Karma na sajtu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
:D
A sta mislite za "mili moj" (+ varijanta) i "slusaj ti" kao antonim? ;)
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
pedjabg je napisao(la):
:D
A sta mislite za "mili moj" (+ varijanta) i "slusaj ti" kao antonim? ;)
Eto ideje moze "mili moj" (za gotivce) i "milo-kliz" (za nevaljalce)  :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
U kome god bilo obliku, podrzavam karmu i nadam se da ce Lucky naci nacina da to primeni na forumu. Kao sto se vidi, formalne mogucnosti su neiscrpne, mada mislim da postoji realna opasnost da Lucky udje u trip iz vica:
Engleski biznismen pise pismo kolegi:
"Postovani gospodine,
Kako sam ja dzentlmen, ne bih ovde mogao da Vam pisem ono sto bi trebalo. Moja sekretarica kao dama svakako ne moze da vam napise ono sto bih ja mislio o Vama, a kao dzentlmen, ja to ne mogu ni da pomislim, ali s obzirom da Vi nikako niste dzentlmen, mislim da Vam je iz pisma jasno sta bi ovim pismom trebalo da vam porucim".
Neka varijanta ovog vica vrtela se na Roadstar radiju.
Dakle Lucky, ne brini, uvek postoji mogucnost da se neko vredja, narocito kad se prepozna u kvalifikaciji. Karma ipak moze da ima dobre efekte. Sve zavisi od forumasa.
Definitivno sam za.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:Dhehe ... gentlemen ...  :tbumb:
Ja sam za taj gentlemenski nivo  ;) Ako netko ima kakvu manu koja npr. nekoga drugoga izravno gnjavi ili smara i ovaj želi da se toga nekako reši ili da ovoga koji je "gnjavator" nekako pozove na samopromišljanje koje bi ga navelo na spoznaju potrebe menjanja te mane sa kojom smara ostale i na samom kraju štetu pravi samome sebi. Ako nekom kažeš...majmune jedan, idiote, debilu itd. to ne samo da je uvredljivo nego vodi ka još večoj buci-destrukciji. Gentlmen, čak i kada bi  hteo nešto ružno da kaže o nekome shvaća da mu takvo nešto ne priliči, onda skonta da mu ni takvo grdo razmišljanje ne priliči i počinje da razmišlja plemenito i konstruktivno za obe strane. Hehh  :D pedjabg hvala za inspiraciju ovoga teksta....zakon vic nema sta :tbumb:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ponavljam da meni nije cilj da bilo koga vredjam sa uvodjenjem karme. Niti mi je cilj da se neko izivljava na nekome. To je pristup clana samoj stvari.

Sa Sebastianom se slazem 100% jako je to moj prijatelju razmisljanje, ali nazalost veoma tesko primenjljivo u zivotu. Ja bi prvi voleo da tako ljudi prilaze jedni drugima, ali realnost je mnogo drugacija. Treba da se nalovimo na msnu da ponovo filozofiramo, mnogo je to jako! :tbumb:
Iz gore navedenih razloga ja jos nisam postavio karmu, jer nemogu da nadjem prave reci za istu. Koje bi bile odmerene, a opet pokazivale stav clanstva prema clanu. Koliko je to dobro, neznam, ali mislim da jeste. Vreme ce pokazati, kao i mnoge druge strvari koje je pokazalo!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
dr.lucky je napisao(la):
Sa Sebastianom se slazem 100% jako je to moj prijatelju razmisljanje, ali nazalost veoma tesko primenjljivo u zivotu. Ja bi prvi voleo da tako ljudi prilaze jedni drugima, ali realnost je mnogo drugacija. Treba da se nalovimo na msnu da ponovo filozofiramo, mnogo je to jako! :tbumb:
"realnos je mnogo drugacija" 100% realna tvrdnja sa jedne strane i slazem se sa time, ali postoji i druga strana novcica  ;) realna je u zivotu onoga koji se toga pridrzava...pokusava i trudi se biti plemenit koliko god puta da to urodi plodom ili ne, cilj je tu viši (ne navesti nekoga na menjanje, nego menjati sebe i to tobro pokusati podeliti na druge). cujemo se :bye:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
OCEMO KARMU  :samotuci:OCEMO KARMU  :samotuci:OCEMO KARMU  :samotuci:OCEMO KARMU  :samotuci:OCEMO KARMU  :samotuci:
OCEMO KARMU  :samotuci:OCEMO KARMU  :samotuci:OCEMO KARMU  :samotuci:OCEMO KARMU  :samotuci:OCEMO KARMU  :samotuci:OCEMO KARMU  :samotuci:OCEMO KARMU  :samotuci:OCEMO KARMU  :samotuci:OCEMO KARMU  :samotuci:OCEMO KARMU  :samotuci:
OCEMO KARMU  :samotuci:OCEMO KARMU  :samotuci:OCEMO KARMU  :samotuci:OCEMO KARMU  :samotuci:OCEMO KARMU  :samotuci:
Ajde gazda Lucky daj bre više tu galeriju i karmu! :bye:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
:D Lucky, bas umes da se odupres pritisku  :D
Al ako ne stavis karmu, vidim bice karanja :yeswink:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
yeye ... 'otjemo Kharmhu!!!! :D
Ma neka bude i samo apploud i smite ali stavi je! :)
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
pedjabg je napisao(la):
Al ako ne stavis karmu, vidim bice karanja :yeswink:
Mislim da ti je bolje Lucky da stavis karmu pa da te karmamo (ocenimo karmom) nego ovo sto je Pedja rekao :sm:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
U bre što ste dosadni. Ganjam klenovinu bre, ali evo vam kar(m)a! Poyitivna je šmeker, negativna je buljaš, ako su Vam bezveze nazivi menjam!
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
E ovo sa buljas ti je mozda malo zajebano ukucas na google buljas i prvo ti izbaci
musicarenje.org, a posle
pederi.com pa
chukamseukaku.com pa
pozadinci.org itd
Pa kad ti fegeti nagrnu na forum bice bulju uza zid!

Mada po meni su obe kvalifikacije skroz o.k. jedino da nedodje do nekih problema kao sto sam gore naveo!
Koje je najkrace vrema ponovnog glasanja za odredjenu osobu?
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Evo, za nagradu sam te i ja karmao.
Je li, Joco, otkud ti oni sajtovi? Sumnivi ste mi i ti i Lucky... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno