Masti, gelovi, ulja, praškovi i sprejevi za suve muve

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Dobro dosao u klub :) Sale kad zamasti to bude extra :)
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Ajde malo bez zajebancije,gel je u pitanju i nije uopšte loš,radim male količine za sebe i pijatelje kao i ,,neprijatelje" .U pitanju je 20-tak flašica od 10ml od kojih su neke otišle,neke rezervisane.... i ostane par komada za recimo ga prodaju...Nešto novo što sam uradio ,više je kao gel (retko) i pogodno i za CDC kao i klasične muve što mi je i bio cilj ,da ne bi kao neki sa foruma nosio redenike sa flašicama..
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Sale gel je vrhunski i ko kupi nece se zajebati :)
 

erminsisko

Junior member
Učlanjen(a)
28.03.2016.
Poruke
52
Broj reagovanja
1
Lokacija
Philippines
Znaci da rizikujemo. Ja bi opet pre uzeo ricinus, bolje sr'ti nego bez prstiju ostati :D. Al ajd kad kazete rizikovacu :D
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Vidim ja da ce od erminsiska ostati samo siske ispod miske Xaxaxaxaxaxaxa. Od danas sam u Va pa ti hajde sutra :)
 

erminsisko

Junior member
Učlanjen(a)
28.03.2016.
Poruke
52
Broj reagovanja
1
Lokacija
Philippines
Nasao sam resenje za gel a i lepo je za gacanje i vetar :D

p.s. ponesi konac  8)
 

Prilozi

  • zastitno-odelo-kombinezon-microgard-od-mgapl.jpg
    zastitno-odelo-kombinezon-microgard-od-mgapl.jpg
    45,6 KB · Pregleda: 103

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Sasa PI mi je izasao u susret kada je procitao da se kolebam oko nekih hemikalija -mazalica za CDC.

Covek je odradio najbolju mazalicu  koju sam ikada pipnuo. Loon mast je trenutno zakon po meni ali,posle Saletove ''hemije''.

Jako lep gest,neprocenjiv,sto se tice  Saleta ljudine :respect1:

Sale prof. Baltazar gel se vrlo malo nanosi,a cesto je dovoljno posle jednog mazanja pecati ceo sat bez dodavanja gela :tbumb:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Najbolja mazalica za cdc je prirodni cdc gel ili ulje, ima samo jedno bolje sredstvo a to je ne stavljati nista na cdc :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
simpson H je napisao(la):
Najbolja mazalica za cdc je prirodni cdc gel ili ulje, ima samo jedno bolje sredstvo a to je ne stavljati nista na cdc :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Mislim da je nesto na tu foru i odradio Sasa. Sve ce da ucini ali,recepte ne dava  :doh: . Savete hoce nesebicno da pruzi ali,hemiju JOK.
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
Postoji jedan sprej, extra stvar kosta mala bocica oko 25 evra,  kad se stavi na musicu  bilo koja iole normalna  suha musica moze da stoji na vodi 24 sata u stanju mirovanja,,
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Nista drugo, samo hemija iz Pirota  :yeswink: :smoke:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mafke Fly je napisao(la):
Mislim da je nesto na tu foru i odradio Sasa. Sve ce da ucini ali,recepte ne dava  :doh: . Savete hoce nesebicno da pruzi ali,hemiju JOK.
Na koju foru? Cedio lojne zlezde patke ?:)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
ma netreba da je cijedi samo je na  razanj i dok se pece hvata mast u posudu ,,,,To nije problem otkriti ako je neka hemija  bez obzira sto je  i pirocanac napravio :),,, uzmete uzorak dadnete  50 evra nekom hemijskom institutu i oni odrade hemijsku analizu ,,
 

Zac

Senior member
Učlanjen(a)
26.11.2007.
Poruke
117
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
dzolix je napisao(la):
ma netreba da je cijedi samo je na  razanj i dok se pece hvata mast u posudu ,,,,To nije problem otkriti ako je neka hemija  bez obzira sto je  i pirocanac napravio :),,, uzmete uzorak dadnete  50 evra nekom hemijskom institutu i oni odrade hemijsku analizu ,,

:D :D :D :D :D Odavno nisam vecu glupost nisam cuo.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Jel istina da ssu reprezentativci poceli da koriste Saletovu mast? Molim utiske? Kakva je?
 
Vrh Dno