KUP JADRANSKO-PODUNAVSKIH ZEMALJA, GRADAC 2018

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Cekajte ljudi,nije ukrao ,zar nije nasao kolko Sam ja razumeo??? Valjda Ih je Neko zaboravio a on covek nasao!!!!
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Geguls nije ti prijao Perin sir mnogo je izgleda bilo alfatoksina u mleku 😂😂😂 ukrao bruder nemoj da te neko cuje da sam nasao  :hammer:
 

maxfly

Senior member
Učlanjen(a)
22.10.2010.
Poruke
383
Broj reagovanja
13
Dobro sam ja rekao...
Partizan pa Ricma i onda 6 praznih mjesta. :D
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Vidis Maxe. Ne vredi druze. Ukljuci se i Haris. Sve Zvezdasi.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
maxfly je napisao(la):
Za sve njih si ti INSTITUCIJA.

Hvala druze. Napravicu ja jaku reprezentaciju Srbije. Ima tu ljudi koji nisu iskorisceni za svakog ce se naci mesto.

Tiosav ce da mi bude atase. Ima on svojih kvaliteta, pogubi se malo ali bih bio necovek da kazem da je 100% los decko.

Mitu, Radojicu i La Boboa vidim kao vece staraca tj trenere i selektore koji mnogo toga mogu da nauce mlade ljude samo prvo Mita da shvati da je "ljudski deliti znanje "  :hammer:

Mali Luka i Dexa ce mi biti okosnica reprezentacije, malo treba da se koriguju da im se izbace neke bubice iz glave i bice bombonice.

Vlada Todorovic moze da ostane predsednik MSZ ali mora da slusa i ukljuci mozak.

A ja cu da sedim u kafani i kad mi donesu zlato da vicem turu za sve :)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
I ti bi da komandujes?  :nowink:
Ta vasa takmicenja su gubljenje vremena.sve dok ne postoji kvalifikovanje za ligu vec moze da se takmici ko zeli ....nista necete napraviti.ali zbog slabog intersovanja tako vam je i tako mi se cini da ce i ostati
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Kome ja da komandujem jbt. Ja cu samo da usmeravam. Biće to dobro za par godina ;)
 
Vrh Dno