Mušičarenje Mladice (Hucho Hucho)

admir

Senior member
Učlanjen(a)
02.10.2022.
Poruke
218
Broj reagovanja
407
Lokacija
Minhen
Jučer bio opet. Cijeli dan na -4 😁.
Imao sam jedno spadanje manje mladice. Opet instinkt. Mislim o tom mjestu već duže vrijeme. Tu se ulijeva potok u rijeku i pravi povratnu struju. I već sam ja sebi u glavi zamislio kako bi riba trebala tu da stoji, kako da joj nabacim itd.
Odem, prvi zabacaj, i opet ista situacija, skoro izvukao stremaer iz vode, a ona uze. Imao sam je neke 2-3 sekunde samo, i otkaci se... Neka je.
Inače uslovi su bili jako nezahvalni. Jako mali vodostaj i kristalno čista voda.
Evo i jedan video da imate osjećaj kako to izgleda ispid Alpa u decembru. Bistro!
Admir
 

Prilozi

  • IMG_2145.MOV
    44,7 MB · Pregleda: 5

Staniša

Senior member
Učlanjen(a)
17.01.2021.
Poruke
131
Broj reagovanja
119
Lokacija
Kragujevac
Jučer bio opet. Cijeli dan na -4 😁.
Imao sam jedno spadanje manje mladice. Opet instinkt. Mislim o tom mjestu već duže vrijeme. Tu se ulijeva potok u rijeku i pravi povratnu struju. I već sam ja sebi u glavi zamislio kako bi riba trebala tu da stoji, kako da joj nabacim itd.
Odem, prvi zabacaj, i opet ista situacija, skoro izvukao stremaer iz vode, a ona uze. Imao sam je neke 2-3 sekunde samo, i otkaci se... Neka je.
Inače uslovi su bili jako nezahvalni. Jako mali vodostaj i kristalno čista voda.
Evo i jedan video da imate osjećaj kako to izgleda ispid Alpa u decembru. Bistro!
Admir
Uff brate, ovaj ambijent.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.110
Broj reagovanja
1.145
Lokacija
Čačak
Jučer bio opet. Cijeli dan na -4 😁.
Imao sam jedno spadanje manje mladice. Opet instinkt. Mislim o tom mjestu već duže vrijeme. Tu se ulijeva potok u rijeku i pravi povratnu struju. I već sam ja sebi u glavi zamislio kako bi riba trebala tu da stoji, kako da joj nabacim itd.
Odem, prvi zabacaj, i opet ista situacija, skoro izvukao stremaer iz vode, a ona uze. Imao sam je neke 2-3 sekunde samo, i otkaci se... Neka je.
Inače uslovi su bili jako nezahvalni. Jako mali vodostaj i kristalno čista voda.
Evo i jedan video da imate osjećaj kako to izgleda ispid Alpa u decembru. Bistro!
Admir
Odo da se bacim u kantu za smece.... Gde ja pecam jebo me pas😂
 

admir

Senior member
Učlanjen(a)
02.10.2022.
Poruke
218
Broj reagovanja
407
Lokacija
Minhen
Evo jos jedan video od subote. I opet spadanje još jedne manje mladice. Ovaj put kolegi. Nema druge nego ići ponovo 😃.
Bistro!!!

P.s. Oholi no hard feelings 😀🍻
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.706
Broj reagovanja
1.009
Lokacija
Svilajnac
Nadamo se slici ulova sutra pa da završnica bude kako valja. 🙂
 

admir

Senior member
Učlanjen(a)
02.10.2022.
Poruke
218
Broj reagovanja
407
Lokacija
Minhen
278218ED-0E0E-4FA4-BE6A-5D2D54A2F1E6.jpegBio sam. Od njih četiri, dvije su bile kod kuće. Nažalost uslovi su bili dosta nezahvalni, jako nizak vodostaj i kristalno čista voda. Pokušao sam svakako, ali jedbistavno Stremer ih nije zanimao ni pod razno.
I tako hvatajući mladicu takvim velikog lipena ispod usta. Pitanje je hoće li orezivjeti. Baš mi žao.
Pokušat ću to sve staviti u video, ako uspijem anonimizurati lokaciju.

Bistro!
 
Vrh Dno