Musicarenje u Srbiji -2016-

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
774
Broj reagovanja
75
Lokacija
Svrljig - Trnava
Nije mi samo jasno Milane na osnovu cega si predpostavio da je Bahus poneo tu pastrmku sa Zlotske ?
Po tebi, svako ko se slika s ulovom i napise o kojoj je reci rec je taj ulov i poneo? Ili ulov nosi samo onaj ko krije ime reke?
Ili nose obojica?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Milan VB je napisao(la):
Stavljas obojicu u isti kos?
Sta da ti kazem, prijatan dan.
Milance stvarno umes da vodis komunikaciju sa drugima na nivou....

@baki.... Nego kako nego u dzak...kad nemam dzak, odsecem granu, pa ih nanizem. Al mora tanja grana da ne cepa ribu

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
774
Broj reagovanja
75
Lokacija
Svrljig - Trnava
Prijatno bilo i tebi ... 

A sto da ne obojicu u isti kos? Neznam licno ni jednog ni drugog, nisam video da ni jedan ni drugi rade nesto protivzakonito, mogu samo da nagadjam...
Sto i ti u principu radis. Nagadjas i predpostavljas
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Ja ne nagadjam i ne pretpostavljam kao sto ne tvrdim, nego sam PITAO jer sam osnovano posamnjao.
Video sam sliku na kojoj se vidi da je riba "suva", onda su neki momci pisali da riba nije vracena, izostalo je negiranje ili sl. i poprilicno je bilo jasno o cemu se radi.
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
oholi je napisao(la):
Milance stvarno umes da vodis komunikaciju sa drugima na nivou....

@baki.... Nego kako nego u dzak...kad nemam dzak, odsecem granu, pa ih nanizem. Al mora tanja grana da ne cepa ribu

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

pa.ti trpas gde stignes i u cizme i u kesu i u dzepove. Pa na krompir sa blitovom
 

Dexa89FLY

Full member
Učlanjen(a)
24.04.2014.
Poruke
681
Broj reagovanja
0
Lokacija
Zlot kod Bora
Na drugom forumu ima fotografija gde se vidi tacno mesto gde je riba upecana i postoji jos jedna fotografija gde se vidi ribolovac sa ribom u ruci jedno 50 metara od vira gde je riba upecana,Milan je u pravu sada ..
 

batarihter

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
313
Broj reagovanja
0
Lokacija
..Bor-Srbija...Irkutsk-Rusija
denmil je napisao(la):
Nije mi samo jasno Milane na osnovu cega si predpostavio da je Bahus poneo tu pastrmku sa Zlotske ?
Po tebi, svako ko se slika s ulovom i napise o kojoj je reci rec je taj ulov i poneo? Ili ulov nosi samo onaj ko krije ime reke?
Ili nose obojica?

...iskreno ja sam taj,sto je "glupo" prokomentarisao na drugom forumu u vezi kolege Bahusa...jer mesto na njegovoj prvoj fotografiji je udaljeno od mesta na drugoj fotografiji 30-40 m,ako ne i vise...sto znaci da je riba nosena,i slikana..i na osnovu toga sam zakljucio da nije pustena...
..iskreno,zao mi je sto svi nesto kenjaju o ocuvanju malih reka na kojima pecamo-a sami je satiru...izvinio sam se kolegi za komentar (mada neznam zasto)...jer poludim kad vidim tako nesto...
..ako mi se jede pastrmka-ja odem u ribnjak na Borskom jezeru,ili na Mlavu i kupim koliko mi treba,a ne satirem i ono malo sto je ostalo u nasim rekama....e sad,jedino ako je neko toliki gurman,pa jede iskljucivo potocare-a ove iz ribnjaka su mu sranje..e to je vec drugo...
...bistro na vodi...
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Dzoni tebra onaj ranac je da prokrijumcarim Oholog sa Gradca sa ribom u gacama :)
 

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
774
Broj reagovanja
75
Lokacija
Svrljig - Trnava
Velika vecina nas ne posecuje taj "drugi" forum...  :hammer:
Mislim da je potrebno imati cvrste dokaze da bi se neko optuzio. Ne pisem ovo da bih nekoga branio ili napadao, vec zato sto sam se i ja
nasao u nekoj slicnoj situaciji na samom pocetku svoje musicarske karijere... upecao svoju prvu pastrmku, slikao i brze-bolje da se pohvalim...
Kad ono krece lavina: te mnogo bledunjava, te staklaste joj oci, te razmak izmedju slika 2 min... Jeste mrtva-nije mrtva... kad tad nisam digo ruke od
ovog foruma, nikad necu...
Treba apelovati na sve "ribolovce" koji posecuju salmonidne vode da se ponasaju u skladu sa zakonom, ma koliko on los bio, i iz temelja, to jest od najmladjih generacija
stvarati svest o ocuvanju i zastiti ribljeg fonda...
Svako od nas je sam sebi najveci sudija... Sudite prvo sebi pa onda drugima. Od mene toliko, pozdrav, BISTRO i posteno na vodi  :tbumb:
 
Vrh Dno