Nišava

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Jeste, otpala sa udice!  :hammer:

p.s. Bravo Kuzmo!  :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
@Kuzma, svaka čast majstore!  :respect1:

A kako izgleda taj tvoj tubaner ako nije tajna? ;)
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
seb  tubica je vrlo prosta, kod grudi i glave crni kraft fur, kod dupeta jedan namotaj crvenog cenila, preko njega samo sa gornje strane repic od crnog kraft fura, telo kratko i srebrne boje, par crvenih fles niti i ... to je to
na glavi nekoliko namotaja olova, sto je jako bitno
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
kontam... ma meni su te tubice nešto ekstra i polako im sve više i više pažnje dajem....možda budem i prešaltao polako na to da če tubice postati kod mene 80% upotrebljivane od ovih vezanih strimera direktno na udicu. Dopada mi se ideja male udice kratkog vrata na kojoj nema ništa navezanog materijala.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.100
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Izuzetno lepo mesto za doručak pored reke...
 

Prilozi

  • Nisava 0011.jpg
    Nisava 0011.jpg
    226,9 KB · Pregleda: 166

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.100
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Ha, samo doručkovao? Morao sam da se borim sa podivljalim haskijem za sopstveni doručak. Isterao me iz pameti kao retko ko do sad.

Ledena voda bila, samo sam oprao kanap kad je ovo dosadno pseto otišlo da gnjavi nekog drugog.
 

duck

Newbie
Učlanjen(a)
24.03.2011.
Poruke
1
Broj reagovanja
0
Lokacija
Duvanište/Niš
Srdačni pozdravi kolegama i sugradžanima :)doh: Goce, Jape ... i odnedavno Kuzma) od novopečenog muhomahača.
Naravno i svim ostalim forumašima i ljudima dobre volje. Kad budem shvatio šta treba da pitam i pročitam jedno 62% foruma,
možda budem jedva pametan da se upustim u bilo kakvo raspitivanje o bilo čemu.
Za sada ću samo mudro da ćutim i mrdam glavom kad nađem za shodno.
Otprilike su me gorepomenuti opravili za osnovnu opremu, malo se i probalo mahanje, videlo se da se ume i nećemo više ...  :D
Naravno šalimo se ...
Kad upecam nešto javljam prve utiske.  :bye:
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
905
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Iznad pometuti, osim mene, su ti ga debelo uvalili, ali to će tek da vidiš.  :hammer: :D

Zajebajem se- samo budi ozbiljan (to i priliči tvojim godinama) na forumu, i sve će da dođe na svoje mesto.  :hammer: :hammer:
 
Vrh Dno