Lipljen 62

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
maric je napisao(la):
Jeste potvrdio mi na pesa.. ovo treba da ide u slucajni ulovi ili tema mladica.. znaci 71 cm :)

Pazi prvo ti je precutao za tog pesa na kraju ce da ti precuti da je ipak to bilo 51cm :hammer:

Maricu, najbolje je rekao Ivan Dragojlovic, citiram: "No picture-no fish" :hammer:

 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
maric je napisao(la):
I koliko sam rayumeo covek ga je klepio na musicar nisam video nigde da je spominjao tirolac  ???
Vis koliko si mlad i neiskusan, trapavo i nespretno si se upleo u mrezu c,c,c,c,c,c,c,c.....a pazo sta pises i tvrdis!!!!???
Moras temi da pristupis na znatno zreliji nacin od ovoka kako sada pises, inace si sebe i ovako diskreditovao i kao musicara komunistu!!!!
Posemo 30+postova i jos nisi ubedjen da te Bosanac izradio za ulov......imam i ja ulovljenu sabljarku od 12kg, ili bese ono 120kg.....dal bese na multiplikator,...94 ili 95.....ustvari parangal
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.278
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
A jebo ga ti Proto razumeo sam da je musicar , posle mi covek napisao da je pecao mladicu I klepio ga na pesa..nije uopste poenta na sta ga je uhvatio vec je poenta cele price LIPLJEN 71cm, jer smo pricali o velicini primeraka ulovljenih kod nas , ranije I u sadasnje vreme I da li je moguce da takvo neko cudo postoji u Drini I da ga Baki-la capi :)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.278
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Vi tvrdite da 60+ nema u Drini ja mislim da ima, to sto da niko nije upecao ne znaci da ga nema, kao u Dunavu soma od 200kg to sto ga niko nije uhvatio ne znaci da nema..
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
maric je napisao(la):
Vi tvrdite da 60+ nema u Drini ja mislim da ima, to sto da niko nije upecao ne znaci da ga nema, kao u Dunavu soma od 200kg to sto ga niko nije uhvatio ne znaci da nema..

Tako je Maricu, cvrsto brani svoja uverenja. Ima i tune i ajkula a verujem da ima i poneki kit, jesetri ima koliko volis al ne umeju da je upecaju. :hammer:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
I jos jedna stvar, da je tada uhvacen lipac 71cm veruj mi da bi se svi iz predsednistva BiH tada slikali sa njim i jos bi u goste pozvali Hamdiju Pozderca.  :hammer:

Verujem da je u toj predolimpijskoj godini mnogo alkohola uticalo da lipac toliko naraste :D
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.278
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Moguce :) ali da li ti tvrdis da nema takvo nesto u Drini?
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
maric je napisao(la):
Vi tvrdite da 60+ nema u Drini ja mislim da ima, to sto da niko nije upecao ne znaci da ga nema, kao u Dunavu soma od 200kg to sto ga niko nije uhvatio ne znaci da nema..

Evo Ja tebi samo zarad zezanja tvrdim da sve to što si napisao nije tačno, tj. da nije ulovljen lipljen od 71cm, da nema ni soma od 200kg, jedino nas somova od 80-120kg koji se  pecamo na ovakve priče-lovačko/ribolovačke!!!....Biraj šta hoćeš na opkladu, pazi apsolutno šta hoćeš!!!!
Brate dosta mi je neproverenih, lažnih priča...celog života slušam kako je pre mnogo godina bilo više ribe, te 80-tih manje nego 70-tih, 90-manje nego 80-tih i tako u nedogled...
Ajd pitaj sve kakva je prošla godina bila za suđa u okolini Bgd-a, a ova????To da se ne vraćamo previše, pa ni u prošli vek...Evo i za Drinu, kako fali skobalja u mlađim naraštajima, te gde su mali, srednj, otkud samo veliki itd...
I nisi fer jer sad kažeš i kao konteks je bio na veličini ribe, nije lale to baš tako ispalo...pre da si našao baju koji pa još mušičara koji je kod nas na balkanu digao ribu od čak 71cm, te na mušicu, te dobio ovo, te onu nagradu a on na peša ulovio lipljena tih dimenzija...aloooooooooooooooooo!!!
Tako su i mladice lovljene na sve strane, imaš i slike, aono pola mrtvo nađeno, mrežama u krivolovu hvatano..mogao bih i na neke endemske vrste  :nowink: u rukama srećnog ribolovca, mušičarski forum, te poznata i jedina blatnjača na celom svetu, a mreža u pitanju pred Sv.Nikolu  :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :hammer: :hammer: :hammer: još pre toga kao i ti, možda mušica, te varalica je u pitanju al da se falimo kakva riba je u pitanju a ono leš u mreži krivolovca..
Tako da druže marić-u, obrat pažnju, kredita nema i dalje......CRVENA ZVEZDA, RED STAR, ROTE STERN,STELLA ROSSA
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
maric je napisao(la):
Moguce :) ali da li ti tvrdis da nema takvo nesto u Drini?

Evp ovaj levo sa mušičarskim štapom sam Ja od pre 15-taj godina, snimak je ispod mostakod Skelana  :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh:

https://www.youtube.com/watch?v=bzbXyJfTQwc
Lipljen ma mušicu... :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.116
Broj reagovanja
1.169
Lokacija
Čačak
Protane jeo si lipca od 60cm do korena repa.... za mnoge je i to nerealna cifra. A slike nema. Ti znas da ima. E sad ako je taj pregurao 60....i 70 je moguce.
Pricao sam sa jednim nasim musicarom, ja mu verujem 100% zna za lipca od oko 70cm... jos je u vodi ;)
Maricu podrzavam te :) pusti matorce, ispunili su svoje kapacitete.. sad samo torocu [emoji14], i mi cemo za koju godinu isto

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.278
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Oholi gde je taj od 70 da ga ulovimo I da se slikamo I vratimo :) mladica je najveca u Drini uhvacen 58 kg jel tako? E sad da li je na dinamit, pesa picke materine ta ala je plivala Drinom.. jeste pre 70 godina ali jeste.. E sad mozda vaga nije bila tacna mozda su krali na kantar pa je imala samo 15 kg jbg.. ko sto mogu da kazem da je Simpson kupio u ribarnici one smudjeve sto su mu u zamrzivacu..I to moze u nedogled.. u Dunavu jesetri ima :)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.278
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Proto ovaj gruper veliki bre Xaxaxaxa Xaxaxaxa
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
maric je napisao(la):
Proto ovaj gruper veliki bre Xaxaxaxa Xaxaxaxa
Kernja, kakav gruper.....tj lipljen...
A ja verujem samo svojim očima, slikama na zidu, preparatima...metar pored EXTRA stvar, a tralala priče mačku o rep.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.278
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Pa jeste, kad si sjebao lipca 60+ I buteljku vina onda ti nista nije falilo a sad kernja ovo ono :)
 
Vrh Dno