Detaljna analiza JPK Kolašin 2016

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Predpostavljam da je ovo ok da dete kaze uciteljici npr? :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Uciteljici ne mozes da kazes i da ima lepe grudi ili noge, iako je jako pristojno, kulturno i nimalo vulgarno.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Tebi treba oduzeti tastaturu. Mnogo si nedokazan i nenormalan dok je koristis. Uzivo  je druga prica

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
oholi je napisao(la):
Tebi treba oduzeti tastaturu. Mnogo si nedokazan i nenormalan dok je koristis. Uzivo  je druga prica

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

Vidi sad ovo. Moderator kaze clanu foruma da je nenormalan. Jel smes uciteljici da kazes da je nenormalna, mislim posto se tvoje poimanje o vulgarnostima svodi na to sto mozes da kazes uciteljici :hammer:

Bolje bi ti bilo da smiris svog klupskog kolegu da mu Mita ne bude jedina opsesija u zvotu, vidis da ce da cikne zbog njega.
Totalno je za ovu pricu nepotrebno kakav je ko uzivo i iz fotelje, uopste nije rec o tome.
Radi se o totalno bespotrebnom negativnom komentarisanju jedne ozbiljne analize takmicenja. Potpuno bez razloga se napljuva Mita za iznosenje ove analize. I to se tolerise? Ko misli da je nepotrebna neka je preskoci ali ima jos pametnih ljudi pa mozda moze da pomogne. I bilo kakva analiza je bolja od amaterskog pristupa bilo kakvom takmicenju.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Klupskom kolegi je cilj da sjebe emporia i preuzme "funkciju".
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
simpson H je napisao(la):
Brate sta je tu vulgarno da mi je znati? To sto ti imas pokvarenu mastu je nesto drugo :hammer: :hammer:

Drugi neka sude sta je vulgarno a sta nije, ja iznosim svoje misljenje...

A to sto je tvoja konverzacija na nivou obicnog prostaka ispravna i ne vidis u tome nista lose, ti je tvoj problem o kom treba da se zapitas ako vec nije kasno...

Da se vratimo na analizu, negativne kritike su pametnim ljudima mnogo kvalitetnije i bolje nego pozitivne. Iz negativnoh mozes nesto izvuci i poboljsati, pozitivne sluze samo za podizanje ega jednog pojedinca(po srpski uvlacenje)....
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Izneo sam svoje misljenje o analizi. Ne znaci da je ispravno ali isto tako ne znaci ni da je mitina analiza dobra. Toliko je prosto. O tome ko je kakav moderator nema potrebe. Vidi samo kako se izrazavas na svom forumu.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Tihi83 je napisao(la):
Drugi neka sude sta je vulgarno a sta nije, ja iznosim svoje misljenje...

A to sto je tvoja konverzacija na nivou obicnog prostaka ispravna i ne vidis u tome nista lose, ti je tvoj problem o kom treba da se zapitas ako vec nije kasno...

Da se vratimo na analizu, negativne kritike su pametnim ljudima mnogo kvalitetnije i bolje nego pozitivne. Iz negativnoh mozes nesto izvuci i poboljsati, pozitivne sluze samo za podizanje ega jednog pojedinca(po srpski uvlacenje)....

Ono treba imati i malo intelekta za ovakve diskusije.

Bilo kakva analiza nije podlozna kritikama, ni negativnim ni pozitivnim. Ona znaci moze samo da bude tacna ili netacna. Tako je u matematici, fizici, knjizevnosti i svemu ostalom. Ovde se ne komentarise  analiza vec razlog za njeno iznosenje sto je potpuno promasena poenta. Jer svaka kritika analize u tom smislu je iskljucivo ispoljavanje animoziteta prema osobi koja je iznosi. Tvoj animozitet prema Miti je odavno i vrapcima poznat ali brate preterujes u uzdizanju sebe samog. Sta to Mita moze od tebe da nauci majke ti pa ti satro kritikujes?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Bojane. Sad lupetas al kao blesav. Zasto analiza nije podlozna kritikama? Ok, ako nije podlozna onda ova mitina je netacna skroz. A svako od svakog moze nesto da nauci, 'cak' i Mita. Covek se uci dok je ziv a ako je pametan moze od svakog po nesto da pokupi.
Evo neki rezultati govore da bi od mene stosta mogao da nauci. Ili se ne slazes?

