LJUDSKA GLUPOST, SUJETA, BEZOBRAZLUK, UCENE I OTCANE FORE NA DELU!!!

batarihter

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
313
Broj reagovanja
0
Lokacija
..Bor-Srbija...Irkutsk-Rusija
...da bre,jos i da ti posaljem Post-Netom  500din na br.tel. da bih video poruku....bole ga qrac...ako imate mudanca-posaljite sliku,i onda je sala stvarno neumesna,a ovako ??? :-[
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Opušteno,  zelen sam,  ti si par decenija stariji.  Samo što  ti možda nemaš čime da razmišljaš  i da

odvojiš šta je za šalu,  a šta ne.  Jebiga,  možda si po stare dane pozelenio.  Odavno je poznato da samo

gledaš kako ćeš nekom da šukneš i navučeš na raspravu.  Alo Baki,  čitav forum  zna kakav si

mrsomud.    Moja je greška ta što nemam ručnu i da prešutim ovo. 

Odjava i živi bili i ovako se više ne  šalili.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.295
Broj reagovanja
322
Lokacija
Beograd
Baki objavio bih ali sam izbrisao jer necuvam usrane poruke zbog memorije telefona imam neki govnjivi firmin  Lenovo I znam da će sad svi da kenjaju kako serem. Čovek je napisao da vidimo dokle će da ide zezanje. A koje zezanje i sta nisam imao pojma jer bih odmah rekao da je glupa fora i da se neće skontati kako treba. Oholom ja mogu da kažem da je gej i on Meni i nema ljutnje kao i Proti da opaljuje i loži se na babe sa veštačkim kukom ali nemamo svi isto poimanje zezanja. jbg. Od danas nikog više neću da branim jebite se svi. Mrs
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Šta ste se bre napržili? To su privatne poruke u kojima mogu da kažem šta hoću. To što ih je on objavio, to je njegov problem. Pokušava da ispadne jadničak i žrtva. Da sam mu javno rekao pa u redu, ovako......
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.295
Broj reagovanja
322
Lokacija
Beograd
batarihter je napisao(la):
...da bre,jos i da ti posaljem Post-Netom  500din na br.tel. da bih video poruku....bole ga qrac...ako imate mudanca-posaljite sliku,i onda je sala stvarno neumesna,a ovako ??? :-[

Druze o čemu ti pričaš? Kakvim mudima? Mene ne mešaj u ovo objasnio sam sve gore .
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Imam ih ja u telefonu. Pokazaću ih samo ljudima do kojih i čijeg mi je mišljenja stalo.
 

batarihter

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
313
Broj reagovanja
0
Lokacija
..Bor-Srbija...Irkutsk-Rusija
maric je napisao(la):
Druze o čemu ti pričaš? Kakvim mudima? Mene ne mešaj u ovo objasnio sam sve gore .

Baki-Pa je napisao(la):
Nemoj da objaviš. Ako hoćeš, sačuvaj je u telefonu pa pokaži ako neko baš insistira.

batarihter je napisao(la):
...da bre,jos i da ti posaljem Post-Netom  500din na br.tel. da bih video poruku....bole ga qrac...ako imate mudanca-posaljite sliku,i onda je sala stvarno neumesna,a ovako ??? :-[

..ti si stvarno kao zlatna ribica,pamtis samo 3 sec....ovo nema veze sa tobom,vec sa Bakijem-Pa...
izvini sto ti pisem na "TI"...ali ja sam 80' tako da i nije neka razlika medju nama...(osim u iskustvu u FF)...znam da mene ovo treba da boli qrac,ali me ne-pravda ubija...ti si tu samo "mirotvorac",a znam da si ok lik....pozdrav i sorry... :bye:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.295
Broj reagovanja
322
Lokacija
Beograd
Kontam ja tebe. Ja Bakija ne opravdavam kao sto nisam ni Mitu Samo kazem da se drkao da nije mislio ozbiljno ali to ne opravdava glupu foru nista vise i on to zna rekao sam mu nema foliranja.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
maricu , jel mu ti nesto dugujes? mnogo naivno i odvratno zvuce ovi tvoji pokusaji da ispeglas situaciju  :puke:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.295
Broj reagovanja
322
Lokacija
Beograd
Pa gde si Sale sunce ti zarko :) mislis??? 100 e Sivi ticu ;)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
malo pre stigao sa terena i imam sta da vidim na forumu  :doh:
veruj da mu vecu stetu pravis sa providnim opravdanjima nego da ti oprosti 100 evrola i da ne pises nista  :tbumb:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
radni teren ...nije ribolovni  :( od sutra pocinjem sa ribolovom  :)
 
Vrh Dno