Dobronamerna kritika sajta

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Btw nedostaje ovaj smiley:
 

Prilozi

  • Santa1.gif
    Santa1.gif
    1 KB · Pregleda: 395

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Dugo nisam smarao ::)

1. Galerija je malkice zamrla, siguran sam da je nekad cvetala samo zato što se na početnoj strani foruma vrtela "random" slika iz galerije, koja me stalno vukla da pogledam još neku od tog autora ili da kačim neku svoju novu... Inače je ovaj sajt uvek imao najbolju galeriju...

2. Ima negde Rančićev vrlo pametan predloga da na svakom postu postoji klik na "recent unread topics..." da se ne vrtimo kao pačići ukrug...

3. Ove 2 stavke mi se čak čine važnije od IE shoutbox-a...
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.873
Broj reagovanja
184
Lokacija
Kragujevac
Odlicni predlozi, ranije je bio recent unread...
Moze da se stavi i recent unwiewed picture, tako ce galerija krenuti punom parom
Moramo malo da se potrudimo oko ovog naseg foruma, to nam je utociste kad nismo na vodi
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
ovaj Jr nam dodje kao zadruzna kobila. Svi jasu a niko ne 'rani. Imam karticu arsenalovog foruma - 2000 dinara (kupio mi burazer). To je clanarina za godinu dana. Bez clanarine, nema piskaranja. Jel razmisljao neko na ovu temu>?
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Jovanča je napisao(la):
ovaj Jr nam dodje kao zadruzna kobila. Svi jasu a niko ne 'rani. Imam karticu arsenalovog foruma - 2000 dinara (kupio mi burazer). To je clanarina za godinu dana. Bez clanarine, nema piskaranja. Jel razmisljao neko na ovu temu>?

Forum crvene zvezde, da se malo povade  :hammer: :hammer: :hammer:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Jovanča je napisao(la):
... Imam karticu arsenalovog foruma - 2000 dinara (kupio mi burazer). To je clanarina za godinu dana. Bez clanarine, nema piskaranja. Jel razmisljao neko na ovu temu>?

Platio im Rooney sinoć :yeswink:
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.133
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Fala Jovčo, bar neko da se seti...  :)
Uskoro će biti nekih promena, uvek smo bili prvi u svemu, moramo da držimo korak. Ali kako su kod obućara uvek pocepane cipele, tako su i kod nas web programera lični sajtovi nekako uvek na kraju reda.

Galerija jeste zamrla, slažem se. Ima dosta albuma koje ljudi automatski otvaraju a ne pune slikama, sve je izmešano...
Sama galerija plače za jednim adminom ali njega nema. U nekim razgovorima smo uvek pominjali Milančeta kao pravu osobu za to mesto al nikako da ga priupitamo. Šta kažeš Milanče? Ako si raspoložan, javi se pa se dogovaramo. A što se random slike tiče, iskodiraću nešto na brzinu prvom prilikom. Mada koliko opcija ima galerija, svašta može da se uradi za novu verziju foruma...

Ovaj drugi predlog mi nije jasan. Kako da na svakom postu postoji "recent unread topics..."? Može da se stavi na strani gde se čita topic ali bilo bi mnogo u svakom postu. A nisam ga stavio na toj strani jer bi sidebar smanjio deo za postove pa bi moralo mnogo da se skroluje. Ja lično čitam forum tako što kliknem na Show unread posts since last visit, pa srednji klik na svaki novi link, iščitam sve i to je to, nema više nepročitanih postova.
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.133
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Šta bi Milanče? Nikakav odgovor... ::)
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Jr je napisao(la):
...
Ovaj drugi predlog mi nije jasan. Kako da na svakom postu postoji "recent unread topics..."? Može da se stavi na strani gde se čita topic ali bilo bi mnogo u svakom postu. A nisam ga stavio na toj strani jer bi sidebar smanjio deo za postove pa bi moralo mnogo da se skroluje. Ja lično čitam forum tako što kliknem na Show unread posts since last visit, pa srednji klik na svaki novi link, iščitam sve i to je to, nema više nepročitanih postova.

Na ovo sam mislio (a verovatno i ostali). Baš nedostaje, nekad je bio sa gornje desne strane ispod zaglavlja (negde kod previous/next koje verovatno niko nikad ne koristi!!!)
..beš srednji klik i novi tab/window, to mi nikada nije bilo zgodno a moguće ni ostalima
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Administracija galerije...  :(
Pre podne radim, popodne troje školske dece (7, 13, 18), žena, majka, sestra, vikendom pecanje, popodne trčanje na kej da se baci bucovu, noću (već posle 23h) spavam ko jagnje...
Ovako skoknem na forum, protrčim, nekada me nema danima, nekada se raspišem,... Ne znam da li ste primetili, ali nisam stigao da fotkam nijednu muvu mesecima a tek sam poneku i vezao...
Ipak je prepuštam mlađima, agresivnijima, aktivnijima i svakako hvala svakako na razmišljanju o meni :yeswink:
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.133
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Blago tebi kad legneš u 23, ja pre 2 nikad a opet na kuluk u pola 8. :(
Ubačen je link za unread postove umesto prev/next.
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.873
Broj reagovanja
184
Lokacija
Kragujevac
Kulturiska  :tbumb:
A sto ne bi u pocetku galerija funkcionisala kao i do sad ali sa dodatkom klika
show unviewed picture since last visit sto ce clanove naterati da ponovo aktivno ubacuju slike u svoje albume a to je svrha postojanja galerije a ne da bi neko radio na njoj ili ne
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Kad uđem na neku temu , recimo, "danas sam mušičario" od 200 i nešto strana, postavi na prvu stranu. Onda klik na zadnju - pa čekaj da se otvori.
Verovatno je moguće da prilikom otvaranja tema bude odmah prikazana zadnja strana i zadnji post, a ne prvi.
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.133
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Zavisi gde klikneš. Ako klikneš na Danas sam musicario, vodiće te na prvu stranu tog topica, tako je uvek i tako će biti, standard za forume. Ako klikneš na ikonicu "new" vodi te na poruke koje nisi pročitao u toj temi. Ili pak klikneš na zadnju stranu. Slika:
 

Prilozi

  • snip.jpg
    snip.jpg
    83,3 KB · Pregleda: 213
Vrh Dno