Gammarus

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Heheheee iz tvoje tastature u riblja usta...Malo cu i da ispobam nimfice uradjene na ovaj fazon.Vodostaj je na minimumu a voda bistra....videcemo  :blush:

83900056.jpg


65151478.jpg

 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
U pravu si tezak je ohoo hoo.Celo podtelo je od olova.
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Hvala Gogo.
Nesto se nisam proslavio gamarusom sam jedna ribica i par udaraca...mozda im nije bio na jelovniku ::)
Jeste da je OFF ali neka admini prebace na pravo mesto  :D Na ovu dvobojnu nimficu sam imao nekoliko riba tako da cu se malo detaljnije pozabaviti ovakvim modelima.Moracu jos malo da doteram boju na stomaku,doteram sare...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
imgp2781resize.jpg


gamaruse retko pravim, pa tako ovaj nije neko savrsenstvo, ali mislim da ce proci....telo antron, preko ledja je neki svetlucav materijal i sve porebreno zicom...ispod tela je dosta olova
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.115
Broj reagovanja
942
Odličan!
e sad ovakve u više nijansi SMB boje od svjetlije ka tamnijoj nekoliko oker za mutne vode.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
hvala silvio,
to kad se nakanim, gamaruse i mrave nikako ne volim da radim :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
dabing je antron narandzasti, mada ima raznih primesa u njemu(nista nisam dodavao, takav je kupljen)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
evo malo da osvežimo temu :) neki moj pokušaj, izašao sam iz forme načisto sa ovim malenim muvama  :hammer: doduše za nekoga je #14 relativno velika muva a za mene je to več mnogo sičušno  :hammer: šta da se radi kada si strimeraš u duši  :D

malo da bockam lipce kod nas na Savi, e ako to ne budu hteli onda če na strimer  :doh:  :hammer: mali crni woolly na 12tici  :bleh:

Boje su: smeđe pa prelazi u naranđasto dok je stomak žut...bolje bi bila neka krem ali ok je i ovako, nadam se  :whistle:
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.115
Broj reagovanja
942
Seb nemoj da se ljutiš ali meni se osobno ne sviđaju uopće ovi gamarusi širi nego dulji pre zakrivljeni itd probaj ti njega na ravnoj udici napraviti a da mu olovom daš zadabljanje na sredini a guz mu malo spusti preko luka slobodno načešlja dabing
od kojeg ga budeš pravio s donje strane više kod luka da leluja i to je to savršen gamarus nešto slično ovom od oholog lovniji 100% a lakše se prave 1000 puta nego ovi kao tvoj
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ma kakva bre ljutnja  :) takvima ko što je oholi vezao sam se več nalovio a i još uvek lovima ali moram ti reći da mi lipac nekako lepše reagira na ove od epoxya, kod nas su dosta popularni ali fora je u tome da nisu debeli nego pljosnati....lično lipca sam više ulovio na ovakve dok na one jednostavne više klena i pastrmki....iskreno ne znam u čemu je fora, dal u forsiranju imitacije ili u ribi. U svakom slučaju ja u mojoj kutijici več godinama vucaram po kojega epoxyranog i onog jednostavnog....prošle godine sam isprobavao načine vezivanja ovih pljosnatih a sada sam probao još jednu metodu....ovaj je isto pljosnat. Jedva čekam da ga isprobam u nekom brzaku.

To što mi savetuješ za na ravnoj udici nisam vezao ali probat ču, do sada sam ih radio samo na ovim zakivljenim udicama. Hvala za savet...moram i to da probam :)
 
Vrh Dno