
Strelac je napisao(la):Bloodworms... 20ica i crveni konac i to je to.
Jr je napisao(la):Strelac je napisao(la):Bloodworms... 20ica i crveni konac i to je to.
Jesu lepe, al iz mog iskustva ovaj rep će da smeta. Promašaja i cimkanja indikatora neće da nedostaje. Savet: izbaci rep, dodaj neko malo otežanje (3-4mm olovne živce popreko ili motana najtanja ili najsitnija glava). Paun za glavu isto nije loš. I još nešto, meni se najbolje pokazala žuta boja, radi i crvena, al žuta ubija.