GURGLER

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
e ovaj video vredi 10000 reci.....hvala! a i gurgler ce biti pun pogodak.....koliko ste nahvatali Aspova na ovu kreaciju?
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Mislim da neće biti loša kombinacija klasičnog gurglera i ovog repića.Verujem da će u Dunavu ovaj repić postignuti punu namenu nakon malo dužeg povlačenja,a onda naglog zaustavljanja strimera!
Na ovakvog nikad nisam hvatao jer sam ga sad prvi put vezao,ali na klasičnog gurglera sam lovio cele prošle jeseni.Efikasnijim se pokazao od bilo kog klasičnog bucovskog strimera!
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Bravo Zvezdane za ovaj dodatak na gurgler-u! Deluje obecavajuce!!!  :tbumb:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
dobra fora Zvezdane ...  :tbumb:



tomos rider je napisao(la):
hvala na savetima! ;) cim prodje mrest,okusacu se u gurglerisanju pa javljam sta je bilo..... :tbumb:

Kod mene lupaju po površini kao nenormalni ,razvaljuju kedera i to veoma krupne mrcine  u najvećim brzacima kao u sred leta ..e ako su oni u mrestu ..i ja sam  ::)
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
znam sve,ali zabrana je na snazi i necu sad da ih diram...trenutno uzivam bockajuci crvenorepe,a stremim ka krupnoj babuski i to ce me zauzeti dok ne prodje lovostaj...a onda me nece NISTA zaustaviti da gurglerisem!
2 riblje vrste koje planiram da bas razbijem od musicarenja ove godine su moja prva ljubav klen,pa bucov....
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
133
Lokacija
Pančevo
E Zvezdane, ali najjača fora kod ove imitacije je kapljanje česme na videu :hammer: :hammer: :hammer:
Moraš i to nekako na Dunavu da izimitiraš :D :D :D

P.S. Ovaj kolorit bez repa je ubitačan, sa repom videćemo...
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
baš, kapljanje česme je stvarno najjača fora  :hammer: :tbumb:
nego, baš zanimljiva fora sa ovim repiće, jedva čekam da čujem rezultate.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Pa to vam je drugari realizam,prirodni zvuci neispravnih dihtunga!Kao u ruskim filmovima :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:D :hammer: :tbumb:

još da uradiš ceo jedan film u tom stilu, tebe kako se spremaš, krećeš na pecanje i onda kako razbijaš bucove i sve u tom stilo  :D

Ja sam nešto hteo za foru da probam ali šta mi vredi kada sam sada bez svog pc-a. :blush: :'(
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
onaj tvoj gurgler ceka pocetak lova ko zapeta puska....a onda odmah PRVI dan na vodu.... 8)
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
ih,ne sumnjam u njega nimalo......ja sam jedini koji moze da zezne stvari... :D
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Juče sam tragao za štukom po dunavskim zatravljenim rukavcima,a video sam veliki broj pomahnitalih bucova!Počeli su sa mrešćenjem uveliko,pa sam video u nekoliko navrata veliki broj riba do dve kilajke kako u jatima špartaju ispod površine!Zaledio sam se i pobegao sa tog mesta jer mi se odmah upalio uspavani bucovski instinkt!
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Zaboravljena tema ,jel da? E pa tamiš je počeo da pada a gurgleri čekaju kao zapete puške da padne još 1-1.5 m pa da se dokažu na delu . U medjuvremenu su se pojavile neke zanimljive kombinacije materijala .


 

Prilozi

  • deerhair gurgler.jpg
    deerhair gurgler.jpg
    48,3 KB · Pregleda: 233

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Znao sam da može to i malo bolje ..hmmmm ,drugi sam malo bolje picnuo  :yeswink: Jest da nisam hteo da budem prost ali nadimak će mu biti "Fucker from tamiš"  :D

 

Prilozi

  • dhg.jpg
    dhg.jpg
    62,9 KB · Pregleda: 238
Vrh Dno