Ostale Ciprinide 2010

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
NajIgor je napisao(la):
E moj bivsi varalicaru, a prijatelja neces da pozoves kad ides da musicaris :hammer: Treba i ja da krstim tog mog BFC-a! Neka, neka, docekacu i ja mojih 5 minuta :bleh:
umesto da mi cestitas,ti tako..... :(
bice prilike....
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
hvala svima na lepim recima,potrudicu se da sledeci put bude mozda i vecih...jer ih ovde ima......pozz!
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
ovo je vec postala klasika.... :D
idem najverovatnije u nedelju na vodu,ovaj put,ciljno na protfisa......dace Bog da nas posluzi vreme a i riba pa da imam sta da okacim ovde medj fotkama.....pozdrav i svako dobro!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Jaz je zakon riba za musicarenje, to je bila moja prva musicarska riba isto u periodu Maj / Junij. Nazalost tada sam bio tek zakoracio u svet musicarenja pa nisam bio mnogi ni vest u pravljenju musica i svega ostalog vezanog za ff. Gledao sam kako jedni plovkarosi vade jazeve i od 4kg pored mene. Moj najveci na musicu je bio skoro 2kg, ne secam se tacno. Ali to nije bilo nista posebno jer su nam u vuku iz dunava uplivali komadi od 2-4kg naravno i kilaši. Bilo je to fantastično.
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
bah...vratih se iz ribolova bar malo iskusniji....i malo crnji.......ribe videsmo ali nase mamce ne pogledase......i u svom tom ignorisanju sa riblje strane,izgubih par musica....ode i italijan poslednji,pao je junacki,osta u dubini mutne vode.......
skor celodnevnog pecanja je jedan izgubljen bucov,jedan izvucen bucov i 3 udarca na gurglera........
isli smo buraz i ja i ciljno isli na protu,babusku,sarana........medjutim,nista od ove ribe nije bilo aktivno...zalili se dubinkasi,zalili se plovkarosi...mi zasukasmo nogavice i malo ugazili na potopljen plato gde se javljao bucov i poceli smo da bacamo,bez neke nade da cemo nesto uloviti jer je tecna ilovaca malo kome davala sansu....ipak,buraz se prvi javi sa onim poznatim "evo ga" i zapocne "borbu" sa bucovcetom od nekih 400-500 grama......
lepo,pomislim u sebi i kako dotad bacasmo gamaruse jer ipak nismo hteli da diramo bucka namerno,stavih gurglera cisto da proverim tu,toliko  hvaljenu muvu,da li je bas tako dobra.....naravno,po bacanju u prvi vir od rauba,udarac i...spadanje...steta......na jos istih takvih bacanja,bucko munjevito pokupi muvu ali promasaj.....promasaj...promasaj....lepo nedeljno popodne provedeno u musicarenju,kako moze biti...prelepo,naravno.....bucko je naravno vracen,cekam samo kraj lovostaja pa da ciljno krenem na ovu fenomenalnu ribu...ppozz
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
:tbumb: svaki put se nešto novo nauči na vodi ,biće bolje kad krene bucov da bolje jede i kada se vode stabilizuju a ja to cenim na 15 jun taman ,pošto više neće biti padavina ..taman !ja sam baš danas skinuo RIO PIKE strunu sa čekrka pošto nema ništa od štuke i namestio Vision attack taman da bude spremna za otvor sezone na bucka petnaestog !
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
uh,jedva cekam fotke ulova!i ja kontam da ce mu jos malo trebati da se zaleti...a onda ce biti super.....
 

milos_bp

Junior member
Učlanjen(a)
01.05.2016.
Poruke
31
Broj reagovanja
2
malo egzotike :)
1983ea5740a4c9e4a63c5c82cb039d72.jpg
44db8c556bf49747b3331dd2ffbf3605.jpg
38cf01d91d0911c6b61b25fdc7a190ab.jpg
dd541c7929898ce0689a79c0a90bf2e0.jpg
eebdf7153a7f5aff1b332d3a4b24934e.jpg


Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока

 
Vrh Dno