LJUDSKA GLUPOST, SUJETA, BEZOBRAZLUK, UCENE I OTCANE FORE NA DELU!!!

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
ivke037 je napisao(la):
I meni lici na zajebanciju, poznavajuci Bakija.
Ivke da li si se nekad ovako zezao sa nekim ko te je odjebao iz zivota i ne konstatuje te vec izvesno vreme kao da ne postojis?


Sent from my iPad using Tapatalk
 

batarihter

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
313
Broj reagovanja
0
Lokacija
..Bor-Srbija...Irkutsk-Rusija
...citam,i ne mogu da precutim...Vladu i Tihomira gledam kao rodjene...
...neznam licno coveka "Baki-Pa",ali od ovakvih stvari mi se okrece u stomaku....ako tema nije zajebancija,onda stvarno neko ovde ima debeo obraz...  :doh:
 

batarihter

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
313
Broj reagovanja
0
Lokacija
..Bor-Srbija...Irkutsk-Rusija
...a i sad se nesto razmisljam....  :doh:
maric je napisao(la):
Ja sad kad bih rekao da me danas Baki zvao i rekao da će napraviti zezanje ne bi mi poverovali ni Tihi ni Oholi. Rekli bi Maricu ne seri i ne pokušavaj da peglas stvari. I šta ću moram da ćutim.
...Maricu,daj majke ti sliku sa tel.kad ste se danas culi,da znamo da je zajebancija...cisto da narod mirno spava...  :-\
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.295
Broj reagovanja
324
Lokacija
Beograd
Evo da objasnim ja i znam da ću ispati jebena strana al jbg. Sudbina. Danas sam se čuo sa Bakijem i bilo je priče oko teme gde su dozvole gde je pola ljudi bilo coravo. Baki mi je rekao da će se zezati malo ali nije spominjao sta. Jeste malo neprimereno jbg i to sam mu veceras rekao ne zbog njega i Tihog ( iskreno mislio sam da se Tihi drka sad na Bakijev račun) vec sto su spominjali ženu i neko stvarno može da poveruje da Baki ucenjuje narod (Djokara je uvek bio sumnjiv Xaxaxaxaxaxaxa). Iskreno verujem i znam da je zezanje. Pa nije tolika dileja da tuži Tihog i Oholog inspekciji jbt. Nije na mestu fora za zezanje to stoji.
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Naravno da se sad vadi na šalu.  Koju crnu šalu?  Pa sa ovim se ne igra
ni sa nekim ko ti je kao brat,  a ne sa nekim ko te i ne doživljava.

Nije što je Baki,  ali ko god da je uradio...  Licemjerje teeško.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.295
Broj reagovanja
324
Lokacija
Beograd
Milance niko njega ne opravdava. Čovek kaze drkao sam se. Ne kaze hteo sam da ga prijavim. Samo to da se razjasni. Ništa više. Sad ispade i ja sam hteo Poresku da zovem Xaxaxaxaxaxaxa
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.157
Broj reagovanja
142
Lokacija
Kruševac
Tihi83 je napisao(la):
Ivke da li si se nekad ovako zezao sa nekim ko te je odjebao iz zivota i ne konstatuje te vec izvesno vreme kao da ne postojis?


Sent from my iPad using Tapatalk
Nema takvih. A da ima ne bih opstio sa njim.
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Maricu stvarno nekad useres braneci neodbranjivo, zasto bre ti glumis kosovku devojku, dosta ti valjda ona uloga...

Ovo u najboljem slucaju moze biti pokusaj da napravi vola od mene i da me provocir, samo se covek preracunao... i to je dovoljno zlo i odvratno za moj ukus. Ipak sam ja dete sa sela nisam naucio na gradska drkanja valjda, ali me asvalt dovolno iskalio da odjebem bagru.

Drugo ja se ne drkam veoma sam ozbiljan, jer taj stvor(ne mogu ga nazvati covekom) nema ni jedan osnov da se drka ili sali samnom ili bilo sta drugo, to je prevarant kojeg sam ja licno prijavio i obelodanio njegovu prevaru!!!


Sent from my iPad using Tapatalk
 

batarihter

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
313
Broj reagovanja
0
Lokacija
..Bor-Srbija...Irkutsk-Rusija
maric je napisao(la):
Milance niko njega ne opravdava. Čovek kaze drkao sam se. Ne kaze hteo sam da ga prijavim. Samo to da se razjasni. Ništa više. Sad ispade i ja sam hteo Poresku da zovem Xaxaxaxaxaxaxa
...ni tebe Maricu neznam,ali ne razumem sto se ti pravdas za Baki-ja...jbt sve otislo u qrac...  :-X
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Rićma, bilo mi je bolje dok me nisi branio xaxaxaxaxa Lepo sam ti rekao da objaviš moju poruku, da ljudi budu mirni, mada mi nije jasno zašto se neko, osim Tihog, potresa. Tihi je samo potvrdio ono što odavno o njemu znam. Ako si nekog odjebao za ceo život, zašto mu onda prodaješ udice? Klenaroša neću da komentarišem, još je zelen i ne zna šta radi.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Nemoj da objaviš. Ako hoćeš, sačuvaj je u telefonu pa pokaži ako neko baš insistira.
 
Vrh Dno