Dobronamerna kritika sajta

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Pozdrav MUSICKI i dobro nam dosao! Mailbot zna ponekad i da zakasni malo ali uglavnom stižu emailovi. Niko se nije bunio na ovo do sad.

A što se tiče prevoda! Potpuno si u pravu za to. Nikome do sada nije zasmetalo pa se niko nije ni bunio. Gledacu da resimo ovaj problem sto pre. Puno toga treba da se menja ali pre svega čekamo Jr da updateuje forum na najnoviju verziju.
Hvala!
 

MUSICKI

Newbie
Učlanjen(a)
16.05.2010.
Poruke
6
Broj reagovanja
0
Hvala na dobrodoslici.Ono sto mi je na trenutak zasmetalo to sam i napisao bez ikakve lose namere.U celini mi se postavka sajta dopada i moje primedbe su sitnice... :tbumb:
 

lionpi

Newbie
Učlanjen(a)
25.09.2010.
Poruke
8
Broj reagovanja
0
Lokacija
Visok Pirot Niš Beograd ... dobro mi ide
Pozdrav svim članovima foruma. Da iskoristim priliku i u prvom postu se obratim adminima. Da ne kažete kako odmah kudim, prvo što uradim kad dođem na nepoznat teren je da malo razgledam, pratim situaciju pa onda pecam. Tako ću i ovde prvo malo da pratim i čitam pa tek onda da se uključim i pišem postove.
Kao što je MUSICKI dobro primetio. Imate serbian language pack za SMF koji se lako skida i još lakše ubacuje u forum, mada može i on da se ažurira. Nova verzija sigurno ima novina i nekih prednosti. Sve ovo je tehnički deo i ne utiče na sadržaj foruma.
Takođe, moja zamerka je što su mi citirani delovi presitni. Mislim da treba povećati font citata.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Konstruktivne kritike kolega!
Ja ne bih kritikovao,ali bih izneo opservaciju koja je malo kopka u poslednje vreme!Neka ne zameri niko,ali meni deluje da sajt odumire lagano!Ne znam šta se dešava,ali jednostavno,atmosfera ne može da prismrdi onoj od prošle godine,ili godine pre toga!Gde su bre svi ljudi koji su pisali do skoro,gde je šumadijska ekipa,niška,...?Ispade da se sajt polako pretvara u sredstvo oglašavanja!Razumem da je godina za ribolov loša,ali baš toliko...!
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Zvezdane, potpuno se slazem sa tobom. Nesto cudno se desava na forumu. Tek od skoro imam vremena da uopste citam postove i to sve nekako na brzinu. Kada odem na vodu, sve mi je vaznije od slikanja ulova, prirode... svaki minut mi je dragocen. A kada se vratim kuci i ako sam napravio neke fotke, ne setim se ni da ih pogledam. Eto Sendenca, Todor i ja se lomatasmo po Plavu 4 dana. Ima tome mesec dana a ja jos uvek nisam ni pregledao fotografije. Bas iz razloga sto su se postovi proredili, uporedo sa ovim prelistavam jos jedan forum cisto informacija radi i primecujem da ni na njemu nema nista zanimljivo osim disciplinovanog administratora koji mazohisticki drzi forum na nogama. Zamislite, cak mi se covek obratio sa pricom da cu biti banovan ukoliko ne pocnem da postujem  :hammer: :hammer: :hammer:    >> Jr, lazo tako se to radi  :sm:
Elem ide hladno vreme pa ce se valjda naci vise vremena za vezivanje, fotkanje, lomljenje leda po barama i forumska druzenja.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Ma meni  fale neki ljudi koji su bili prilično aktivni,ne znam kakva je ovo letargija zavladala!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
istina, sve je manje postova ko' pre...i ja sam sam se malo udaljio jer sam u zadnje vreme strašno tanak sa vremenom, čak i ovo malo što se pojavljujem je nešto leteče tek toliko da imam u vidu život foruma.
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.873
Broj reagovanja
184
Lokacija
Kragujevac
za koriscenje reci strasno dodjes licno meni neku musicu - i ostali ubuduce da znaju, sledi isto...moze i strimer  ;)
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.007
Broj reagovanja
258
Lokacija
Norway