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Analiza je čista matematika i statistika. Tu nema, može ovako ili onako. I šta se Tihi buni? U poslednjem kolu prvenstva se direktno borio protiv Mite i Žakule za drugo mesto. Niko sa strane nije uticao na njihov poredak, osim evntualnog kiksa sve trojice, pa da ih u tom slučaju Oholi pretekne. Pošteno mu je profa, u direktnom okršaju, zarumeneo bulju i ovaj sad hoće da crkne od muke.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
oholi je napisao(la):
Bojane. Sad lupetas al kao blesav. Zasto analiza nije podlozna kritikama? Ok, ako nije podlozna onda ova mitina je netacna skroz. A svako od svakog moze nesto da nauci, 'cak' i Mita. Covek se uci dok je ziv a ako je pametan moze od svakog po nesto da pokupi.
Evo neki rezultati govore da bi od mene stosta mogao da nauci. Ili se ne slazes?

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk
Daj bre Oholi, procitaj sta je Baki napisao majke ti. Koji parametri u analizi nisu tacni da bi analiza bila netacna?
Tacno, od tihog bi Mita mogao da nauci kako je to radovati se tudjem nuspehu i kako mrzeti kolegu.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Za pocetak nisu sva mesta ista, ne radi svuda riba isto. Ne znaju svi isto da pecaju.... Da bi nesto analizirao moras bar vecinu bitnih stvari da uzmes u obzir. Vecina mora da bude merljiva.... Ovde to nije slucaj.
Inace tihi je mali milion puta bio bolji od mene u slobodnom pecanju a i u ligi.... Aj mi analizirajte to.
Ili kako neko ko je u ligi bio 5. na visocici bude treci...a sve kolege koje su bile ispred budu na visocici iza njega.....

Jel moze onda analiza visocice?

Ja bih voleo da znam gde sam zajebo u nasoj ligi pa bio peti... Al tu mi analiza nece pomoci koliko mi se cini. (Ako moze tihi da bude bolji od mene, moze lako i od mite... Pa tu negde ima prostora i da mita nauci nesto)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Može analiza visočice ako dostaviš zapisnik sa takmičenja sa svim mestima na kojima ste pecali. Iz objavljenih rezultata ne može.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
oholi je napisao(la):
Za pocetak nisu sva mesta ista, ne radi svuda riba isto. Ne znaju svi isto da pecaju.... Da bi nesto analizirao moras bar vecinu bitnih stvari da uzmes u obzir. Vecina mora da bude merljiva.... Ovde to nije slucaj.
Inace tihi je mali milion puta bio bolji od mene u slobodnom pecanju a i u ligi.... Aj mi analizirajte to.
Ili kako neko ko je u ligi bio 5. na visocici bude treci...a sve kolege koje su bile ispred budu na visocici iza njega.....

Jel moze onda analiza visocice?

Pazi ja se uopste ne bavim analizom analize, da se takmicim svaka analiza bi me zanimala. Bavim se samo protivljenjem napadanja nekoga zbog toga sto je izneo svoju analizu. To znaci da se pljuvaci ne bave samom analizom vec uzrocima koji su doveli do nje. Ne mogu da shvatim da ti to nije jasno. Ako iz pocetka procitas temu videces kad sam se uopste ukljucio u nju, na trecoj strani moj prvi post.

Dakle za analizu Visocice mozes da je uradis sam ili da pitas Mitu kako se to radi.

oholi je napisao(la):
Ja bih voleo da znam gde sam zajebo u nasoj ligi pa bio peti... Al tu mi analiza nece pomoci koliko mi se cini. (Ako moze tihi da bude bolji od mene, moze lako i od mite... Pa tu negde ima prostora i da mita nauci nesto)

Nemam pojma gde si se zajebao a i ne zanima me previse. Tihi bio ispred tebe, mozda moze da bude i ispred Mite, ali nekad u buducnosti. Za proslu i ovu godinu je izduvao.

A iskoristio bih priliku da se obratim Miti direktno. Mito biraj drustvo bre, sta ti ovo treba u zivotu.
 
Vrh Dno