Deverika

Shone Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.08.2015.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-C31b-MUnY0[/youtube]
 

Prilozi

  • s2.jpg
    s2.jpg
    385,6 KB · Pregleda: 238
  • forum.jpg
    forum.jpg
    248,9 KB · Pregleda: 252

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
133
Lokacija
Pančevo
Lepe deverike.
Jedino što sumnjam da su ulovljene regularno, mušicom za usta... Ribe su matične, u svadbenom ruhu, usred spremanja za mrest. U ovo doba godine nemoguće ih je uloviti na bilo koji mamac. A vi lovite ozbiljnim priborom verovatno štuku na strimera.
Lepe deverike...
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
133
Lokacija
Pančevo
Lepe deverike...
A lepo bi bilo videti i deo klipa na kojima se vidi završnica zamaranja kada je riba na površini kao i prihvatanje ribe - ne znam zašto si nam uskratio najzanimljiviji deo?!?
 

Shone Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.08.2015.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Bez nervoze Milanče . Bilo bi lepo ali sam nažalost morao da isključim telefon i da pomognem čoveku da izvadi ribu jer je  bio u patikama
,tj ja sam je lično izvadio iz vode pošto se moje wadding cipele ne klizaju po blatu  imaju klinove . Zvaćemo te sledeći put pa možeš
da snimaš do mile volje raznorazne sekvence i detalje ulova  ..opušteno
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
133
Lokacija
Pančevo
Nema nervoze, ali vam jednostavno ne verujem. Prilično je naivno to sa snimkom... Deverika se sad mresti, grupiše oko granja i ne jede ništa. Hrana je ne interesuje baš nimalo...
Mogli ste lepo da napišete da je slučajno zakačena pa slikana i vraćena - sve OK. Lepa i zanimljiva priča kako god okreneš.
Ovako mi se čini da nas sve pravite budalama a toga mi je dosta.

Ova se jako čudno otimala pri zamaranju, deverika kad je zakačiš za usta samo ispliva na površinu posle vrlo kratkog zamaranja. Kada se slučajno zakači postrance priča je sasvim drugačija... Znam iz iskustva, zakačio sam ih nekoliko slučajno džigujući tvisterima po Tamišu i Dunavu. Uvek početkom maja...

Kako god, ako je vama savest mirna i meni je.
 

Shone Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.08.2015.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Ok ,možeš misliti  šta god hoćeš ,veruj ne veruj .. whatever  :bye:
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
897
Broj reagovanja
68
da vidis sto ih ja klepam na voblere od 13cm,pecajuci soma iza nje,ne slikah jebga,a kod mene je vec kraj mresta skoro pa zavrsen
udara ko blesava na voblere  :D
 

vasilij zajcev

Junior member
Učlanjen(a)
10.03.2014.
Poruke
67
Broj reagovanja
0
Novi sad dunav drugar na belog tvistera 3kom od1kg do 3kg sve su pokupile tvisters pra deset dana
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Ja sam ih hvatao na twistera redovno ali uvek debelo posle mresta, maj-jun

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
897
Broj reagovanja
68
simpson H je napisao(la):
U ovo doba godine na voblere?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 

Vuces lagano kroz okupljene deverike,one misle da je njihova,comne od vobler ti udaris kontru i jedna od tri trokrake je sigurno kaci
 
Vrh Dno