Osnivanje Musicarske Federacije Srbije

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Pozdrav Bato i da ti izrazim divljenje na entuzijazmu da pokusas nesto sto je za svaku pohvalu. Ispadosmo jedina zemlja u regionu bez svoje federacije, bez reprezentacije, bez lige,...
U svom radu siguran sam da ces naici na bezbroj prepreka, ali ne dozvolite da vas to poljulja. Nailazicete na razne predloge tipa da se naprve reviri za FF babuske, kako nama ustvari ne trebaju salmonide jer su nam slabi uslovi, kako treba izjednaciti pecanje bodorki musicarskim priborom i lov pastrmke istim. Da se priznaju ulovi klena u kvalifikacijama za reprezentaciju, itd...

Ceka vas veliki posao!

Samo napred, zelim vam puno srece i uspeha!!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Bato, odlicno razumem poterebu za formiranjem naseg saveza. Pozdravljam ovu inicijativu. Kao osnivac jedne velike musicarske sekcije, znam da tvoj posao nije lak. Ja cu pokusati da pomognem. Hvala na pozivu.
Poseban pozdrav jos jednom izuzetno interesantnom musicaru koji nam se pridruzio, Skegu. Mnogi od nas cene njegovu specijalnost, jer bucova smatramo vrhunskom sportskom ribom. Dok on nama zavidi na planinskim rekama, neki od nas mu zavide na stapu savijenom do pucanja, dok vadi krupne bucove. Dobrodosao, Skeg!
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
Pa momci i devojke srecno nam osnivanje M.F.S. Kako sam saznao sve tece OK i ostaje nam da se nadamo da ce stvari da krenu na bolje... Nadam se opsirnijim vestima od ljudi koji su ucestvovali...
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Sastanak je protekao u radosti i veselju. Osnovna inicijativa je stvorena. Detaljni izvestaj i slike slede sutra, jer treba da se odmorim od silnih krupnnih drinskih lipljena!
Salut!
 

ivandrago

Senior member
Učlanjen(a)
18.10.2006.
Poruke
109
Broj reagovanja
0
Zdravo,
"Musicarska Federacija Srbije" bi trebalo da pocne da zvanicno postoji u toku sledece nedelje, Sasa i Sena su prosle nedelje bili
kod pravnika, posavetovali se u kom obliku mozemo da imamo najveci uticaj i prava a to je ne Savez vec Federacija. Ostaje da se uradi logo, pecat...
P.S spisak upravnog odbora i osnivaca ce poslati Sasa
Toliko,

Ivan
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
zdravo
ovo su imena ucesnika osnivacke skupstine :
IVAN RANDJELOVIC - NIS
OLIVER KUZMANOVIC -NIS
ALEKSANDAR VESELINOVIC -NIS
RADOJE MARKOVIC -B.BASTA
DRAGAN GOLUBOVIC-B.BASTA
DRAGAN IGNJIC- B.BASTA
DARKO SKOKOVIC -UZICE
NIKOLA JOVICIC-UZICE
NEBOJSA DAMLJANOVIC-VALJEVO
MIROSLAV SMILJANIC-VALJEVO
ZORAN DJUKIC -VALJEVO
IVAN VESELINOVIC-RASKA
DRAGAN BULATOVIC-RASKA
SRECKO NEDELJKOVIC-ARILJE
SLADJAN MILIC-VRANJE
MILAN MARTIC-PANCEVO
IGOR STANKOVIC-VLASOTINCE
DRAGOSLAV MILIVOJEVIC
MILAN POPOVIC-PERUCAC
IVAN DRAGOJLOVIC-BEOGRAD
LJUBISA KNEZEVIC-CACAK
ALEKSANDAR KNEZEVIC-CACAK
POZDRAV SASA
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Svaka cast prisutnima, imaju moju podrsku, imao sam zelju da se pojavim, ali sam bio sprecen poslom! Bravo momci.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
dr.lucky wrote:
Sastanak je protekao u radosti i veselju. Osnovna inicijativa je stvorena. Detaljni izvestaj i slike slede sutra, jer treba da se odmorim od silnih krupnnih drinskih lipljena!
Salut!

Dobro bre Laki, ima li smisla da budes toliko lenj. Sad si dobio imena ucesnika, daj bre te slike i neku reportazu!! Ili ne shvatas vaznost osnivanja jedne ovakve organizacije?
Da vidimo koja je uloga, ciljevi, planovi za buducnost,... musicarske federacije Srbije. Bilo je ovde predloga da postoji javna rasprava, pa daj bre malo ozbiljnosti!!! Tu su i glavni akteri, funkcioneri, clanovi sajta...
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
zdravo
potrebne su mi adrese ucesnika skupstine kako bih vam poslao statut i zapisnik sa osnivacke skupstine,
izbacite na sajt .
pozdrav sasa
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ja cu, kao predsednik Musicarske sekcije iz Nisa, preuzeti obavezu da upoznam sve clanove sa svim dokumentima koje mi posaljes. Moja adresa je:
Ivan Randjelovic
Devete brigade 25 b
18000 Nis, Srbija


telefon: 063-59-59-60
 

ivan

Junior member
Učlanjen(a)
27.05.2006.
Poruke
32
Broj reagovanja
0
Ako ces da saljes evo ti i moja:

Ivan Veselinovic
Nemanjina 8/5
36350 Raska

063 650 968
 

ivan

Junior member
Učlanjen(a)
27.05.2006.
Poruke
32
Broj reagovanja
0
Dobio sam statut i zapisnik, Hvala.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
I ja sam sve dobio. Hvala. proucavali smo i Statut i zapisnik. Imali smo neke primedbe, ali generalno podrzavamo sve vase akcije i, stavise, vec pokusavamo da pronadjemo finansijsku injekciju za bolji rad. Preporucujem da koristimo ovaj forum kako bi se dogovarali o clanarini i skupljanju love, kao i za sve ostale akcije. Na danasnjem zasedanju Sekcije odlucili smo da pocnemo da pripremamo prvo takmicenje za prvi mart i pastrmski revir Moravica, pun divljih krupnih potocara. Takodje, Izlozba (takmicenje u izradi) vestackih musica predvidjena je nasim planom za ovu godinu. To smo vec nekoliko puta organizovali, tako da bi to mogao biti skroman doprinos Musicarske Sekcije Nisava- Nis prvim koracima Federacije Musicara Srbije.
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
zdravo
samo da vas obavestim da je danas predata prijava u ministarstvo ,taxe uplacene, i za 5 do 15 dana
ce biti zvanicno registrovana M.F.S.
toliko pozdrav SASA
 
Vrh Dno