KUP JADRANSKO-PODUNAVSKIH ZEMALJA, GRADAC 2018

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Maricu jel imas predstavu koja je procedura da uspes da udjes u plovkarosku reprezentaciju? A koja je da udjes u musicarsku? ....ako razumes sta ti pricam?
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
sasats je napisao(la):
Maricu jel imas predstavu koja je procedura da uspes da udjes u plovkarosku reprezentaciju? A koja je da udjes u musicarsku? ....ako razumes sta ti pricam?

Znam Sale zato ne palamudim. Necu da uporedjujem Americku Ligu gde od ne znam koliko hiljada prijavljenih bude 10 od toga 6 ide na Svetsko.
Kvantited daje kvalitet ;)
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Tačno, kvantitet daje kvalitet. I ova liga sada sa 5 kola je smejurija. Tu skoro svako može da pobedi. Da ima 9-10 kola, potpuno druga priča.
 

musicarBG

Newbie
Učlanjen(a)
11.04.2018.
Poruke
19
Broj reagovanja
0
Sta bi s ovim, tresla se gora, rodio se mis :)))

Svih 55 strana mogli bismo sazeti u par recenica i zakljuciti ovu temu.

Osim vecine ljudi koji gledaju sa strane i cude se cudu sta se desava,na forumu  u prvim redovima Baki palamudi, dobro ga neko nije nalupao zbog svega sto je piskarao, svaka cast na suzdrzavanju :) Prota koji leci svoje licne komplekse na forumu - onaj trenutak gde spominje u kakvim je uslovima Oholi ziveo govori o tome koliko je jadan i “siromasan”, ja sam zgrozen i iznenadjen, Maric koji se u sve mesa, a retko sta pametno kaze i Pera koji sam sebe demantuje u postovima i nesto pokusava da objasni al se uglavnom samozakopa.. znaci, sve same gluposti izrecene, cast izuzecima! 
S druge strane Tihi koji se brani protiv ljudi koji se ne oglasavaju uz iznosenje nekih dokaza. Kako je pocelo pomislio sam ko zna kakav ce prljav ves da iznese. Svakako, ispao je veci covek s obzirom na to da on njih nije licno  pljuvao na sva usta koliko su oni njega pljuvali. Sad je vec upitno ko je kome zabio noz u ledja.
Moje misljenje nakon svega je da je ekod nesto gadno zajebo na kraju ili uvideo da neke pare ne moze da opravda, pa im je izlaz iz te situacije bio da se jpk ne odrzi i taman da naguze trece lice za to i izadju cisti iz svega toga. Takoreci u celoj prici gledali su samo svoje du*e a za sramotu ih zabole jer su je preneli na drugog. Po principu muko moja predji na drugoga.

Jbg. Nismo bas svi morali da budemo umesan u sramotu koja nas je zadesila.
Jedino gore od svega bilo bi da jpk nije ni odrzan jer u tom slucaju ne bismo videli nikakvo medjunarodno takmicenje narednih 10-15 godina. Ovako smo jos dobro i prosli. Bedni Srbi. Aj sto smo nepismeni, al nevaspitanje pravdamo time sto smo pismeni :)
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Xaxaxa ulepša mi dan ovim pisamcetom. Pokloni sam sebi 20 tungstena, ja ću platim.  :D
 

musicarBG

Newbie
Učlanjen(a)
11.04.2018.
Poruke
19
Broj reagovanja
0
Evo  i potvrda moje price  ;)

Jednom oad budete shvatili da vasi neistomisljenici mogu da ne pripadaju ni jednom taboru, da postoje ljudi koje boli uvo i za vase i za njihove, postacete bolji ljudi i bolji musicari!
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Ma bre koga vise zabole za tabore i ostala sranja jbt. Ja sam se iskljucio iz price ali kad me neko prozove moram da mu odgovorim. Nebitno sto si ti ili neko drugi. Demagogijom se vise ne bavim.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
A sto se licno tebe tice Musicar Bg druze kad me vidis na vodi pridji  da se upoznamo i da popijemo pice :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
neca011 je napisao(la):
A prepoznaces ga jer je sam u simmsu.  :D
I namesta simms kosulju dok mu muva para vodu a stap stoji sakacen u smith drzacu za stapove [emoji3]

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Kako nema nigde onaj emoj za prdenje ????? Oholi da nabavis to u Kini i instaliras na forum.
 

musicarBG

Newbie
Učlanjen(a)
11.04.2018.
Poruke
19
Broj reagovanja
0
maric je napisao(la):
A sto se licno tebe tice Musicar Bg druze kad me vidis na vodi pridji  da se upoznamo i da popijemo pice :)

Vrlo rado Maricu, nego ne das se videti na vodi. Ovo na forumu je sigurica, tu si inventar 😀
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Brate evo kad budes dolazio na Gradac javi se ovde na forum da dodjem. Al nemoj ponedeljkom ili utorkom. Vidi da bude vikend da ne uzimam bzv slobodan dan.
 

musicarBG

Newbie
Učlanjen(a)
11.04.2018.
Poruke
19
Broj reagovanja
0
maric je napisao(la):
Brate evo kad budes dolazio na Gradac javi se ovde na forum da dodjem. Al nemoj ponedeljkom ili utorkom. Vidi da bude vikend da ne uzimam bzv slobodan dan.

Vazi
 
Vrh Dno