Mislim da ce biti bolje sad s jeseni i da je problem u tome sto se ne otvaraju nove teme. Naime, umesto da jednostavno postavimo pitanje oko necega sto nas zanima, mi se odlucujemo da to izguglujemo negde drugde po netu i tu pokupimo informaciju.
Mislim da treba da otvaramo teme bez obzira sto su vec otvarane. Mnoge od njih su jednostavno nedorecene, nezavrsene. Sa temom se otvara diskusija, a iz diskusije se radjaju i odgovori a samim tim i forum dobija na zivosti. Postaje zanimljiv.
Naravno da tu treba kontrola i ostalo ali ako saljemo sve teme moderatorima ili drugima... pa tek tada niko nece nista pisati. Ja sam to par puta radio. Slao sam temu Sebastijanu da je, ako misli da vredi, otvori. To sam radio samo zato sto ne vidim da se otvaraju nove teme.
Dacu jedan primer. Ovde u Norveskoj ima 3-4 mus. foruma. Ali je samo jedan ubedljivo najposeceniji i apsolutno vodeci. Tu se otvore najmanje 10-15 novih tema dnevno. Neke jednostavno ostanu bez odgovora dok se neke razviju na preko 200 strana. 
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Mala opaska na sve ovo do sada receno. Svaki segment zivota ima svoj pocetak, uspon, vrhunac , stagnaciju, pad...
Nisam misljenja da smo u fazi stagnacije ili pada ali je cinjenica da je malo toga ostalo za reci.
U prijasnjm godinama vecina nas je iznijela manje vise sve sto smo znali, mogli ili usput pokupili, pa obradili i ubacili. Puno nas je ljudi pitalo za misljenja, puno zaista puno toga smo obradili kroz teme, djelomicno se rijeslili ljudi koji su ovamo dolazili da se prepucavaju, svadjaju, pa i to pomalo fali, zdravo prepucavanje ( dali mi fali  ??? , pa neznam bas)  Po meni je (naravno uz katastrofalnu godinu) ovo sto se sada desava jedna normalna faza sajta. Kad se pojavi tko novi, pa prelista procita i "prostudira " sajt prije no sto zapita je dobio odgovor manje vise na sve vezano za musicarenje. Cinjenica da nema ulova, fotki i rasprava, je zbog lose godine, ne zato  sto smo se zasitili, neki su nam clanovi (kao ja  :D) postali malo prezauzeti sobom i osobnim problemima koji su se produbili usljed prisutne i recesije (takodjer jedan od razloga htjeli mi to ili ne) Gledajuci svoje okruzenje i tu je prisutna pomalo zasicenost ribolovom, manjak ulova,izlazaka na vodu, letargija... Mislim da je sve to prolazno. Bice sve to bolje, kazu ljudi a ja im vjerujem. Pa tako i sajt mislim da ce se on jos vinuti u visine.
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Gogo je napisao(la):
Mala opaska na sve ovo do sada receno. Svaki segment zivota ima svoj pocetak, uspon, vrhunac , stagnaciju, pad...
Nisam misljenja da smo u fazi stagnacije ili pada ali je cinjenica da je malo toga ostalo za reci.
U prijasnjm godinama vecina nas je iznijela manje vise sve sto smo znali, mogli ili usput pokupili, pa obradili i ubacili. Puno nas je ljudi pitalo za misljenja, puno zaista puno toga smo obradili kroz teme, djelomicno se rijeslili ljudi koji su ovamo dolazili da se prepucavaju, svadjaju, pa i to pomalo fali, zdravo prepucavanje ( dali mi fali  ??? , pa neznam bas)  Po meni je (naravno uz katastrofalnu godinu) ovo sto se sada desava jedna normalna faza sajta. Kad se pojavi tko novi, pa prelista procita i "prostudira " sajt prije no sto zapita je dobio odgovor manje vise na sve vezano za musicarenje. Cinjenica da nema ulova, fotki i rasprava, je zbog lose godine, ne zato  sto smo se zasitili, neki su nam clanovi (kao ja  :D) postali malo prezauzeti sobom i osobnim problemima koji su se produbili usljed prisutne i recesije (takodjer jedan od razloga htjeli mi to ili ne) Gledajuci svoje okruzenje i tu je prisutna pomalo zasicenost ribolovom, manjak ulova,izlazaka na vodu, letargija... Mislim da je sve to prolazno. Bice sve to bolje, kazu ljudi a ja im vjerujem. Pa tako i sajt mislim da ce se on jos vinuti u visine.

:respect:
 
Vrh Dno