Danas sam vezivao...

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
crni je napisao(la):
Provalio si me Seb... ;) Nego daj slikaj ti neke tvoje imas ti odlicnih musica batali malo strimere  :D

znao sam  :smoke: :hammer: ;)

ma imam nesto, sve su malo buđave, ja ih bacam lipcu a pajke mi ih ražvakaju a o kalifama i njihovoj agresiji da ne govorim...love one i tako buđave ali nisam kući, tek možda od srede pa napred možda se metnem na vezivanje a i trebalo bi da dobijem neki opak materijal...biti će i do mene nešto te siće.

@Sasats, ovo je ko' bombonćić  :tbumb:
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
1
Lokacija
Leskovac
Jos malo pa ce zatrebati  :doh:  :'(
 

Prilozi

  • majska.jpg
    majska.jpg
    283,7 KB · Pregleda: 174

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
crni veoma uredno odradjena muva ..bravo majstore  :tbumb:

a od mene.... varijacija na temu kraljevskog kocijasa....

p2080101resize.jpg

 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
1
Lokacija
Leskovac
Trudim se...

Sasa,sve lepse od lepseg  :respect: :respect: :respect:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.855
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
SasaTS dal places ti sto ne mozes na Moravu ili klenovi sto ne mogu da docekaju ove musice.  :tbumb:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
hvala momci puno  :)

djole, da znas da me uhvatila kriza nenormalna  :'( neznam kako cu maj da docekam  :doh:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.855
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Cujte njega maj  :( ti kreni s drugim ribama za par nedelja, da prvo razradis muve ma onda tamo u maju, kad su u punoj kondiciji  :)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
ma krenucu ja sigurno prvog ...ali nista bez morave i klenova  :'( tugu nista nemoze da izleci  :doh:
 

MM

Hero member
Učlanjen(a)
14.02.2009.
Poruke
1.403
Broj reagovanja
1.016
... nešto po uzoru na krejice. Pošto kreju nemam, krila su od goluba.
 

Prilozi

  • P2090041 (Medium).jpg
    P2090041 (Medium).jpg
    41,9 KB · Pregleda: 173

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
Odlična kreica!!! Odradit će golub sigurno isto kao i kreja malo je više sivo plav ali sve jedno uzet će lipac :tbumb:
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
Moj mali pony bait fish 8cm mokar:lol:
 

Prilozi

  • Pony.JPG
    Pony.JPG
    20,5 KB · Pregleda: 163

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Ovo će lepo izgledati u vodi,koji su to materijal?
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
:D počeo si ti nešto u zadnje vreme mnogo sa tim strimerima?  :lol: ;)

odličan je  :tbumb:
 
Vrh Dno