Danas sam vezivao...

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
jedno veoma jednostavno resenje popularne nimfe...

p2160277resize.jpg


p2160273resize.jpg


p2160270resize.jpg
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Za Milančeta da lakše prebrodi ovih 11 dana  :D 
 

Prilozi

  • Hardy.JPG
    Hardy.JPG
    84,6 KB · Pregleda: 211

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.729
Broj reagovanja
149
Lokacija
Pančevo
Saša za srce si me ujeo ;)
Ne znam da li si negde po forumu pročitao ("kako sam postao mušičar...") ili ne, ali muva na koju sam decenijama povadio najviše pastrmki po potocima i rečicama zemlje Srbije je Hardys Favourite suva verzija. Baš ovo što si ti okačio i mene spomenuo. Spremam se ovih dana da navežem jednu "retro" seriju... Najlovnija mi je bila u veličinama 10-12, a imao sam ih od 8-mice do 16-tice :tbumb:
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Još jedna u nizu za koju me vežu lepe uspomene,samo ime kaže "UNIVERZAL" od početka do kraja sezone, što za klena što za pastrmku  :yeswink: !!!
 

Prilozi

  • all-rounder.JPG
    all-rounder.JPG
    131,3 KB · Pregleda: 199

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
Šta je ovo sale zlatna udica???
Gdje ih kupuješ jer kod nas ih nema više ima par mjeseci ako može info :blush:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
LEPO STRIMERČE. JA SAM SA SLIČNIM (DOUBLE BUNNY) PRE DVE SEZONE IMAO SAMO TAKVE U KUTIJICI ZA SMUĐA I BADARA...U SRED BELA DANA SAM JAKO LEPO LOVIO SMUĐEVE SA TAKVIM MALIŠANIMA OD 5CM. PADALI SU I BANDARI A I PO KOJE KLENČE (kao slučajni prolaznici).
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Evo i jedno malo bandarče od srnetine, ja ću njime probati na jednom jezeru u blizini, ako smuđevi nisu zaboravili šta je to, prije je bilo puno bandara i glavna hrana im je bio on, danas kakvo je stanje neznam vidjećemo kad se otopi.

Bandari.jpg
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Bravo momci! Gogo jel ova crna dlaka farbana naknadno markerom ili kako?
 
Vrh Dno