Odrzavanje kombnezona

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
627
Broj reagovanja
102
Jbg, kasno je sad za vraćanje iako je skoro sigurno da je u pitanju kvalitet materijala i izrade. Ostaje mi da glumim detektiva.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Falco, jel mokro-natopljeno ili vlazno? Vrlo cesto to bude kondenz(povrsinska vlaga), suv si za 5min. Cesce se desava sa vunenim carapama nego sa sintetikom a pamucne ne dolaze u obzir.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
Odgovorio je da je voda a ne vlaga,,  Trebas uci na 5  min u dublju vodu  izadji  skini se i vidi gdje je ako trazis gdje pusta na membrani  kad se skines pogledaj gdje su fleke vode na tvom svakodnevnom odijelu i onda plus  ono sa sprejom 
 

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
627
Broj reagovanja
102
simpson H je napisao(la):
Falco, jel mokro-natopljeno ili vlazno? Vrlo cesto to bude kondenz(povrsinska vlaga), suv si za 5min. Cesce se desava sa vunenim carapama nego sa sintetikom a pamucne ne dolaze u obzir.
Čarape su mi mešavina vune i sintetike  :D ... nije kondenz, baš voda  :(.

Dzolix, moraću tako nekako ... mada me nervira jer je kombinezon baš malo korišćen.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
Soookole, kakva ti je duzina nogavica??Onako kao dzakast donji deo???
Jesu li naborane vise kod spoja kombinezona i carape???
Meni lici samo na poroznost spojeva izmedju carape i kombinezona...
Koji je materijal kombinezona???
 

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
627
Broj reagovanja
102
Velicina je bas taman, nema previse nabiranja ni zatezanja. Najverovatnije su bas spojevi carapa u pitanju.
A za materijal nemam pojma, neki je disuci, ali jeftin. U opisu pise "C3 DriPore breathable technology".
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
914
Broj reagovanja
82
Uzmi ti neki lepak koji je dobar za krpljenje kombinezona pa predji ceo spoj carape i kombinezona ionako nemas sta da izgubis  :D
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Bisonov liquid rubber, nisam mozda napisao pravilno, ali na pakovanju iams ronilacko odijelo i camac cini mi se. Odlicna stvar, kosta nesto oko 5-6 €

Ne treba ti nikakva fleka dovoljno je samo da prevuces po spojevima.
 

ivants

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2008.
Poruke
306
Broj reagovanja
15
Lokacija
Trstenik
Ima li neko savet kako okrpiti neoprensku carapu na kombinezonu, imam i rupicu i curenje na sastavu - šavu
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.146
Broj reagovanja
126
Lokacija
Kruševac
IVANTS je napisao(la):
Ima li neko savet kako okrpiti neoprensku carapu na kombinezonu, imam i rupicu i curenje na sastavu - šavu
Sormsure lepkom http://www.freetime-ribolov.com/Stormsure/Stormsure-lepak-5-gr-1010.html
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
IVANTS je napisao(la):
Ima li neko savet kako okrpiti neoprensku carapu na kombinezonu, imam i rupicu i curenje na sastavu - šavu
  Skini platno koje je preko neoprena i ako je preko sava i ako je shav  na spojevima, ako je spoj na gtexu onda malo drukcije ,, znaci skini platno pomocu benzina, malo nakvasi i sacekaj  onda svuci taj dio , kad ga skines na dijelu gdje curi namazi sa bizonom stormom ili slicnim  i malo sire ,,
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
KLENAROS je napisao(la):
Jel pametno drzati kombinezon smotan u ormaru ?
Zavisi kako ga smotas ,nije pametno ga rolati ko vrecu za spavanje tj, stisnuto  i uguravati u futrolu  vec  labavo
 
Vrh Dno