mušičar vs varaličar

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Probao sam na strimer, jesam, nije da nisam, i veliki i mali i mnogo veliki, i veliki u p.m. ali nije hteo da ga izede...  :-[ Onda sam mu bacio varku...

297218_267512899953487_100000843367523_752826_660220122_n.jpg
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Koe be ovo....eba azdaju  :doh:
Ljudi pa taman i na bucku da ga je uhvatio ja skidam kapu,svaka cast  :yeswink:

Nego brate taj ko je slikao treba za ja.ca da se obesi!!!!
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
A pa celu fotku cuva za casopis.

Al garant ima nesto i na fly al cuva za kraj, GARANT!!!
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
907
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Ima... Bodorke  :hammer:
Ali mnogo krupne bodorke.  :lol:

Goci, ako nisi pecao smuđeve nego samo ove slinave punoglavce... pa ja tačno ne znam šta s tobom da se radi.  :bleh:
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
japanac je napisao(la):
Goci, ako nisi pecao smuđeve nego samo ove slinave punoglavce... pa ja tačno ne znam šta s tobom da se radi.  :bleh:

Ako si mu reko brate sta se Qrci tu  :D
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
japanac je napisao(la):
Ima... Bodorke  :hammer:
Ali mnogo krupne bodorke.  :lol:
Na 1 bodorku dolazi 10 crvenperki, tako da sam njih pecao. Nisam uhvatio nijednu, a razlog bi mogao biti što je najmanja muva bio Glo Bug primeren šaranima od 10-15 kg.  :D Crvenperke uzgred tamo narastu do 2,5 kg, pa sam se nadao da će neka takava pojesti Glo Bug, ali avaj, na površini su bile samo one on 10-15 cm, dok muvu nisam smeo da spustim dublje kako je ne bi proždrao kakav som.  :mad: Somovi su mnogo dosadna stvorenja, tek tako ti se ničim izazvani okače na udicu i onda te smaraju po sat i po.  ::)

Jedan je na naše oči pojeo celu patku sa površine, pa ti budi faca i zabaci strimera. A jok.  :doh: Jedan Nemac iz našeg hotela je pre 3 dana rešio da peca te somove, na vodi doživeo srčani udar i umro čovek.  :(

Idemo mi Japi neki dan na Nišavu da vatamo beličke šljapike, jebeš ti big game fly fishing. Tj. sav big game fishing.
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
907
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Goci je napisao(la):
... jebeš ti big game fly fishing. Tj. sav big game fishing.

To je već bolje, the Goran!  :)

Ja se nešto razmišljam- zakačiti soma sa svom onom njegovom ružnoćom, sluzavošću i smradom mu dođe kao da svinji serviraš namašćeni glow bug veličine jabuke. Možda bi se svinja još više koprcala i otimala?  :-*

PS
Jesi li doneo glavu od ovog soma (ili bar brkove)?  :whistle:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Ne, zabranjeno je somu seći glavu jer je mali procenat preživjavanja, dok sam lično pritiv seče brkova jer to smatram nehumanim. Plus me podseća na brijanje, a ti znaš da ja mnogo mrzim brijanje.

Doneo sam jaknu sa kilo sluzi, sačekaću dan/dva da se osuši, sastrugati i doneti ti u flaši. Ubaciš kašiku u po litre ključale vode, peškir preko glave i nema bolje inhalacije, problemi sa sinusima ko rukom odnešeni. Posle ti istina ne gine kupanje, pa se terapija primenjuje samo nedeljom.

Možeš i da pomešaš tu dehidriranu somovsku sluz i sa svinjskom masti - somovska će je daleko nadjačati po mirisu - i imaš odličnu somovsku mas' da mažeš na vruć lebac sa tucanu papriku i so. Vr'!
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Goci je napisao(la):
Ne, zabranjeno je somu seći glavu jer je mali procenat preživjavanja, dok sam lično pritiv seče brkova jer to smatram nehumanim. Plus me podseća na brijanje, a ti znaš da ja mnogo mrzim brijanje.

Doneo sam jaknu sa kilo sluzi, sačekaću dan/dva da se osuši, sastrugati i doneti ti u flaši. Ubaciš kašiku u po litre ključale vode, peškir preko glave i nema bolje inhalacije, problemi sa sinusima ko rukom odnešeni. Posle ti istina ne gine kupanje, pa se terapija primenjuje samo nedeljom.

Možeš i da pomešaš tu dehidriranu somovsku sluz i sa svinjskom masti - somovska će je daleko nadjačati po mirisu - i imaš odličnu somovsku mas' da mažeš na vruć lebac sa tucanu papriku i so. Vr'!

:hammer:
Kretenu!  :D :D :D :D :D :D :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
recept - "KAKO OPUŠTENO UŽIVATI U BIG GAME RIBOLOVU?" da se izbegne "srčka"  :D

prvo jednu sezonu lešiš šarančiče od 8 do 15kg...onda okineš par komada od 16 do 20kg i onda još posle kada zakačiš par komada od 20 do 25kg i sve to mrtav ladan tj. bez previše adrenalina preživiš i njega prizemljiš spreman si za sve ribe veče od 25kg....samo što isto to može da traje i po par sati. Valja onda i na kondiciji poraditi da to bude muka samo za ribu  ;)  :smoke:

Ako loviš neke pajkice i lipčiće od kilo godinama pa ti zaglavi som od 50kg ima srce i bubrezi na usta da ti izađu od uzbuđenja...."zato, trening je valja imat"  ;)

Druže Goci, u svakom slučaju svaka ti čast za ulov....verujem da je borba bila lepa!  :yeswink: :tbumb:
 
Vrh Dno