Dobronamerna kritika sajta

musa1984

Junior member
Učlanjen(a)
26.03.2010.
Poruke
52
Broj reagovanja
0
Mislim da je bezveze da korisnik mora skupiti 20 postova da bi nešto mogao oglasiti :(
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.107
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
Nije bezveze, ovo je ipak mušičarski forum u kome mušičari raspravljaju o raznim temama a ne o tome ko će šta da proda ili kupi.

Postoje drugi sajtovi za to. Na primer http://www.ribolovackioglasi.com/
 

musa1984

Junior member
Učlanjen(a)
26.03.2010.
Poruke
52
Broj reagovanja
0
Onda ćemo da feštu složimo.... ma danas sam tek otkrio sajt i to mi je najveći problem...
 

musa1984

Junior member
Učlanjen(a)
26.03.2010.
Poruke
52
Broj reagovanja
0
Eto vidiš malo sam izmaltretirao ljude, ali 20 je tu, od sada ću biti ugledan član foruma.....
Duboko se ispričavam svima koje sam naljutio ili iznervirao
nadam se da se neeće ljutiti na mene
tight lines :D :D :D :D :D :D
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.007
Broj reagovanja
258
Lokacija
Norway
Dobrodosao!!!! A sad na iscitavanje foruma.. :yeswink: :tbumb:
 

musa1984

Junior member
Učlanjen(a)
26.03.2010.
Poruke
52
Broj reagovanja
0
Hvala, nadam se da ću pridonjeti barem malo ovaom sajtu
 

MUSICKI

Newbie
Učlanjen(a)
16.05.2010.
Poruke
6
Broj reagovanja
0
Pozdrav svim clanovima sajta.Ja sam novi clan od pre par minuta.Nazalost imam dve primedbe vezane za sajt/nisu zlonamerne/:prva se odnosi na prijavljivanje;moja registracija je primljena posle pet bezuspesnih pokusaja..tu nesto nije u redu..druga primedba je vezana za samu jezicku postavku na sajtu..kombinacija engleskog i srpskog jezika nije bas najsrecnije resenje,jer mora se priznati da engleski nam nije maternji jezik,a pravila sajta su dostupna na engleskom jeziku,/strana za prijavu na sajt/a takodje i naslovi rubrika na sajtu..,bolja je mogucnost da sajt ima cisto srpsku i cisto englesku verziju...mozda gresim ali mi je ovo prvo palo u oci..
 
Vrh Dno