Majka-kraljica

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
330
Lokacija
Beograd
Vecini je lakse da sa #6 postignu vecu daljinu nego sa #5 :)
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
907
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Meni je Highwater osetno bolji od MED-a.
U isto vreme sam pecao jednim i drugim ukombinaciji s TCX-om, i posle par naizmenicnih pecanja, prodao MED.

A skoro sam nabavio Loop Opti Stream, i odusevio se!  :tbumb:
 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
Sta ti je Japanac ,peca sa dva kanapa na jednom stapom i onda jedan jos nije skinuo sa stapa vec ga prodao na net-u jer je drugom rukom kucao na mobilnom kupujem -prodajem.... :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
japanac je napisao(la):
Meni je Highwater osetno bolji od MED-a.
U isto vreme sam pecao jednim i drugim ukombinaciji s TCX-om, i posle par naizmenicnih pecanja, prodao MED.

A skoro sam nabavio Loop Opti Stream, i odusevio se!  :tbumb:

Jel se ti zajebavas za taj opti Stream? To bre struna sa glavom 3,8x tezom od klase, ono jeste da leti ali bre dal si bre poludeo :hammer: :hammer:

Znas li da sam tu strunu sa Orvis one ounce cetvorkom od 7 stopa prangijao celu sa jednim false castom samo glava napolju. I izvuce ceo running line opusteno.
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
907
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
St.Igor je napisao(la):
Sta ti je Japanac ,peca sa dva kanapa na jednom stapom i onda jedan jos nije skinuo sa stapa vec ga prodao na net-u jer je drugom rukom kucao na mobilnom kupujem -prodajem.... :tbumb: :tbumb: :tbumb:

Japanski drekavac.  :hammer:

Simps, pa ne zajebavam se.  :lol:
Bas to sto si ti naveo mi se i dopalo kod ove strune. Nisam bio zadovoljan sa nekoliko struna i na kraju sta, kako... bilo je ili Highwater opet ili da probam Opti...
ili sam mozda i poludeo, ne znam.  :hammer:

Uostalom, eto strune za Marica!  :lol:
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
907
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
simpson H je napisao(la):
Znas li da sam tu strunu sa Orvis one ounce cetvorkom od 7 stopa prangijao celu sa jednim false castom samo glava napolju. I izvuce ceo running line opusteno.

A kanap koje klase?
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
941
Broj reagovanja
99
Simpsone dal je ono HIGHWATER sa tankim runing line-om sto probasmo proletos?
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
941
Broj reagovanja
99
kao sto rekoh odlicna struna,bar se meni tako dojmila,sve do dela dok ne izleti cela glava,posle je izuzetno tesko drzati imalo u vazduhu.
nesto se kontam da je struna podici sa vode brzo glavu 1 false cast i pustis pa kolko ode ,nemam ni blizu iskustva kao mnogi al tako je vidim

a sa MED-om kao da imam DT strunu,drzim u vazduhu koliko zelim sa potpunom kontrolom ili je to subjektivni osecaj
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.158
Broj reagovanja
150
Lokacija
Kruševac
simpson H je napisao(la):
Znas li da sam tu strunu sa Orvis one ounce cetvorkom od 7 stopa prangijao celu sa jednim false castom samo glava napolju. I izvuce ceo running line opusteno.
A ja to isto sa High Water
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
907
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Ma jel ste vas dvojica sigurni da su vam to baš, baš original strune?

Ima svasta na trzistu... :whistle:
 
Vrh Dno