Krivolov

NekoIzMase

Newbie
Učlanjen(a)
25.07.2022.
Poruke
2
Broj reagovanja
1
To radi vec godinama, placa smestaj ribom. Lokalnim ribolovcima je dozlogrdilo i ove godine su ga sacekali.
Jedan od poznatijih krivolovaca na jugu.
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.716
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
Nemoj mi zameriti ali ovako nepoverljivom meni je teško u mnogo šta da poverujem. Ne poznajem ga i da ne kažem zabole me jer je to onda u lošem kontekstu to nije lepo nego je bolje reci ravnodusan sam. Neko sa 1 postom je mogao bilo čiju sliku ovde da postavi i da ga osuđujemo. Sa druge strane treba biti majstor i toliko ribe nahvatati a tu se on uklapa a opet nije on ni jedini majstor sa štapom. Znatizeljan sam ima li još neki dokaz?
 

NekoIzMase

Newbie
Učlanjen(a)
25.07.2022.
Poruke
2
Broj reagovanja
1
Nemoj mi zameriti ali ovako nepoverljivom meni je teško u mnogo šta da poverujem. Ne poznajem ga i da ne kažem zabole me jer je to onda u lošem kontekstu to nije lepo nego je bolje reci ravnodusan sam. Neko sa 1 postom je mogao bilo čiju sliku ovde da postavi i da ga osuđujemo. Sa druge strane treba biti majstor i toliko ribe nahvatati a tu se on uklapa a opet nije on ni jedini majstor sa štapom. Znatizeljan sam ima li još neki dokaz?
Ti slobodno budi nepoverljiv :)
Imas i po FBu o kome je rec.
 

Sana

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2010.
Poruke
247
Broj reagovanja
316
Lokacija
Ključ, BiH
U svoj ovoj defamaciji, promace cinjenica da je nasem Mengeleu nedostajali jos podaci o kvalitativno kvantativnom sastavu zeludca 49 klenova da razvije formulu za ultimativnu Bambulu 2.0 koja je trebala biti svojevrstan epitaf i besmrtnost u Flyfishing univerzumu. Slava mu i ovako.
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Da je dotični jedini ima ih sijaset koji satraše sve što mogu.
Kod nas na Drini još uvjek je tirolac zakon,jebaše ribu sa njim skroz.
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.716
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
Dobar primer da je pravda spora ali ipak dostižna.
 

Staniša

Senior member
Učlanjen(a)
17.01.2021.
Poruke
131
Broj reagovanja
119
Lokacija
Kragujevac
Sreo sam ga na Zapadnoj Moravi prošle godine kod Kraljeva, selo Šumarice. Isti auto, mali Reno. Peca svojom "dude" nimfom, gore poveći indikator i zadenuo džak od paprike za skute. Do duše, tada je džak bio prazan, a preda mnom je upecao jednog klena i vratio ga. Da me ne shvatite pogrešno, ne branim, samo kažem kako je bilo. Verovatno je i tada riba bila u gepeku.

Meni je najčudnije da je čovek prešao 200km da bi pecao klena na kanalizacionom odvodu poput Zapadne Morave.
 
Vrh Dno