Lim (donji tok-srpski deo)

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
644
Broj reagovanja
19
Ja sam opet isao na Lim. Pa evo i nekih slika. Inace zatekao sam, mali, letnji vodostaj tako da mladicu nisam pronasao.

IMG_4638.jpg


Svi plovkarosi su izmileli iz kuca

IMG_4641.jpg


Mesto gde je uhvacena ona pastrmka iznad pomenuta.

IMG_4644.jpg


I ovo cudo nevidjeno. Pcela u ovo doba godine... ::)

 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
644
Broj reagovanja
19
IMGP2240.jpg


Evo jednog liposa (kako zove moj drug). To je ovaj oktobarski sto sam napisao izvestaj (40+). Necete verovati, tek sada sam dobio slike. Hvala bogu da sam ih samo dobio...
Mokar sam, jer sam prskao ribu vodom da se ne ukruti, dok nije dosao drug da me slika. :doh:
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
644
Broj reagovanja
19
Limsasolitera.jpg


Samo ne znam kako da postavim sliku kao malu, pa kada se klikne na nju da se uveca?
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
644
Broj reagovanja
19
Evo jednog letnjeg predela pored Lima u sred grada Priboja. :) Inace tu ispod fotografa koji je slikao, uspesno musicaraim lipljena i pastrmku. Sjajan preliv...
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
644
Broj reagovanja
19
Evo jedna slika sa jezera Potpec. Morao sam da ne prikazem identitet ljudi sa slike, jer nisu to zeleli.  ;)

Pozdrav!
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Svaka slika vredi bar hiljadu reci.Stoga ti si napisao mnogo :yeswink:.Samo nastavi :tbumb:
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
644
Broj reagovanja
19
Evo tog kamenjara, kad se leti mali vodostaj zadrzi na nekoliko dana! Ovo je mesto izmedju starog i novog dela grada. Znaci od mog stana, nekih 15-ak min. pesaka. :-*

Ova druga je slika Uvca, najvece pritoke Lima.
Inace na slici su moji drugari kad smo bili na Uvcu pre par godina...
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
644
Broj reagovanja
19
Jedno od mojih najomiljenijih mesta za nadmudrivanje sa najvecim klenovima sto postoje u Limu.
Takodje i pastrmke i lipljena ima bas dosta, kao i bele ribe (uhvacena mrena od 6kg). Slike su starije pa nemojte zameriti. ;) Na slici je moj prijatelj stariji covek.

Jos jedna slika "Kamenjara", spustamo se niz reku. Veoma opasan teren za kupanje. Lim je uzak,dubok pun jakih matica...
 

Lim

Newbie
Učlanjen(a)
18.01.2007.
Poruke
2
Broj reagovanja
0
Djomla,

odlichno predstavljanje donjeg toka Lima [Priboj i okolina], da bih predstavu o nalepsoj reci na svijetu uchinili
kompletnom dodacu prvom prilikom i par mojih fotografija sa izvorista Lima iz Plavskog jezera i najuznije destinacije naseobine lipijena u Evropi reke Ljuche.

P.S. Dali jos uvijek postoji kafic DZIN u Priboju [bio sam u njemu pre desetak godina]???

MURINO
 
Vrh Dno