Gde brljam sa backcastom

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Ja нe razumeм ovde je nekoliko puta pomenuto да ноге треба да су у ставу са  једном ногором истуреном благо напред!!! Можда ако јуриш даљину ,али ако пецаш то је по мени сасвим непотребно...једном кад уђеш у воду и наместиш се то је то....
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
gegula je napisao(la):
Ja нe razumeм ovde je nekoliko puta pomenuto да ноге треба да су у ставу са  једном ногором истуреном благо напред!!! Можда ако јуриш даљину ,али ако пецаш то је по мени сасвим непотребно...једном кад уђеш у воду и наместиш се то је то....
Upravo to. Na drini je nekad nemoguce zauzeti taj stav. Treba biti stabilan a sa jakom bocnom strujom tesko da bi u tom polozaju bio neko stabilan. Sem tebe, kome bi drina samo klackala jajca. Mi normalno visoki nemamo taj luksuz [emoji14]

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Ти дечко имаш комплекс од висине.....нисам ја крив што сам био у другом реду кад се висина делила....на води ја мислим да нико и не пеца у том ставу него само паралелан став строго!!!!ок,нисам разумео да је било речи док вежба,моја грешка.....
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.710
Broj reagovanja
1.016
Lokacija
Svilajnac
evo ga bolji video sa strane snimano, kako vam se cini?

https://www.dropbox.com/s/h5z43cqos73jcxm/RILK7169.avi?dl=0
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.710
Broj reagovanja
1.016
Lokacija
Svilajnac
lupovi i nisu tako losi mozda vucem jace unazad pa zato kanap kada se otvori izleti levo ili desno sa putanje?
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.999
Broj reagovanja
253
Lokacija
Norway
Meni se svidja to sto imas dobar osecaj za ritam. To je dosta bitno, medjutim nacin na koji bacas nije dobar.

Kao sto ti vec rekoh, ili sve ovo zaboravljas i bacas u vodu te usvajas nove, tacne pokrete I brzo dostizes pravu tehniku, ili nastavljas ovako i sledecih 10-20 godina ispravljas sve to da bi dosao do iste tehnike.

Izvini sto nisam od onih sto bi te tapsali po ramenu i rekli: Super je nastavi tako, tako sam i ja pocinjao...  :) Jer i sam vidis da negde gresis a zamisli samo sta ce biti kad povecas brzinu kanapa double haulom.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
gegula je napisao(la):
Ти дечко имаш комплекс од висине.....нисам ја крив што сам био у другом реду кад се висина делила....на води ја мислим да нико и не пеца у том ставу него само паралелан став строго!!!!ок,нисам разумео да је било речи док вежба,моја грешка.....
Pa kad se umalo ne udavih na drini zbog tebe....kazes aj da pregazimo hahaaaah

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
oholi je napisao(la):
Pa kad se umalo ne udavih na drini zbog tebe....kazes aj da pregazimo hahaaaah

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

pa dobro i meni je bio prvi put na tom dely da sam prelazio mislio sam da je dublje....ove godine ceeo taj teren nula,voda donela pola metra kamenja svuda...znaci neverovatno...al su se pojavila nova mesta....
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
Mocna drina. Valja drvlje i kamenje. Nosi konje i junake.... Mi umal konji da ispadnemo hahaha al su tereni predobri. Za klena savrseni

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
ove godine puno bolje pecanje nego prosle....a nasli smo i nove terene
 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
TMc je napisao(la):
lupovi i nisu tako losi mozda vucem jace unazad pa zato kanap kada se otvori izleti levo ili desno sa putanje?
https://www.youtube.com/watch?v=AYwqQbPGfKY
Vrlo bitna stvar u bilo kom zabačaju tracking ili 180 stepeni gledano iz ptičje perspektive(odnosi se na konac u prednjem i zadnjem zabačaju),dosta ljudi ne obrati pažnju na to a tvoji simptomi upućuju na lomnjenje ove zamišljene linije . Lako se samootkriva: Stani ispred ogledala samo sa drškom od štapa i pravi se da zabacuješ, ako imaš problem videćeš odmah a u videu imas i jednu od vežbi kako da ispraviš.
pozz igor
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.710
Broj reagovanja
1.016
Lokacija
Svilajnac
Hvala na savetu Igore gledao sam se na ogledalu ne čini mi se da ispada sa linije možda u zadnjem stopu ali nisam siguran ni to, svakako sam rešio da poslusam nespetra i izbacim ovo kako sam bacao do sad, promenim tehniku i skratim zabacaje na nadlakticu i malo podlaktice, manje ću da vučem i manje su šanse da brljam
 
Vrh Dno