Karma na sajtu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Ma to sam ja lupio kako bi recimo mogli da se zovu pederski sajtovi, cisto nako ne znam ni da li ih ima za nase trziste (nadam se da ne) :hammer:
Da ne postanemo mi sumnjivi (mislim na ceo sajt) jer koliko sam ja upoznat od nas 300+ clanova ne postoji ni jedna clanica lepseg pola na ovom sajtu! I zamisli neki od onih pozadinaca ukuca buljas i izbaci mu pretrazivac ovaj sajt i jos na sajtu sve sami muskarci!
Malo zajebano aaa? :D
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
100ka je napisao(la):
Ma to sam ja lupio kako bi recimo mogli da se zovu pederski sajtovi, cisto nako ne znam ni da li ih ima za nase trziste (nadam se da ne) :hammer:
Da ne postanemo mi sumnjivi (mislim na ceo sajt) jer koliko sam ja upoznat od nas 300+ clanova ne postoji ni jedna clanica lepseg pola na ovom sajtu! I zamisli neki od onih pozadinaca ukuca buljas i izbaci mu pretrazivac ovaj sajt i jos na sajtu sve sami muskarci!
Malo zajebano aaa? :D

"Dobar izgovor para vredi!"  :D
Pa nije ni cudo sto nema ni jedna pripadnica kad ih ovi s juga bezuspesno vijaju oko tvrdjave i mostova, a posle nam pisu fiction u "spanska musica". Ili ih mozda i stignu, ali nikad vise od jedanput, toliko im se svidja... :D
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ko mi date negativnu karmu!?!?!?! Javi se macane! :mad: :mad: :bat: :bat: :sm:
Zajebavam se malo! ;)
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Za sad ste ti i Pedja izjednaceni +5/-1
A tog koji te je negativno karmao treba da banujes :D
Jel si admin il si shta si ovdi?
A da li postoji opcija da se u listi clanova pokaze i karma?
Pozdrau
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Neću da ga banujem, već da porazgovaram sa njim! :hammer: ma glupiram se malo, ignorišite me!
Za listu nemam pojma, pogledaću.
Ali da objasnim kako funkicioniše glasanje. Svako može da glasa za svakog, izmedju glasova za istog člana treba da prođe 72 h. Podesio sam na to vreme, onako bezveze, niti je malo niti mnogo.
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Za dobrim konjem se dize prasina, a za kobilom ono kod konja. :D
Unapred (a i otraga) zahvaljujem svima na karmanju.
I ponosan sam sto sam skoro ko Lucky!  :hammer: :tbumb: :D
 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
ustvari ovo je pravo stanje stvari sto se tiče Randjine karme ali ga Lucky štiti , od istine....
 

Prilozi

  • IMG_0139.jpg
    IMG_0139.jpg
    79,8 KB · Pregleda: 230

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ma to je zezanje sa sinocne konferencije. Pokazivao sam Mixu kako lagomogu da mu izmenim karnu i da se u sledecem zivortu reinkarnira u nesto malo manje dosadno  :bleh: (naravno da mislim da skype tupljenja), nisam samo znao da je drug igor selokupnu akciju mudro ispratio i dokumentovao za sva vremena.
naravno da ja mogu kao webmaster da uticnem i da menjma karmu svima i svkome, ali to nema nameru da radim jer onda cela prica gubi smisao.
Salut
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Znao sam da si ovo zbog mene smislio, ali nisam očekivao da ću biti u plusu. Zato što si se nameračio na moju kar(m)u, dobio si od mene minus! :smoke:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Lucky salim te znam ja da si ti posteni admin i da nemas nameru da se, korumpiras takim glupoztima.
Mada za kilo tshija hmmm ;)
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Igore, svaka ti cast!
Pa dobro Lucky, majku mu!  :lol: :lol: :lol:
E ajde ovde da offtopicujem, od veceras se odjavljujem nekoliko dana, teren, kad udari kisa i ladnoca setite se mene smrznutog i razvucite lica u osmeh ( :mad:)
 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
Lucky je izuzetan adm. ovo je sinoc bila čista demonstracija moći i zajebancija, ali nisam mogao da odolim a da ne zloupotrebim ..... :p :D :p :D ;) :piss:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
A ne vikate me na palamudenje na skype? tz, tz, tz... Barabe!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Pazite, Laki zna i ko kako glasa! Gay je meni dodao nekoliko minuseva, da se ne primeti. :-*
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno