Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Ti ko da si gledao u moju kutiju sa musicama ???
Ej tako ces lepo da lovis ovim tvojim mokrim musicama pastrmke da ces jednostavno zaboraviti da imas nimfe u kutiji.
Saša nemam reči :respect1:
Upravo ovako nešto mi je trebalo letos na B.Timoku. Koji je ovaj žuti konac od kog je telo, da li je to neki mušičarski proizvod ili neko snalaženje?
uglavnom ti je kod mene u pitanju snalazenje taj konac nije namenjen za musicarenje ,ali je slican svilenim koncima u kompletu koji sluze za tela musica...samo sto je iz vise niti pa je debljina oko 1mm.
neznam tacan naziv jer sam dobio parce namotano na kalemcic,ali sam siguran da ces ga kod tebe naci u mnogo boja ako odes u naku dobru radnju gde prodaju konce i vunice