Mušičarenje smuđa

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Prvo, ni najmanje mi ne kvaris raspolozenje jer sutra idem na sedmodnevno pecanje. Upravo spakovah kombinezon i sve sto mi treba. Niti smo drugovi niti smo isli bilo gde zajedno a pogotovo ne u ribolov gde idem sa jako pazljivo izabranim drustvom. Tako da tvoja konstatacija o nekom nerviranju ni najmanje ne stoji.

Drugo, zamolio sam te vec ranije i evo nije mi tesko jos jednom da ne izvrces moje reci jer nigde nisam napisao na kom mi je mestu ulov niti uopste razmisljam na taj nacin. Odmori me svojih psihoanaliza i tumacenja kako ko razmislja jer nisi ni najmanje kvalifikovan za to.  Nikada u zivotu u ribolov nisam otisao a da nemam ulova, a staza imam otprilike koliko ti godina, tako da nemam predstavu o cemu pricas kao i sto nemam predstavu kakav je osecaj ribolov bez ulova.

Nemam nameru da ti dodatno objasnjavam o upozorenjima, uostalom vidim da volis da izvlacis zakljucke onako kako ti odgovara.

 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
...ti si verovatno jedini covek na svetu koji za 40 god pecanja nikada nije prosao bez ulova  :eek:
lepo se provedi na pecanju i zelim ti bistru vodu i puno ulova  :tbumb:
i nemoj da mi pretis jer je to jedna od stvari koje najvise mrzim jer oznacava slabost karaktera . konkretno na dela ...ja sam uvek za tu varijantu  ;)
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
sasats je napisao(la):
...ti si verovatno jedini covek na svetu koji za 40 god pecanja nikada nije prosao bez ulova  :eek:

Uopste ne razmisljam na taj nacin niti mi je cilj da budem jedini. Ali ne treba biti previse inteligentan pa zakljuciti da mozda pecam iskljucivo tamo gde ima ribe. Kad sam bio dosta mladji tereni uopste nisu bili bitni jer ribe je bilo svuda a sada kao sto pazljivo biram drustvo biram i terene.

sasats je napisao(la):
i nemoj da mi pretis jer je to jedna od stvari koje najvise mrzim jer oznacava slabost karaktera . konkretno na dela ...ja sam uvek za tu varijantu  ;)

Rekoh ti da batalis psihoanalize jer nisi kadar za to.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
simpson H je napisao(la):
Komentar u tvom stilu, tako blizak tvom mentalnom sklopu :D
ooooo javio se i marryat conector.... samo sam cekao kad ces da se oglasis i nekog izvredjas,meni je mentalni sklop mozda mali ali barem imam ljudski oblik sto se za tebe ne bi moglo reci(sudeci po slikama koje si kacio ovde) ..,,teras po svom i ne .ebes nikog ovde ,mislis da si najpametniji a u stvari si obican som..da se som ne uvredi..
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
sasats je napisao(la):
...ti si verovatno jedini covek na svetu koji za 40 god pecanja nikada nije prosao bez ulova  :eek:
lepo se provedi na pecanju i zelim ti bistru vodu i puno ulova  :tbumb:

vidis da ide da musicari da bi se reklo da je IN inace je klasicni mesar..sve trpa u cuvarku..sam je rekao da se vratio varalicarenju da bi upecao nesto....prema tome totalno nebitan lik...
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
simpson H je napisao(la):
Uopste ne razmisljam na taj nacin niti mi je cilj da budem jedini. Ali ne treba biti previse inteligentan pa zakljuciti da mozda pecam iskljucivo tamo gde ima ribe. Kad sam bio dosta mladji tereni uopste nisu bili bitni jer ribe je bilo svuda a sada kao sto pazljivo biram drustvo biram i terene.

Rekoh ti da batalis psihoanalize jer nisi kadar za to.
ja druze moj pecam tamo gde nema ribe , i uspem ponekad nesto da upecam . treba biti inteligentan naci nacin kako upecati ribu tamo gde je gotovo i nema . tamo gde ima mnogo ribe vestina i inteligencija nisu potrebni . mada ako se uzme u obzir da pecas par puta godisnje pravi izbor su mesta gde je ulov zagrarantovan  :tbumb:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
gegula je napisao(la):
...prema tome totalno nebitan lik...
gegula ne bi se slozio sa tobom  :nowink: veoma bitan lik  :yeswink: sta bi ja sada radio dok mi je mutna morava da nije njega  :'(
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Ponašate se kao da je novembar a ne jun. Vreme je za povratak na temu.
 

rango

Senior member
Učlanjen(a)
14.03.2009.
Poruke
168
Broj reagovanja
5
  Nadam se da shvatas o cemu pricam?
odgovorio sam Goranu realno i sve je bilo u najboljem redu 
Simpsone svatio sam sta si hteo da kazes, komentar prihvatam dobronamerno I kao savet iskusnijeg kolege sto se mene tice sve je ok kao I uvek.
Bistro Goran.
 

Nikolavb96

Senior member
Učlanjen(a)
18.02.2014.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Nisam kompetentan da pricam o musicarenju smudja niti bilo koje ribe ali mogu da kazem nekoliko reci o ovome sto se desava... A to je da vi gubite vreme na gluposti koliko je ko obrazovan i ostalo a ne vidite da se skoro svakog dana prikljucuje novi clan... To da li neko peca ribu cisto radi rekreacije ili da bi napunio zamrzivac to je totalno nebitno... Ja mislim da nije vreme za prepucavanje niti za neke pretnje nego da se Vi stariji udruzite i poducite nas ,koji ne znamo kako se peca smudj niti bilo koja druga riba... Neko novi kada bi usao na ovu temu ja mislim(ispravite me ako gresim) da bi odma izasa sa foruma i ne bi se vise nikada vratio... Samo jos ovo da kazem,a to je da gresis dusu o Saletu. On je veoma dobar lik i voljan je da te nauci,posavetuje i nikada nije(barem meni) rekao nesto a da nije tacno.. Trebali smo zajedno da odemo na vodu ali nismo mogli zbog ovih vremenskih nepogoda.. Simpsone ne mogu da kazem nista lose niti dobro o tebi iz razloga tog sto te ne poznajem.. Verujem da si i ti lik nalik Saletu posto se isti neslazu :)... Jos jednom cu da vas zamolim da ne trosite reci na razne rasprave ili pretnje nego na savete novajlijama. Hvala
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
u pravu si nikola. nije loš simpson, malo više voli da palamudi ali nije zlonameran i znam da me voli...  pa se tako on i ja ponekad malo šalimo a ne mislimo baš sve što napišemo  :whistle:
mene si postideo ovim postom i zato ti obećavam da prvi dan kada se izbistri voda idemo da upecamo beluna :)
 

Nikolavb96

Senior member
Učlanjen(a)
18.02.2014.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Nrmas cega da se stidis iz razloga tog kada je moglo da se ise ja nisam bio i aituaciji i posle na je zadesilo ovo tako da to je to ...
 

skespa

Newbie
Učlanjen(a)
27.08.2010.
Poruke
9
Broj reagovanja
0
Neko novi kada bi usao na ovu temu ja mislim(ispravite me ako gresim) da bi odma izasa sa foruma i ne bi se vise nikada vratio...

hajde da te demantujem :) ipak je svrha foruma druzenje, a ja sam tek nedavno poceo da musicarim i rano mi je da se otudjim, zato, evo mojih prvih ulova

10416661_10203031641286723_8934001002272552654_n.jpg


10407104_10203031640726709_7688687408226324096_n.jpg
 
Vrh Dno