MISEVI

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
bako bako zašto imaš tako velike uši, ... zašto imaš tako velike oči  :hammer: :D ;)

ma dobri su bre, šta im fali...za ribolov imaju sve što je potrebno  :tbumb:
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.993
Broj reagovanja
238
Lokacija
Norway
Pa po nekim podvodnim istrazivanjima koja sy sproveli americki strucnjaci, naucno je dokazano da su misje usi ubedljivo najveci riblji delikates i nezamenjivi izvor proteina  :D
A oci nisam imao druge. Ovo mu dodje ko melez izmedju strimera i pacova. Kakav sam samo inovator  :-X  :lol:
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.097
Broj reagovanja
295
Lokacija
Svrljig
Poganci jedanput  :tbumb:

Ja sam jednom davno pokušao da lovim klena imitacijom miša i ulovio sam samo jednog, doduše malog i miš je bio mali i onda sam prestao da zabacujem mišonje. Pojma nemam što.

Realno gledano, kad se u letnjim mesecima oni pacovi koji žive pored vode razmnožavaju 100 na sat, nije ni malo bezveze zabacivati blizu obale neko dlakavo čudo koje imitira zalutalog mladunca koji je slučajno pao sa neke nadvodu nadvijene grane.
 

Hunter

Senior member
Učlanjen(a)
10.12.2006.
Poruke
188
Broj reagovanja
0
jedan na tripu,drugi na horsu a treci stari pijanac!
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.993
Broj reagovanja
238
Lokacija
Norway
:hammer:  :hammer:  E danas su se malo otreznili. Zamenio sam im oci. Sad su ko bombonice  :p  :D
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.097
Broj reagovanja
295
Lokacija
Svrljig
Ja ću ove godine na svim izglednim mestima (jaki brzaci) da forsiram velike "muve". Napravio sam jednog mišonju koji će prvi da zapliva i da bude test pilot. Ako klenovi u toku testiranja reaguju na njega praviću ih još. Inače ovaj je na udici 1/0

naknadna napomena- ovaj miš je namenjan lovu klena
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Mislim da bi ovaj od nešto manje od 6cm više odgovarao za klena i neku pegavu !!Šta misliš Strelko ?  :bleh:
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.097
Broj reagovanja
295
Lokacija
Svrljig
:D može biti, može biti. Ovaj moj miško je za najvećeg klena namenjen, cele godine ću da ga jurim  :doh:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
oba su dobra!  :tbumb:

Jeli ovaj tvoj pluta ili tone? Od jelenje dlake tu i tamo zaranja kao npr. dajveri a ovi od meke dlake ako nemaju neku plutajuću materiju unutar tela tonu. Ja sam sa takvim tonućim več piknuo neku malu potočaricu od 20tak cm a mišonja je bio 5cm dugačak (neračunajući rep).
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.993
Broj reagovanja
238
Lokacija
Norway
     
        Svidja mi se sto se vas dvojica medjusobno inspirisete  :tbumb:  :tbumb:

        Nego Seb, ti iskritikova one moje buljave miseve, a za Strelceve ni rec, a? Gde su mu usi, a? Gde su mu oci, a? Pa jos ni brkove nije stavio. Sta on misli, klenovi glupi, a?  :hammer:  :lol: 
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.097
Broj reagovanja
295
Lokacija
Svrljig
:D :D :D ma nisu oni glupi... toliko ću brzo da ih lovim da neće da imaju vreme da zagleđuju mnogo  :yeswink: dal su mišu klempave uši i dal je štucovao brkove  :hammer:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ma kakva bre kritika to je  bio kompliment :D ;) eh sa kakvim nazovimiš-evima se da loviti ovi su savršenstvo bez mane. Jednu preporuku bi dao: ako radite imitacije miševa baš za lov repove im radite od kože. Ako ih budete radili od šenila neće dugo trajati. Prošlo proleće mi je jezerska pastrmka rastršavila rep jednog takvog mišova čije je telo bilo od nešto marabuja i foama. To je bio miš za par riba  :hammer:
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Miš je na udici  1/0 i ispod je balza i to poveći komad a telo je dabirana dlaka (zalepljena) preko balze!Sam miš je oko 3cm bez repa i ulepljen je tako da može da izdrži napad i neke ozbiljnije ribe!
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
Saša tvoj mi je bliže originalu ali strelčev će imati bolji rad u vodi najbolje da ga uradiš od zonker trake i to je to :whistle:
 
Vrh Dno