Izgubljeni stapovi

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
904
Broj reagovanja
75
pa da al je u domenu antike,mada ga s'vremena na vreme i dalje provozam kad odem kod tetke na selo  :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Stani Simpsone odakle tebi zakljucak da sam ja nesto decidirano tvrdio kad sam rekao nije za Drinu? Moja greska je sto ne napisah '' nije za Drinu '' mozda bi me bolje razumeli, a u sustini nije mi iskreno bilo do toga da li ce neko drugi razumeti kako treba osim Veljka a on je dobro razumeo.  Ovde nije bilo price o kvalitetu stapa jer je ta prica vise izlizana.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
simpson H je napisao(la):
Cek Maricu da te pitam, jel udobniji Volkswagen za duzi put od Astre? Jel bolji kombinezon Rio Gallegos ili Simms? Nije Simpson prekvacio nego ti pricas nebuloze.

I to zavisi od dupeta  :hammer: :hammer:
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
227
Broj reagovanja
11
E to je vec lep deo..  Auta.  Dupe  :D zavisi da li je kupe,limuzina,karavan,džip...  e to nije za Drinu hahaha
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
maric je napisao(la):
Stani Simpsone odakle tebi zakljucak da sam ja nesto decidirano tvrdio kad sam rekao nije za Drinu? Moja greska je sto ne napisah '' nije za Drinu '' mozda bi me bolje razumeli, a u sustini nije mi iskreno bilo do toga da li ce neko drugi razumeti kako treba osim Veljka a on je dobro razumeo.  Ovde nije bilo price o kvalitetu stapa jer je ta prica vise izlizana.

Jebote pokusavam da te navedem da koristis tu sivu masu u glavi ali ne vredi, ti opet naopako i pogresno zakljucujes i jos uvek nemas pojma o cemu ja zapravo pisem :hammer:

Nema bre veze to "za Drinu" i ne radi se uopste o kvalitetu stapa.

Reci "nije T&T za Drinu" je isto sto i reci "Sage je za Gradac" ili "CTS nije ni za qrac" ili "Vokswagen je udobniji od Astre za duzi put". I sve to zajedno ne znaci nista, kao da nista nisi ni rekao, cak je i bolje da si cutao a ne lupao takve nebuloze. Jel i dalje ne primecjes slicnost izmedju ovih kratkih citata? Sta im je zajednicko?

Forum ne postoji zbog Marica, Veljka ili Simpsona, njega citaju razni ljudi i donose razne zakljucke. Ako si hteo sa Veljkom da se izrazgovaras, sto nisi upotrebio telefon, Vajber ili Viber, Skype, ili PM na forumu? Ovako navodis ljude da pomisle da si nesto razumno rekao a nisi nista, pogotovo ne razumno.
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
227
Broj reagovanja
11
Zamisli izadjes iz Drine kad tamo guza snova pije pivo....  :hammer:  a ti onako znojav odar dalje da radiš,  ovaj popijes pivo
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Veljko sve mi se cini da si ti vec popio par komada  :hammer: :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Stani Baki hoces da kazes sve je dupe? Nista oci itd?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Ahahhahha pero care

Sent from my SM-T116 using Tapatalk

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Evo za Veljka, da mu bude malo lakše.

 

Prilozi

  • PIVO.jpg
    PIVO.jpg
    26,6 KB · Pregleda: 169
Vrh Dno