crni je napisao(la):Provalio si me Seb...Nego daj slikaj ti neke tvoje imas ti odlicnih musica batali malo strimere
![]()
znao sam
ma imam nesto, sve su malo buđave, ja ih bacam lipcu a pajke mi ih ražvakaju a o kalifama i njihovoj agresiji da ne govorim...love one i tako buđave ali nisam kući, tek možda od srede pa napred možda se metnem na vezivanje a i trebalo bi da dobijem neki opak materijal...biti će i do mene nešto te siće.
@Sasats, ovo je ko' bombonćić
:'(