Lipljen 62

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
U drugom smrdibuba, nesto kao skakavac i par tvrdokrilaca
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
904
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Aha... odneo znaci i drugog ovog puta. A u cetvrtom sta je bilo?  :hammer:
S kim se bre to druzis crni brate ricMa?  :lol:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Ovako Japanac ili se ja druzim sa barabama ili je tebe bas sjebala Fukusima axxaaxxaax..lepo kazem pre dve nedelje je uhvacen onaj sa pcelama a danas onaj sa smrdibubom// veleo bi i on da hvata svaki dan ali i mnogo bolji ribari su ostali mokrih gaca na Drini ove godine..
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
A ja nisam hteo da bacam smrdibube od policelona, da me ne bi zajebavali.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Rekoh ti ja bacaj smrdibubu.. samo glavonje kupe smrdibube..
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.965
Broj reagovanja
43
maric je napisao(la):
Ovako Japanac ili se ja druzim sa barabama ili je tebe bas sjebala Fukusima axxaaxxaax..lepo kazem pre dve nedelje je uhvacen onaj sa pcelama a danas onaj sa smrdibubom// veleo bi i on da hvata svaki dan ali i mnogo bolji ribari su ostali mokrih gaca na Drini ove godine..

Bravooooooooooooooo  japanac, brate crveni, pogodiiiiio si u sridu...viš kakav je ricMa, prošli put njegov drugar je upecao jednog i poneo ga, to jest pala je francuska obrada...a sad je obradio i drugog, nigde nema reči da je upecao 15-150 komada a poneo samo ova dva prijavljena!!!!!Hmmmmmmmmmmmmmmmm...
Dva pecanja, dva komada, poneta sa vode, tj istražena šta su manđare pa je pao C&R u tiganj....da, da, da...da razmislim, ricMa kenjaš ili se družiš sa nekim Mladim istraživačima Srbije,Ihtiolozima ili šta je po sredi!!??
Nek jedu mučenici šta oće da jedu, dođi jednom do Galovice petkom pa ćeš dobiti jednu smrdibubu Made in Dži DŽi( profesor Goran Grubić) evo Ja ću se založiti za tebe kod dotičnog nam i svetski priznatog profesora za tebe, druže moj balkanski  :bleh: :bleh: :bleh:

I jedno pitanje, nije u svitanje ali.....prcaš li ti šta?? :bleh: :bleh:

Kredita nema, pare na sunce inaaaaaaaaaače biće belaja, majmun ušao u tenak.. :hammer: :hammer: :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
I prcam i sutra idem na Adu da probam novi Marriyat stapic :)Dobro bre Proto to sto ti ne nosis ribu jer ne mozes da je uhvatis to je jedna stvar ali poneti lipca sa Drine ( Lipca jednog ali ne 2 ili 3)  je ok. S toga moli cu lepo i ne dodaji mi na spisak nove artikle kao i da mi ne obracunavas po pdv-u od 36%  taj kredit  :p :p :p
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.965
Broj reagovanja
43
Aaaaaaaaa tako znaci, oni koji ne ulove lipljena na Drini oni i nemahu sta da nise a ovi sto love oni mogu i da tranziraju????
Ok, onda nek pitanje o tome sta klopa lipljen u ovo doba postavi osoba koja je to i ulovila a ne ti bratac, jer ovde je onda u pitanju igra gluvih telefona...kakve bre pcele,  smrdibube....jel to one iste na koje je ulovljen lijen od 71cm, 62, 105cm....daaaaaaaaj bre druze maricu, prezerano seeeeeres Radovane, crni Radovane!!!!
A bez brige, kredita za tebe nema i nema, ispucao si sve prilike i poklon vaucere...
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Nema covek nalog na ovom forumu  :hammer: :hammer: Sico javi se ako imas nalog :)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Sto ste bre nepoverljivi, to mora da su neke traume iz mladosti, crvena marama, kapa itd..
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.965
Broj reagovanja
43
Jeeeeeeeeste bas marama crvena, vise salce crveno i belo, pa ono kad si ti prohodavao i piskio u pesku neko se upoznavao sa carima juzne Italije, stadionom Sv.Nikole(jedno od najzastupljenijih imena kod dece rodjene posle 1991.god...pored imena MARKO i ANA skr. MARAKANA"), pecalo se na nikad punijim Savi i Dunavu(svega samo ne robe).....itd.
A sad to Sica, Mica, Kica...pusti te tvoje virtuelne drugare i drz se bratac tvrdog tla, jer da si/do sad bio na Drini toliko puta na pecanju a ne u setnji znao bi za smrdibubu i pceeeele...pravljene imitacije u Galovici United jos pre 2-3god..
Tako da, Raaaaadovane, crni Raaaaadovaneeeeeee....
 

sicco

Junior member
Učlanjen(a)
19.05.2009.
Poruke
62
Broj reagovanja
7
Ja sam osoba koja je javila Maricu cudan jelovnik lipljena (bar je za mene cudan) i zao mi je sto je diskusija otisla u ovom pravcu.
U prethodnim postovima vidim da me postovane kolege prozivaju iako me ne znaju, nikad sa mnom nisu ni poruku razmenili ali pisu cudne insinuacije o meni ali ovo je javni forum tako da svako moze da kaze svoje misljenje i ono sto mu padne na pamet bez obzira da li je to istina ili ne ali bitno je da se nesto pise tj.kucka po tastaturi ili ekranu pametnih telefona.
Maricu sam javio da je rojenje muva na Drini veoma lose vec duze vreme iako sam ocekivao da je u ovom mesecu trebalo da bude mnogo bolje a samim tim i ulov lipca bi bio bolji. Uvidom u sadrzaj zeludca ("kako vi kazete tranziranih, francuski obradjenih") lipljena primetio sam insekte koji su za mene cudni  tj. nisu mi cudne muve nego mi je cudno da su na meniju lipljena.
Podelio sam misljenje sa Maricem da je to rezultat verovatno toga sto nema dovoljno hrane ni na dnu a tako ni u ostalim slojevima vode pa on kupi u fazonu "kupi sta naidje" ali to se nazalost pretvorilo i u polemika da sam ja los covek i da Maric laze ali.....
Sad odoh da masem - sto bi rekao Zika Pavlovic "da vatam ribu"
 
Vrh Dno