Masti, gelovi, ulja, praškovi i sprejevi za suve muve

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Skoro sam od Sase iz Pirota dobio jednu mast za mušice.
Ja na bolju do sad nisam naišao a probao sam svakakve.
Šta mi se najviše dopalo kada namastim CDC uopšte ga ne slepi, već ostane kao što jeste a pliva kao plovak.
Kada muvu riba ulepi, malo je operem, 2-3 lažna zabačaja i muva ostaje kao što je bila.

Još samo Sasu da namolim da proizvede neku malo veću količinu, Ja i moji drugari bi već odmah uzeli po 2 pakovanja, neka se nađe jer nesme da je zafali.
Sasa, pravac u laboratoriju i smućkaj koji litar, ko je jednom proba drugu tražiti neće. Za pare ne pitaj, nisu problem :)
 

MM

Hero member
Učlanjen(a)
14.02.2009.
Poruke
1.338
Broj reagovanja
635
Ja sam preš'o na Loon aquel i zadovoljan sam. A još uvek u džepu imam i bočicu sa parafinskim uljem, za mušice koje ne mogu da potamne, kao što su Razbojnik, crni mrav, G. gnat, neki crni midžići i sl.

Kod većih muva sa cdc-om ponekad i namažem telo ovim Loon gelom, pazeći da ne slepim cdc. Kod malih bi to već teže išlo.

Možda uz pomoć čačkalice ?  :whistle:
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Ma kakva čačkalica, poručiš kod Saše ovu mazalicu i ne misliš :)
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Radio sam je da može i CDC i klasičnu suvu da masti ali nikako da odem da je isprobam ali verovaću tebi i Mariću.Malo je skupa pa sam malu količinu uradio za probu ali aktiviraćemo laboratoriju ako bude sve kako treba,pare nisu nikakav problem jer para nema  :D -biće za Kena i Huru uskoro...
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Pazi ako si uradio po mojim instrukcijama tu za Eka onda je to to :) jeste da ce posle izvesnog vremena prsti da mu otpadnu ali jbg cena slave :)
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Ova je rađena po mome i bezbedna je skroz a ti sa tvojom povedi računa da ti ne otpadne qrac ako budeš preterivao,ili nedaj bože ode auspuh!  :D
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Ja tamn mislio da narucim jedno 100L ali posto nisi hteo da slusas Malica to sigurno nije ni za qurac, gde ti je bila pamet... :)


Sent from my iPad using Tapatalk
 

Salex

Junior member
Učlanjen(a)
11.02.2012.
Poruke
85
Broj reagovanja
8
Lokacija
Pozarevac
Pre vise godina sam koristio neki sprej, mislim da se zvao betfor ili tako nesto, i bio sam prezadovoljan sa njime. Kasnije sam nabavio neki loonov sprej i razocarao sam se.. trenutno koristim neku noname mast i nije losa, samo sto nikako ne treba preterivati.. manje je cesto vise :)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Tihi83 je napisao(la):
Ja tamn mislio da narucim jedno 100L ali posto nisi hteo da slusas Malica to sigurno nije ni za qurac, gde ti je bila pamet... :)


Sent from my iPad using Tapatalk

Tihi ne citas nista. Pa vidis da Sale govori da nije za kurac jer hoce da otpadne. E sad ako nemate qrac onda mozete da mazete slobodno, ali ja cu morati da je batalim.
 
A

Aleksandar993

Guest
Ljudi, bez sale, jel' probao neko ricinusovo ulje. Ono je baš masno i na izgled lici kao cdc ulja. Nema nikakvog mirisa jedino ne znam da li ostavlja trag na vodi.. a kosta 100din u apoteci.. :|

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
A riba bolje jede nekon sto se prokenja od ricinusa :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Samo Sasina mazalica od sad dolazi u obzir, zaista nema konkurencije, makar ne kod mene.
 
Vrh Dno