Osnivanje Musicarske Federacije Srbije

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
senin predlog je bio nis i ja sam to preneo posto covek nema racunar , a napomenuo sam da koristim ovaj forum
za dogovor gde i kada ,pa hajde da se dogovorimo ,
ako ne mozemo da se dogovorimo gde cemo se sastati onda
kako cemo nesto drugo ozbiljnije ,(meni je sve jedno gde je ) e sad imamo predloge NIS,PANCEVO ,BEOGRAD a moze i CACAK da vidimo gde je naj bolje svima izjasnite se .
Ubuduce ce se sednice odrzavati u Peruccu da ne bi dolazilo do nesuglasica ,a i uplanu je da se preurede neke prostorije za potrebe federacije ,i onako je sediste u peruccu . POZDRAV MUSICARI
PS. svi musicari mogu ucestvovati u radu federacije i prisustvovati skupstinama a i bilo bi pozeljno sto vise se angazovati .
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
SKUPSTINA MUSICARSKE FEDERACIJE SRBIJE JE ZAKAZANA ZA
04.02.2007.GOD. U CACKU U DOMU RIBOLOVACA -raskrsnica Nemanjine i kneza Milosa .(posle predloga vecine upravnog odbora)
Drage kolege osnivaci i clanovi upravnog odbora ,vrlo je bitno da svi dodjete jer treba sto pre poceti sa radom ,
nadam se jedne jake organizacije.
pozdrav Sale
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Jedva se oporavih od neke boleštine - uvek spreman za akciju!!! Vidimo se u Čačku :)
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ti se oporavi a mene pritisnu do maximuma. Ali da ne kukam vise! Ako se nekim cudom do tada proboravim dolazim, ako ne izvinjvam se!
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
sta mislite o ovom logu ?
 

Prilozi

  • MFS_logo.gif
    MFS_logo.gif
    23,2 KB · Pregleda: 140

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
Ideja je ok ali ja sam vise za cirilicu, ako ide varijanta i na str jeziku moze i ovako
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ja sam pre za latinicu, ali znak nema nikakva nacionalna obelezja, zato sam i Saletu rekao da mi se cini da bi bolje bilo ukinuti zeleni polukrug i na njegovo mesto staviti crveni, a plavi da bude pola plavi, a pola beli.
Sama ideja mi je ok!
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
ok ljudi da kazem i ja nesto u vezi ovoga, posto sam vec umesan...Moje je misljenje da kada se ovaj nas amblem nadje na prsluku, stranici nekog magazina(i sl.) treba malo da se razlikuje od amblema i logoa firmi koji se tu obicno nalaze, a koji su opet jednostavni i upecatljivi na svoj nacin. Tako bez nacionalnog obelezja moze, ali ako vam je stalo da amblem bude prepoznatljiv, t.j da se razlikuje od amblema raznih proizvodjaca udica,stapova, cipela itd , tj da privuce paznju, onda nije lose staviti nacionalni znak koji je u skladu sa imenom organizacije. Evo izmenjenih predloga od ranije - ispeglanih i sa manje boja i u velicini kakvi bi trebalo da budu u prirodi. Ovo su moja misljenja i moji radovi, sto nikako ne znaci da tudji trud i ideju ne postujem.
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    30,9 KB · Pregleda: 128
  • 2.jpg
    2.jpg
    31,6 KB · Pregleda: 131
  • 3.jpg
    3.jpg
    32 KB · Pregleda: 132

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
mada ne zivim u srbiji ok je ovaj pepin logo ali mislim da ce grb u sitnoj varijanti biti malo nezgodan za izradu vezenjem ili slicnom tehnikom, moci ce se on napraviti ali mozda ne bude najjasniji, ja bi predlozio da se uzme sa grba mozda 4s sa grudi orlova i ubaci mozda kruna, mada to nije originalni grb ali ima jaku asocijaciju sa prvobitnim znakom?
 

vjaksic81

Junior member
Učlanjen(a)
17.04.2006.
Poruke
63
Broj reagovanja
0
Je li Pepa ?:hammer: :hammer: a ova dvojica sto se "kandzijaju" shnjurama po zadnjicama ,to bi trebalo da predstavlja trpeljivost i "manjak" sujeta kod musicara? :hammer: :hammer:
Zajebavam se, predlog mi je sasvim ok!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Saletov logo je profi! Samo još da malo izmeni čovečuljka, da malo više liči na mušičara. Ovako izgleda kao da baca češke nimfe.
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Saletov logo je dobar. Jedino da se zelena boja zameni crvenom.
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Danasnja skupstina Musicarske federacije u Cacku protekla je u najboljem redu. Posle sednice svi smo nastavili druzenje u jednom od restorana, evo nekoliko slika...
 

Prilozi

  • DSCF4356.jpg
    DSCF4356.jpg
    109,2 KB · Pregleda: 146
  • DSCF4358.jpg
    DSCF4358.jpg
    97,9 KB · Pregleda: 137
  • DSCF4360.jpg
    DSCF4360.jpg
    141 KB · Pregleda: 170
Vrh Dno