Musicarenje u Srbiji -2016-

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Ovde nije niko optuzen, ja sam PITAO i jos nisam dobio odgovor...
Ljudi, nije to toliko vazno sto je neko odneo ribu kuci, sustina je da smo na forumu poceli da krijemo lokacije gde pecamo i gde ima riba.
Potpuno opravdano, da neko ne misli da osudjujem kolegu koji nije hteo da kaze gde je pecao.
Prokomentarisali smo malo taj slucaj i ja sam iskoristio priliku da pomenem slucaj koji s upravo desavao na Zlotskoj reci...

Tipican primer.
Ovi momci pecali na Zlotskoj reci, lovili lepe ribe, kacili slike na forum, neko video da tamo imaju lepe ribe, otisao zveknuo pastrmku i odneo kuci.
Ko zna koliko je takvih situacija bilo...

 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Na ovom forumu nema takvog sadrzaja.
I ovo je uspeh, 2016 godine u Srbiji postoji forum na kom su slike ulova koji nije vracen veoma retke.
A ovi "pametnjakovici" sto nose ribe treba da imaju na umu da nosenjem ribe nece da se najedu ali ce svakako sebi da smanje kvalitet ribolova.
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Neki jos jedemo, zamrzivac od 500l je keva...


Sent from my iPad using Tapatalk
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Milan VB je napisao(la):
Na ovom forumu nema takvog sadrzaja.
I ovo je uspeh, 2016 godine u Srbiji postoji forum na kom su slike ulova koji nije vracen veoma retke.
A ovi "pametnjakovici" sto nose ribe treba da imaju na umu da nosenjem ribe nece da se najedu ali ce svakako sebi da smanje kvalitet ribolova.




Protiv sam nosenja ribe , ali je smesno kolika je tenzija oko jedne ribe da ne kazem linc, ako je u meri pa sta ako je uzeo , reka nece sigurno propasti zbog jedne ribe u meri  ;)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
nikola renegade je napisao(la):
Sad ce te psuje oholi  :hammer: :hammer:
Gde da ga psujem... Ja njegove reci ne uzimam za ozbiljno ;)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 
Vrh Dno