Karma na sajtu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Napokon je moj minus veći od plusa. Svaki drugačiji rezultat bio bi zabrinjavajući. Realno je da imam bar tri puta više minuseva od pluseva. Još uvek nije tako, što znači da treba malo da se potrudim da ih steknem. :hammer:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Aj Mix kad iskas da ti i ja dam jednu recku
Al necu ti kazem dal je plus ili minus  :bleh:
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
A bre Mix, dzaba ti ja dodeljujem minuse  :bleh: kad ima ovih sa 19, a siguran sam vrlo brzo i vise, minusa  :'( :'( :'(.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Poceo sam da evidentiram svoje pluseve i minuseve i dosao do veoma cudne konstatacije. Ja umem da je objasnim, ali bih voleo da to pokusa bilo ko od vas.
Naime, od trenutka kada sam prijavio fantasticne ulove potocnih pastrmki iz Nišave nisam dobio nijedan plus, ali sam u roku od nekoliko sati dobio pet-šest minuseva. Napominjem da sam siguran da sam ovo primetio baš kada ni o čemu drugom nisam pisao do o svom ulovu pastrmki iz Nišave.
Pazite, ni jedan plus, a značajan broj minuseva!
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
C&R lobi  :'(. I meni su nudili muve da ti dam jos koji minus ali necu je za par muva ...  :whistle:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Yeah, prvi sam došao do 30 pluseva! :lol: To što imam 27 minuseva :doh:, nije čudno.
Sebastian mi se ozbiljno primakao sa čitavih 29 pluseva, a ja sam se tako "trudio" da prvi uđem u "klub 30".
Sada ću mu i ja upisati još jedan plus pa ćemo zajedno u "elitu". :hammer: :hammer:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Po jedan - za Jr.-a i MixMaster-a.
Pitate se zašto ???
Pa zbog golmana Ivana Ranđelovića njihovog imenjaka zbog koga je moj sin dobio i šlog i fras sinoć na utakmici Zvezda - Bayern!!!
A ni meni još nije dobro.
Možda im čak dam i još neki minus kad god se setim trećeg gola :D
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
A sta??? Igrali Zvezda - Bayern???... :eek: ... I koji je rezultat? :whistle:
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Milance je napisao(la):
Po jedan - za Jr.-a i MixMaster-a.
Pitate se zašto ???
Pa zbog golmana Ivana Ranđelovića njihovog imenjaka zbog koga je moj sin dobio i šlog i fras sinoć na utakmici Zvezda - Bayern!!!
A ni meni još nije dobro.
Možda im čak dam i još neki minus kad god se setim trećeg gola :D

:hammer: :hammer: :hammer:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Milance je napisao(la):
A ni meni još nije dobro.
Možda im čak dam i još neki minus kad god se setim trećeg gola :D
Nije ti dobro? Blago tebi, meni je čak veoma loše.  :'( Morao sam posle utakmice da ispržim jednog velikog brancina i otvorim flašu argentinskog vina, te u hrani i piću nađem utehu za taj treći gol. Probaću Šmucijevim imenjacima da dam koji minus da vidim dal će mi bude bolje... Mada sumnjam...  :blush:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Tako Vam itreba kada ste blesavi pa se nervirate. Lepo nadjite neki lokalni klub i nema glava da vas boli! Ale Zeleznicar! Zadnje kolo 3:0 protiv Timoka. hehehhehe  :D :D :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno