DH Spey Casting

zekafly

Senior member
Učlanjen(a)
28.02.2010.
Poruke
154
Broj reagovanja
0
Ne mogu sve da ti kazem,prepisat ces... :p

Stap GUIDELine LPXe 13' klase 8/9

Struna...pa napisah ti seve gore,nemam ja toga za dva zivota.A da ti olaksam,sve Guideline.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
:D :tbumb:

Mislio sam da korstis ozbiljnije stvari od GuideLine  :bleh: (ops  :-[ izvinite ostali, ovo interno)
 

zekafly

Senior member
Učlanjen(a)
28.02.2010.
Poruke
154
Broj reagovanja
0
Mislis na LeCie?Mnogo dobra motka.Imat cu je ja jednom,ne sekiraj se.Uglavnom,jos jedna struna od GL je na putu.Misim da je sad negdje u D.A i one  :doh:....Da ne grmim,valjda ce nekad stici.
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.998
Broj reagovanja
253
Lokacija
Norway
[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/pNoMcWGoY8g&hl=en_US&fs=1&[/flash]





[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/EvfPQX4PBUo&hl=en_US&fs=1&[/flash]
 

zekafly

Senior member
Učlanjen(a)
28.02.2010.
Poruke
154
Broj reagovanja
0
Miting u NJemačkoj, kod kolege Michaela Rebholza, i testiranje novog modela iz GUIDELine, Reaction.Klasa 9/10
 

Prilozi

  • album_picm.php.jpg
    album_picm.php.jpg
    51,4 KB · Pregleda: 322

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
pricaj, jeli vrelelo ici
koliko  je predavaca bilo
koja je bila tema mitinga
 

zekafly

Senior member
Učlanjen(a)
28.02.2010.
Poruke
154
Broj reagovanja
0
HMmmmmmmmmmm jeste i te kako.Jedan od najboljih mitinga na kojem sam bio.Extra organizacija i još bolje druženje.TEma?Bilo bacnaje i bilo vezivanje.Ovo potonje malo smara, ali....Od predavača, 7 instruktora i jedan master.Malo li je??? :)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
danas sam prvi put imao kontakt sa dvorucnim priborom  :tbumb: u pitanju je stap St.Croix Imperial Switch 1106-4 u kombinaciji sa rio spey glavom 6/7 duzine 36ft(11m) + PolyLeader od 10ft .





nije bas lako kao kada se gleda na video snimcima. potreban je sasvim drugaciji rad ruku nego kod jednorucnog pribora tako da mi dosta problema stvara ruka kojom drzim stap (u mom slucaju leva ) koja nekako sama ide napred i kvari mi stop .
ali sve u svemu za prvi pokusaj sam veoma zadovoljan . od vrha stapa do muve ima oko 17-18m i u jednom zamahu ladno kao led se baci preko 20m :shock: i to sa mojom tehnikom koja je vise nego pocetnicka  :)
evo kako sve to izgleda na video snimku sa mog prvog casa u dvorucnom zabacivanju.

                                    http://youtu.be/uqWfROnL8SA
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Odlicno se snalazis sasts za pocetak  :tbumb: i ja se pomalo zagrevam za dvorucni ,gledam onu ribu April Vokey ludilo kako baca  :drool:
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Sale će te bude  :tbumb:

Sad će neki instruktor da ti nađe neku grešku  :)
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.998
Broj reagovanja
253
Lokacija
Norway
Odlicno bacanje druze za prvi put. Pricasmo nesto sa Djoletom i Kuzmom da organizujemo letos, nesto kao Spey day u okolini Nisa. Nadam se i da se vidimo.

Za sad samo probaj da kada podizes kanap sa vode, da ti vrh stapa cmokne vodu, tj vrsi podizanje sa polozenim stapom. Ujedno cim dodjes u polozaj prednjeg stopa, pri podizanju, gledaj da ti samo predvez ostane na vodi.

Tek onda pocni sa privlacenjem. Dok privlacis neka ti se leva ruka samo savija u laktu, a svu snagu izvrsi desnom, donjom rukom. Takodje kod izbacivanja, svu snagu donjom rukom privlacenjem uz telo. Ne guraj stap gornjom rukom, niti privlaci njome, a pazi i da ti se ne savija u zglobu, vec  privlaci jednim polukruznim pokretom donje ruke.

odgledaj ovaj video:
http://www.youtube.com/watch?v=xnc40QQKiVo  a za ostalo kao sto su daljine i sve moguce i nemoguce promene pravaca, cemo alive  ;)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
jel znas sta mi je problem? navika da kao sa singl stapom bacim rukom kojom drzim stap  :blush: nekako sama ide napred mada se bas trudim da uradim kako treba .
bilo bi odlicno da se organizuje neko takvo okupljanje . ucenje  uzivo je mnogo bolje nego sa video snimaka  :tbumb:
 

zekafly

Senior member
Učlanjen(a)
28.02.2010.
Poruke
154
Broj reagovanja
0
Ma koliko ja vidim to samo razmatraju. Poziva nema
 
Vrh Dno