Kretanje prilikom pecanja

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
lovio si ti moj q...c  :D evo ti jos jedan lep klen uredno vracen prilicno preko mere. secam se ...tog dana sam ih razvalio . sigurno bar 15 ovakvih . odlican ribolov je bio . svi su i dalje zivi osim ako ih nisam ponovo upecao kada sam bio u drugom fazonu  :D toliko za veceras . odoh da spavam a ti se nerviraj , pa cemo nastaviti sutra  :tbumb:
 

Prilozi

  • 20_resize.jpg
    20_resize.jpg
    163,4 KB · Pregleda: 254
  • 21_resize.jpg
    21_resize.jpg
    233,6 KB · Pregleda: 250
  • 22_resize.jpg
    22_resize.jpg
    247,3 KB · Pregleda: 250

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
sasha,kako da mi znamo da si ih skinuo sa udice...satro pustas a glava ribe u vodi i verovatno zakacena...ja mislim da si ti ipak mesaros  :hammer: :hammer: :hammer:..stvarno si dete :hammer: :hammer: :hammer:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
schok je napisao(la):
jesi ti blesav ili sta si,jel ti vidis da ovaj sve i jednu ribu iskasapi,jel vidis da nema niti jednu sliku ili snimak kako ribu vraca
schok je napisao(la):
daj skloni te girice...molim te,sramota me da gledam to ,a ne da lovim...gari moj,kakve sam ja pastrmke lovio pre dvadeset i vise godina...
cekaj bre  ??? sta je sad problem? to sto hvatam male ribe ili sto ubijem i ikru ako se zakaci na udicu?
ja bre pecam sta upecam  :D bile male ili velike vece su od tvojih sto ih pecas za tastaturom  :D a da ih pustam , pustam ih i to u ogromnim kolicinama . imam toliko c&r fotografija da zablokiram forum  ;) vise imam slika zivih vracenih riba nego mrtvih u racunaru
daj i ti neku tvoju al da ne bude sa joce . negde sa slobodne vode . valjda si nekada musicario van revira i uhvatio nesto ? :'(
evo ti jos jedan klen reda velicina kao mitini bucovi sa tamisa  :tbumb:

 

Prilozi

  • 06_resize.JPG
    06_resize.JPG
    177 KB · Pregleda: 274
  • 07_resize.JPG
    07_resize.JPG
    151,4 KB · Pregleda: 247
  • 08_resize.JPG
    08_resize.JPG
    158 KB · Pregleda: 246

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
gegula je napisao(la):
sasha,kako da mi znamo da si ih skinuo sa udice...satro pustas a glava ribe u vodi i verovatno zakacena...ja mislim da si ti ipak mesaros  :hammer: :hammer: :hammer:..stvarno si dete :hammer: :hammer: :hammer:
vecito dete , i volim sve sto vole mladi  :)
a za ribe si u pravu . gadan je kasapin taj sasats . vec je mita , pre ovog soka , upozorio javnost na njega  :yeswink: ili je u pitanju fotosop ili je sve slikano u kofi i ribe nema gde da pobegnu  :doh:
 

schok

Senior member
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Poruke
322
Broj reagovanja
0
predpostavljam da nema nikog ko bi obavestio ovu dvojicu,tacnije idiota i kretena da je predstava zavrsena.a kako ste zasluzeno poneli titule i izvojevali
pobedu i kako to nalazu obicaji da pobednici popiju sampanjac,ljubazno bih priupitao,da li zelite da vam ga "natocim"
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Ok, srackali smo dosta, vratimo se temi sada. Ne treba sada u nedogled da tupimo I provociramo se. Ako se tema malo ukenja pa neka se ali pozeljno je da se i sve ipak vrati u svoje tracnice. Ovaj forum je po meni najliberalniji ali to ne znaci da to treba zloupotrebljavati u nedogled jer iz toga moze da se uvedu promene kakve niko ne zeli. Zato radije se vratimo nazad na temu.

Ja da dodajem stogod na tu temu mislim da I ne znam sta bi novo rekao. Svoje misljenje sam izneo, malo skrenuo sa teme cisto zbog zabave ali I vracao se nazad na temu. Toliko od mene za sada u ovoj temi.  :bye:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
schok je napisao(la):
predpostavljam da nema nikog ko bi obavestio ovu dvojicu,tacnije idiota i kretena da je predstava zavrsena.a kako ste zasluzeno poneli titule i izvojevali
pobedu i kako to nalazu obicaji da pobednici popiju sampanjac,ljubazno bih priupitao,da li zelite da vam ga "natocim"
ti bi da mi ga natocis?  :eek: zato ti ptico branis istopolne brakove  ?? da ti na vreme kazem da ne dangubis ...nema od tog posla nista kod mene :nowink:
da se drzimo mi musicarenja ,ovo je musicarski forum . ima verovatno forum i za te stvari pa ga nataci tamo  ;)
ti si mene napao prvi i poceo sa uvredama . pominjao si neki seljacizam , neku po ribolov stetnu ideologiju koju ja sirim , bespotrebno masovno ubijanje riba , kasapljenje , sad bi da nataces ...i ko zna sta sve jos .
sta si ocekivao ? da ti cutim ? ima takvih kao ti koliko hoces . kukate za mrtvim ribama , propagirate c&r a da uopste i ne idete na pecanje . ti ove godine nemas vise od tri ribolova smem u pare da se kladim da nisi nista upecao .
sve je to u redu i na sve to imas pravo ...i da kukas i da ne pecas ...ali necu da ti dozvolim da me pljujes i vredjas , da me ovde predstavljas onakvim kakav nisam . ja sam za tebe c&r musicar na deseti
evo ti jos jedan klen , vise i ja pojma nemam kada sam ga ulovio . uredno vracen u reku kao i stotine pre njega i posle njega  :)
 

Prilozi

  • 03_resize.jpg
    03_resize.jpg
    174,2 KB · Pregleda: 280
  • 04_resize.jpg
    04_resize.jpg
    167,1 KB · Pregleda: 261
  • 05_resize.jpg
    05_resize.jpg
    185,8 KB · Pregleda: 248

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
sebastiane, izvini molim te . jesam preterao i izvinjavam se i administraciji i clanovima . jednostavno nisam mogao da precutim kvalifikacije koje su mi nalepljene i od koga su mi upucene . i ja sam za to da se ovo prekine i nastavi razgovor o postavljenoj temi o kojoj sam i ja izneo neki svoj stav i vidjenje
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
ti decko malo pripazi na recnik i niko te ovde nije vredjao nego si ti prvi poceo....a taj kreten i idot koje spominjes su verovatno oni koji su te napravili takvog zaguljenog.....
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
ti si decko tesko bolestan . zadnjih 10 postova nisi nista napisao osim uvreda . necu vise sa tobom da razgovaram
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Ok je momci, znam da ja zima ali da nastavimo mi sa temom iz naslova ;)

Sent from my C6603 using Tapatalk

 
Vrh Dno