Dobronamerna kritika sajta

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Slažem se da sajt stagnira,i da je to normalan proces,ali slažem se i sa Jovančom da ljude mrzi da se bakću i pišu nešto za sajt!
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Jbga ja bi voleo da pišem o ulovima svih riba i pastrmke ,lipljana ,mladice....itd a ne samo o Bucovima i ponekim štukama ali šta da radim ,recesija me ograničila da ubedljivo najviše vremena provedem na Tamišu ove godine.
Mislim da tema Lipljan ubedljivo ima najmanje poruka kao da ga niko i ne lovi više ili nema više na forumu ljudi koji ga love pa da pišu o tome ,takodje i u temama o suvim ,mokrim  muvama i nimfama skoro retko da neko nešto napiše ...takodje primećujem da na žalost nema mnogo ljudi koji su ranije pisali na forumu ..
btw Nisu ni ostali naši Fly forumi ništa bolje posećeniji ...
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.311
Broj reagovanja
210
Lokacija
Zvornik
Šta da pišemo kada nam mušičarenja zamire,mušičarskih voda je sve manje.Mi se lomatali za pastrmkama i lipljenima,avaj,toliko su te ribe razrijeđene ovde kod nas da je postala nemoguća misij ih uhvatiti.

Po jednom ribolovu u zabitima iskidamo sve što imamo,A rezultat pastrmka od 10 cm.Lipljen je ove godine loše radio,čak sam u rzgovoru sa ljudima koji i dalje bacaju tirolca,čuo da ni oni nisu ništa lovili.

Drina je bila urnisana,nadam se boljem.Đetinja i Gradac kao meni najbliže rijeke su opet daleke.Jednostavno nema se vremena.

Ako bog da u skorije vrijeme palniram stegu i materijale da uzmem,pa da počnem da učim i radim,onda ću vas udaviti sa pitanjima.
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
tommylee je napisao(la):
Šta da pišemo kada nam mušičarenja zamire,mušičarskih voda je sve manje.Mi se lomatali za pastrmkama i lipljenima,avaj,toliko su te ribe razrijeđene ovde kod nas da je postala nemoguća misij ih uhvatiti.

Po jednom ribolovu u zabitima iskidamo sve što imamo,A rezultat pastrmka od 10 cm.Lipljen je ove godine loše radio,čak sam u rzgovoru sa ljudima koji i dalje bacaju tirolca,čuo da ni oni nisu ništa lovili.

Drina je bila urnisana,nadam se boljem.Đetinja i Gradac kao meni najbliže rijeke su opet daleke.Jednostavno nema se vremena.

Ako bog da u skorije vrijeme palniram stegu i materijale da uzmem,pa da počnem da učim i radim,onda ću vas udaviti sa pitanjima.

Ne slazem se da musicarenje zamire, naprotiv. Losi rezultati su los odabir terena i jos po nesto. Drina jeste dozivela udar ali hvala bogu bez potpunog pomora ribe. Ovi sto ne hvataju ribu ni na tirolac ocigledno ne mogu vise da love tamo gde ima ribe. Ove godine sam doziveo dva ako ne najbolja dana u lovu klena. Nalovio se pastrmke, lipljena, sarana, klena, a spremam se za stuku i znam da ce biti ludo zezanje. Osim odlozenog pocetka sezone, godina mi je  :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Ove godine sam najmanje puta otišao na Drinu na lipljena ,kada sam mogao ili je vreme bilo loše ili je bio pomor ,svega 3-4 puta ui to deo oko Ljubovije,ali zato sam se nalovio pastrmka na Gradcu kao nikad do sada od onih oko 15cm pa do 59cm inače najveća moja riba do sada pa preko onih oko 35-40 kojima se stvarno ni broja ne zna ,čak mogu reći da su mi malo i dosadile i da sam se baš uželeo lipljana,ostalo ne pecam na mahač pa ne mogu da pričam o tome.
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.311
Broj reagovanja
210
Lokacija
Zvornik
Ja pričam o salamonoidima,kao osnovnom popluacijom u mušičarenju.Klena ne računam,on mi je dodatno igranje.Ostale ribe i ne pokušavam,eventulano me još interesuje mrena.
Kao što sam i naveo samo par destinacija ima,i zato kažem da zamire,đžaba nas 300 miliona ako ima 6 pastrmki.
Gradac je poribljen pred zatvaranje sezone te ribe iz ribnjaka još nisu podivljale,vidjećemo dogodine kako rade.
I mene interesuje  :whistle:
Ovo mi je ubjedljivo najlošija godina,neznam kako će se završiti,i da li će se te neke posledice prenjeti i na 2011.

