Ostale Ciprinide 2010

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
heheheh...hvala Gegula!idem kasnije po kabl od aparata pa kacim...jos uvek sam pod utiscima i tek sad shvatam sta je sve bilo danas.....covece.......
Zvezdane,ovi nisu hteli vala nista sem italijana,crvica sa crvenom buljom.probao sam suve,strimere i gamaruse....jednostavno,nije ih nista zanimalo od ponudjenog...a kad je tu pao biaggi crv.....prica je bila drugacija..... :drool: :drool:
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
hvala,Seb!bas tako kao sto kazes,drzi me sve ovo......neverovatan izlazak,mozda ikad u zivotu!!!!ovo je ono sto sam trazio u ribolovu..musicarenje,kompletan ribolov....nista lepse!
 

Filip

Senior member
Učlanjen(a)
10.04.2009.
Poruke
201
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
Jooj, Tomos stvarno ti zavidim.Ajde kaći slike dok nismo pukli od nestrpljivosti.
Jedva  čekam da ja odem na neku baricu ili kanal  :drool:
  :bye: :bye:
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
http://img99.imageshack.us/g/picture029z.jpg/

na jednoj slici ovde se vidi krupna baba...ali to nije ni pedeseti deo onoga sto videh danas...ovo je jedna od sitnijih iz jata....
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
E svaka ti dala! Čestitke! Sledeći put i jednu ovakvu babu da zakačiš! :tbumb:
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
hvala!!samo da se zainteresujujer ne mogu da opisem koliko su bile ravnodusne......nista,ama bas nista nisu htele da primirisu......jednoj ovakvoj sam prisao,bacio joj pred usta nimfu,ali nista....ma,polako..sad su jasnije stvari.....jos malo kad se oporave od mresta i pocnu intenzivnije da zvacu....bice zurke!da,da napomenem za prote,sve ribe su vracene nazad,to je vec ustaljena praksa...pozz!
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
E moj bivsi varalicaru, a prijatelja neces da pozoves kad ides da musicaris :hammer: Treba i ja da krstim tog mog BFC-a! Neka, neka, docekacu i ja mojih 5 minuta :bleh:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
svaka cast za ribe  :respect1: :respect1: :respect1: :respect1: :respect1:
 
Vrh Dno