Krivolov

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Koji bre musicari,  sve isto smece...
Idi vidi kakve stvari se pisu na onom smetlarskom forumu .net-u
Taj forum je postao uporiste musicarima krivolovcima koji tamo javno pisu o svojim zlodelima...
Glavni i odgovorni urednik je tezak bolesnik koji opravdanje za govedji odnos prema prirodi nalazi u ovakvim stvarimi i  koji svojom pricom musicarsku zajednicu vraca u kameno doba,  a oni misevi ohrabreni izlaze iz misjih rupa i malo po malo otkrivaju svoj karakter.
Ovakva slika bi tamo bila okarakterisana kao nesto najnormalnije.
Prema tome... to su u sustini jadnici,  normalan covek, ispunjen covek,  zadovoljan covek... nikad ovako nesto ne bi uradio...
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Zaista na NET-u jedan lik sa  još  žešćom fotkom je oduševio neke  svojom veštinom jer je  izvadio puuuno riba  :doh:.

Nisu baš svi sa NET-a blagonaklono gledali na  postupak tog bolesnika  ali generalno, razočarala me je nekolicina

koja je sve okrenula na sprdnju a na kraju na opšte veselje. Strašno.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Ja sam se zbog slične situacije "samobanovao" odande pre nekoliko godina. Količina bolesnih umova iz ex-Yu koji su se tamo okupili je nepodnošljiva...
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Inače, ne znam da li pratite to, Zlorečica je reka na kojoj bi trebala da bude staza na Evropskom Prvenstvu 2019-te...
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Milanče je napisao(la):
Inače, ne znam da li pratite to, Zlorečica je reka na kojoj bi trebala da bude staza na Evropskom Prvenstvu 2019-te...
Do 2019 će i vodu da pokradu. Ostaće samo suvo korito.  :mad:
 

jesko78

Senior member
Učlanjen(a)
29.10.2014.
Poruke
437
Broj reagovanja
4
Lokacija
Kladno
Ne branim sajt niti postupke pojedinih clanova .net-a, da se razumemo. Mislim da bi dostojanstvo musicara, a svi se pozivate na njega, trebalo da bude iznad ovakvog nacina komunikacije, a posebno iznad dela koja se, kako kazete, tamo velicaju. Sad, to je moje misljenje i ja nisam pecao sa Bogom, sto kaze Maric, pa da moje reci moraju da se shvate ozbiljno.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.278
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Svako peca po obrazu i savesti. I iluzorno je menjati bilo koga.
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Nije stvar u tome.
Ovde se radi o iluziji da su musicari nesto bolji od ostalih ribolovaca.
Pa pogledajte realno, imamo forum gde je urednik covek koji je u kamenom dobu sto se tice odnosa prema prirodi, ekologiji itd (da se blago izrazim)
I to nikom ne smeta, ni vlasniku, ni ucesnicima foruma...
Tamo se vrti prica u fazonu sto da budem budala pa neko drugi da uzme te ribe kad mogu ja. Ja sam ipak musicar i iznad tih obicnih ribolovaca i vece pravo da imam ja da osurim reku nego neko drugi... i jos niz budalastina
Tamo ima da cujes da npr Djetinja nije revir, jer pojedinima tako odgovara da nose ribu kuci itd
Ali to je realna slika, koja je sigurno dodatno ublazena.
Mozete da mislite sta covek koji takve stvari javno pise, sta taj radi kad je sam u kanjonu...pa to je masakar, tu nema ni mere, ni ogranicenja ulova...kako kaze, ode do kola i idemo iz pocetka...
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Ima i takvih musicara ja znam za par ljudi iz moje okoline koji love pastrmku u Januaru ili nose pastrmke ispod mere kuci pa onda  daju pribor na prodaju jer zaboga nema krupne pastrmke pa prelaze na šarane ! A kako rodjače da ima kad si gladan, u 21 veku zavisiš od ribice od 15cm ? Stalno bre ulovljenu ribu  pustim negde gde je nepristupacno, gde ne moze tako lako da je ubije plovak ili vobler i da to nisam radio prosle godine redovno pitanje  je sta bi ostalo od lepih pastrmki, ove godine su lepo porasle !!! :)

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.278
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Borba protiv vetrenjaca. Njihovo je da nose ( ako im zakon dozvoljava) moje je da vracam. Dok ne ukapiraju da je lepse uhvatiti i pustiti. Koliko god smesno zvucalo C&R oplemenjuje coveka.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Ovako se rešava situacija sa onima koji ne znaju kad je lovostaj, koje su minimalne mere i koja je dozvoljena količina ulova..... Pa ti misli.
 

Prilozi

  • kupaliste.jpg
    kupaliste.jpg
    145,1 KB · Pregleda: 211

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.278
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Strelac je napisao(la):
Ovako se rešava situacija sa onima koji ne znaju kad je lovostaj, koje su minimalne mere i koja je dozvoljena količina ulova..... Pa ti misli.

I to ne u vodu vec vrelo ulje  :hammer: :hammer:
 
Vrh Dno