U toku su promjene u Ribolovačkim udruženjime,nadležnostima a i ribočuvarima.
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Gradac je poribljen pred zatvaranje sezone te ribe iz ribnjaka još nisu podivljale,vidjećemo dogodine kako rade.
I mene interesuje  :whistle:
Ne pričam samo o tim ribama već o celoj sezoni na Gradcu,mislim da su svi koji su pecali na njemu otišli prepuni utisaka,a neki i stomaka :drool:jesu te ribe ušle par nedelja pre kraja ,ali lepše i bolje ribe nisu skoro dolazile,mislim i na kondiciju a i na ponašanje ,kao da nije ribnjačka,jesu se hvatale ali ne na sve i svašta .
Dogodine će biti još bolje ,samo da ih sačuvamo.
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.311
Broj reagovanja
210
Lokacija
Zvornik
Daj bože da opstanu,na mnogim našim vodama vlada haos,sve naše okolne salamonidne vode su očišćene.Samo mlađ može da se vidi i poneka ribica.Češljaju braća i dan i noć.
Specijalizovali se imaju vojne induktore,žice u vir,i zavrte ručicu.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
pera je napisao(la):
Ne pričam samo o tim ribama već o celoj sezoni na Gradcu,mislim da su svi koji su pecali na njemu otišli prepuni utisaka, a neki i stomaka   :drool:
Evo ja na primer sam napunio stomak kod Pere hranitelja moga...  :tbumb: još pamtim domaći kačkavalj  :drool:
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Hvala,hvala, bice toga jos na prolece a i raznih riba :smoke: :whistle:
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.007
Broj reagovanja
258
Lokacija
Norway
Jovanča je napisao(la):
tommylee je napisao(la):
Šta da pišemo kada nam mušičarenja zamire,mušičarskih voda je sve manje.Mi se lomatali za pastrmkama i lipljenima,avaj,toliko su te ribe razrijeđene ovde kod nas da je postala nemoguća misij ih uhvatiti.

Po jednom ribolovu u zabitima iskidamo sve što imamo,A rezultat pastrmka od 10 cm.Lipljen je ove godine loše radio,čak sam u rzgovoru sa ljudima koji i dalje bacaju tirolca,čuo da ni oni nisu ništa lovili.

Drina je bila urnisana,nadam se boljem.Đetinja i Gradac kao meni najbliže rijeke su opet daleke.Jednostavno nema se vremena.

Ako bog da u skorije vrijeme palniram stegu i materijale da uzmem,pa da počnem da učim i radim,onda ću vas udaviti sa pitanjima.

Ne slazem se da musicarenje zamire, naprotiv. Losi rezultati su los odabir terena i jos po nesto. Drina jeste dozivela udar ali hvala bogu bez potpunog pomora ribe. Ovi sto ne hvataju ribu ni na tirolac ocigledno ne mogu vise da love tamo gde ima ribe. Ove godine sam doziveo dva ako ne najbolja dana u lovu klena. Nalovio se pastrmke, lipljena, sarana, klena, a spremam se za stuku i znam da ce biti ludo zezanje. Osim odlozenog pocetka sezone, godina mi je  :tbumb: :tbumb: :tbumb:



Samo veselo  :tbumb:
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
sta se radi u ove dane?ima li desavanja,koje su vam trenutno aktuelne musicarske ribice?
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
ovo lepse vreme je prepolovilo apetit stukama,bar ovde kod mene....kad u novembru musicarim bucove....nesto nije u redu... :doh:
 
Vrh Dno