Ostale Ciprinide 2010

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
evo i obecanih fotki..... ;)
http://img168.imageshack.us/g/dsc00024oa.jpg/
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
sutra bfc ide na test,jer po prognozama,jos sutra cemo videti sunce..... :'( pa posle ko zna kad...kisa ce nas podaviti....
ako Bog da da vreme posluzi,idem i potrudicu se da ustanem,pa ako spazim neku krupnu babu....bice to lep test za stap!ciljno na babu,part 4......pozz!
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
hvala Goci!bilo je par ovakvih crvenorepih i mnostvo malo manjih...ali nije bilo BABE nijedne...... :'(
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Jebeš babu!  :D

"Brena je Brena, al 2x je 2x"  :-*
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
ne...da li vredi citirati borata tri puta....al ajd sad.....GREAT SUCCESS!!!!!
znaci,nevidjen dan na vodi!nestvaran!krenuh jutros put mrtvog karasa da oprobam kakvih ribica ima tamo...na sugestiju kolega,rekose mi da tamo ima krupnih babuski i poneko sarance.....bili su u pravu....najkrupnije babuske koje videh i koje bi mozda mogle da poljuljaju Zvezdanov rekord,nacickane su se suncale po travi.....ali dzaba sve to,nisu bile gladne,valjda ih jos drzi mrest ili sta vec....kako bi gamrus pao,samo bi otisle dalje....ne bih da se razmecem ciframa,ali da su krupne,krupne su.......nevidjeno mnogo krupnog SARANA je bilo na povrsini,cak sam uspeo jednog da prevarim i delija je bio pozamasan,ali predvez je za njega bio pretanak...puce......
kasnije naletim na grupu raspolozenih krupnih prota....tu je pocela zurka....redjali su se kao na traci,sve krupniji i krupniji.......opet ne znam brojke,ali bih rekao da komada ispod 1 Kg nisam imao.....totalno zahvalna riba za musicarenje..kako bih kojeg izvadio,sacekao bih 5 minuta i ponovo...opet je Djoletov ITALIJAN bio najjace oruzje.....
puno,puno srce i prelepo iskustvo.....ne znam kako bih vam to opisao....slike kacim malo kasnije....bicete zadovoljni....heheh...pozdrav!
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
tomose majstore..........jedva cekam slike izvini CEKAMO
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Protfiš je fantastična mušičarska riba,i može se loviti svim tipovima mušica!Ja sam ga najbolje lovio na nimfu,mada neće taj oprostiti ni strimeru za bucova!Kod mene je veliki i mutan Dunav pa ne mogu da ih vidim,on u ovo vrme ulazi u samu obalu radi mresta i moguće je videti velika jata,posebno sitnije mužjake koji u stopu prate vidljivo krupnije ženke!Odlična riba za mušičarenje,bez dileme!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Da, prota je zakon a ovo je definitivno njegovo vreme. Posebno ako imate kakvu reku koja je direktno pritoka dunava e tu u samom uscu nesto malo vise pritoke to je pravi rock n' roll. Svi tipovi musica prolaze a nejbolje nimfice I mini strimeri.
Tomosrajderu, svaka cast! Verujem da ce ti jos nekoliko dana svo to odusevljenje trajati. Kada legnes da spavas sve ce ti to bit pred ocima I kada se probudis isto. Onda mastanje I spremanje na sledeci izlazak. Jedan takav izlazak sa musicarskim priborom je vrh vrhova ribolova uopste.
 
Vrh Dno