Iron Blue Dun

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.090
Broj reagovanja
893
Milanče je napisao(la):
Davie (kao i ostali komercijalni vezači) nikada ne postavljaju video na 18-ticama pošto se uglavnom ništa ne vidi a i nema mesta za puno materijala i razne lepe tehnike ;)

Upravo ova razlika 14 i 18 je ono što donosi puno i skoro ništa ulova...
Također pokušajte napraviti jednodnevke na 16-18 sa purple tijelom lipac sa ili bez porebranja sigurno neće praštati takvim a ni pastrva...
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
921
Broj reagovanja
87
dzolix je napisao(la):
hoces li reci da oni misle na preradjeno zeljezo metalurski  od zeljezne rude tj spaljeno  pa posivi ,, Ovo je cista izvorna boja zeljeza plavicasta plava  ljubicasta  zelenoplava i braon kad oksidira ,,Kad neku glupost ponovis vise puta ona postaje za nekoga  istina ,,Vezivati naziv muhe koji sadrzi boju u ovom slcaju iron blue dun  samo za krila a ne i za tijelo po meni je glupost  ,,yelow dun i ima tijelo i krila zuto , grey dun ima tijelo i krila sivo i zasto onda negirati isto pravilo i za iron blue dun,,



Dzolixe evo ti Iron blue dun kako izgleda



Naravno da verujem ceo svet misli na sivu metalnu boju kada se kaze Iron color ,a ne na braonkastu kao sto tvrdis,sem ako ne misle na rdjavu boju
ja je vezujem u blue dun varijanti tela(kao sto i jeste) i radi mi posao
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
zeljezo kad se izoluje cisto ima sivo srebrnkastu metalik boju ja govorim o zeljezu u prirodnim uslovima i kakvo je ono nsjcesce a to je sivoplavo braon ,,,Koja je po tebi boja iron blue i da li i ti smatras da se naziv muhe vezuje samo za boju krila ,,,ovo je boja iron blue [
qn08as.jpg
][/img]  a ovo je zeljezo u prirodnim uslovima [
2cxxg8n.jpg
][/img]
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.115
Broj reagovanja
1.164
Lokacija
Čačak
Sto veci minus napolju diskusije su zanimljivije hahhaha

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.090
Broj reagovanja
893
Krila majstore, tjelo odnosno boja tjela se mjenja kroz vrijeme koje jednodnevka boravi na zraku isto kao i željezo bez adekvatne zaštite :doh:
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
921
Broj reagovanja
87
Dzolix,mislim da si u pravu. Nemam sta da kazem vise
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
Samo da nije ona pametniji popusta  :) nije mi u interesu da se raspravljam jest da je  zahladilo minus je treba se zagrijati ali kad pogledas pod iron blue dun 99 %  vjestackih musica ima plavkasto tijelo nogice repic  i dodatak  crvenoga i sad tvrditi da je to samo metaliksiva boja krila  i vezati za krila naziv  mi je bez veze ,,toliko od mene u vezi ovoga jedino ako me neko prozove :D
 
Vrh Dno