Pitanje?:D

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Mafke Fly je napisao(la):
  Meni balans znaci. Zapostavio sam  ga jedno vreme zbog  vrhunskog  cekrka koji je bio pretezak zastap #4.

Kada sam stavio  taman cekrk 3-4, olaksanje veliko je nastupilo. Na svakom kompletu mi je balans kod pocetka plute na prstu.




mafke objasnio toliko




:tbumb:
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Opasna stvar je i navika. Navikne  covek na nesto i tako ostane. Npr. igrao sam bilijar profi stapovima,a u vojsci naletim  na tri krs stapa bez otezanja. Nisam umeo kuglu da udarim normalno a  ljudi iz tog sela igrali normalno.

Posle par meseci ja navikao  na one motke i picio sam bilijar  opasno. E, vratim se kuci i u profi sali ispocetka se navikavam na
normalne stapove  :D :D
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
japanac je napisao(la):
Pre par godina na Bubnju, ovde u Nisu, bio nekakav skup, I sad kao neki FC miting ili takmicenje itd...

U pitanju je dakle bio jedan musicar iz Vranja.
Pre tog skupa, bacao je 40+ metara k'o iz pichke.
Na skupu, TCX-om i expert distance kanapom bese neko upetljavanje, te smeta vetar, te ovo i ono... i na kraju nekako dobaci tu oko 15-20m. Njegov zakljucak je bio bas da mu balans nije odgovarao.  :hammer:

Sad, moze i to da bude, njemu nije odgovarao, ostalima jeste. Moz' da bude da se taj (de)balans manifestuje samo kod odredjenih ljudi, posto u FC-u ima kastera koji bez stapa i s cekrkom u dzepu ispucaju ceo kanap.  :whistle:




Mislim da znam o kome je rec cim si spomenuo stap  :yeswink:
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Cekaj bre pa vi vranjanci ste balanseronje valjda ?  :D
P,S Nikola i Grujo nemo' zamerite na pitanje!  :nowink:
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
:bleh: Ljubi te zemljak,ti bar znas za salu,letos ima cirkus da teramo kad dodjem u Grdelicu!  :yeswink: :tbumb:
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
black panther je napisao(la):
:bleh: Ljubi te zemljak,ti bar znas za salu,letos ima cirkus da teramo kad dodjem u Grdelicu!  :yeswink: :tbumb:



Sto ce dolazite tamo smo sve pocistili klenovi  :D :D :rambo: :machinegun:
 
Vrh Dno