Polarizacione naočare

stepa

Junior member
Učlanjen(a)
12.11.2009.
Poruke
63
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Jer moze neko da mi predlozi koju marku,da ne budu neke besne,klasicne,da kupim,za sve vremenske uslove...Prodavnice po Beogradu...
Pozdrav  :bye:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
ja imam rapaline vec 4-5god cuvam ih i sluze me lepo, jedina im je mana sto su relativno mala stakla pa ume malo sa strane svetla da smeta, medjutim ko nosi kackete njemu ni to nece biti problem.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
godinama koristim cvike "Flying Fisherman" a ove godine sam kupio ovakve i skoro stalno ih nosim a u ribolov obavezno...kada pakiram stvari prvo cvike naštimam da ih slučajno ne bi zaboravio  :) Ovaj model mi se baš jako dopada, više od modela koji je imao ceo okvir oko leća.

flyingfish-maverick.jpg
 

bojsi snajder

Newbie
Učlanjen(a)
02.09.2011.
Poruke
11
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
            da li mogu polarizacione preko  kontaktna sociva, mislim da li smejun zbog vida?
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Isto kao i bilo koje druge sunčane... koliko ja znam čak je poželjno nositi neke sunčane kada nosiš sočiva.
P.S. Dobrodošao ;)
 

bojsi snajder

Newbie
Učlanjen(a)
02.09.2011.
Poruke
11
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
        Zahvaljujem na dobrodoslici, izvinjavam se sto se nisam predstavio tamo gde je trebalo.
          Sto se tice polarizacionih naocara i ja sam tako mislio, ali citajuci temu naplasiste me pa
                reko da proverim.
                Sto je sigurno sigurno je, oci su to.
 

sale guitar

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Ja koristim takodje rapaline kao oholi samo sto su moje skroz uz glavu i sa strane imaju produzetak tako da nigde svetlost ne prolazi.Kupio sam ih na bogosloviji u ribalex-u jos pre 3-4 god i za sada nemam zamerku.Mislim da su bile 2500-2700din.
evo link pa pogledaj (moje su prve black matte)
http://www.rapalasa.co.za/products/index.php?categoryID=240
 

erminsisko

Junior member
Učlanjen(a)
28.03.2016.
Poruke
52
Broj reagovanja
1
Lokacija
Philippines

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Vrlo moguce da ce pomoci. Ja sam imao rapaline, nista preskupo isto i bio sam zadovoljan. Jako je bitno da blokiras ulaz svetlosti do oka sa strana. Znaci kacket je pozeljan

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.128
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Ermine, imas u Uzice u Freetime solidne naocare po povoljnoj ceni...
Pogledaj :)
 

erminsisko

Junior member
Učlanjen(a)
28.03.2016.
Poruke
52
Broj reagovanja
1
Lokacija
Philippines
Aha, video sam na njihovom sajtu, i na ovom sportskiribolov, pa reko da pitam ovde da li ove od oko 2000 odradjuju posao ili da dajem pare za skuplje (a ne daju mi se pare :D).
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Pazi svakako su bolje neke skuplje...al i te jeftine znaju da iznenade. Ima fora kad stavis naocare i uzmes ttelefon...treba da vidis sve. Kad zarotiras telefon ekran treba da se zatamni manje ili skroz.... Sto je tamniji to je bolje. (Npr kad citas sms...mora aktivan ekran da bude)
Imao sam rapaline i dva para ray ban polarizacionih. Rapala najjeftinija i najbolja polarizacija

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

erminsisko

Junior member
Učlanjen(a)
28.03.2016.
Poruke
52
Broj reagovanja
1
Lokacija
Philippines
Aha. To sam gledao da neke samo malo "zamrljaju" ekran a neke ga skoro skroz zatamne, znaci da trazim sto tamnije, a koju boju stakala da uzmem, neku za predvece ili kad je oblacno, po suncu nekako i vidim musicu, vidim cak i lipljena kako dolazi po nju :lol:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Ja sam sive koristio rapaline i super su. Mada kazu da treba imati par boja...

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 
Vrh Dno