Poperi

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Testirao sam  Evil Fly Foam glave i navezao ova dva komada poppera na šaranskim udicama #4 sa produženim vratom koje sam presvukao epoksijem zbog dodatne tvrdoće ,repovi čista zečetina ,namena će da bude 1.Bucov 2.bass 3.bandar
zbog neiskustva u mušičarenju bassa imam sumnju u veličinu udice jerbo znam da se za bassa koriste one velike worm udice ,može da bude da je ova udica mala ..no videćemo ...

 

Prilozi

  • evilfly foam poppers.jpg
    evilfly foam poppers.jpg
    62,9 KB · Pregleda: 252

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Ovog momenta stvarno ne znam kada ću za Kragujevac na basove ali rekoh sinoć sebi ajd malo da pravim lom na stolu i oko stola. Lom sam napravio ali da li sam napravio i dobrog popera videćemo. Evo kako izgleda.
 

Prilozi

  • Rubber Legged Bass Bug.jpg
    Rubber Legged Bass Bug.jpg
    65,4 KB · Pregleda: 188

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Dobrodošao si kad god da rešiš na basa.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Hvala  :tbumb: , ako se nekada u budućnosti otopi sneg i zagreje vreme eto mene.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Onaj odozgo, friziran i još jedan i to je to, ove više ne pravim i sad mi je jasno što su skupi  :doh:
 

Prilozi

  • Bass bugs.jpg
    Bass bugs.jpg
    75 KB · Pregleda: 204

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
ej shone,oni tvoji foam poperi su odlicni ,moze i na vecoj udici ali ne mora,ja sam najvceg basa na musicarac(oko 800g) upecao na poper od 4cm ,poenta je da kad uzima i kad je aktivan redovno ga zakacinje poper u sam grkljan tako da udica manje vise i nije bitna plus najbitnije je kao sto sam ti vec rekao da pronadjes gde bas radi....to ti je 80% ulova u rubolovu na basa bar po mom iskustvu. :bye: :bye:
onakve kao strelac sto je napravio imam nekoliko ali na njih nisam se bas proslavljao svega jedan ali da ne gresim dusu preko pola kg. forsiram uglavnom popere od balse napravljene do 5cm....
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Hmmm, zanimljivo.

Ako BAS češće napada manje popere u tom slučaju su ovi moji za štuku.

Na kraju krajeva s njima ću klena da lovim kolko vidim, ovi na Timoku i tako pojma nemaju šta je basovski poper  :D
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
ma daleko od toga da nisu za basa s obzirom da bas ima usta kao dve stuke,ali ja sam pristalica manjih popera.za basa nema malog strimera ili popera ili cega vec u ta usta sve staje. :yeswink: :yeswink: :yeswink:
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Kao što rekoh, ove od srneće dlake više ne pravim, previše materijala ode u njih. Sledeći će da budu napravljeni od starih ćaletovih plovaka, jedni od balze a jedni od domaće topole  :doh:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Hvala Gegula ,ovi popperi od foama su ono u fazonu "za minut" ,meni lično Super su ovi od srne nema šta i mnogo zahtevniji za vezača ,meni se mnogo više dopadaju nego od balze ,lipe  i ostalih tvrdih materijala ,jedino sto bi ja malo po mom ukusu dodao ovim Strelčevim je neka crvena boja negde pri glavi poppera ,čisto kao triger ..hmm možda i neke oči ...šta znam mada su i ovako baš lepi ...navezaću i ja jednog sličnog ,imam i nešto ovih gumenih nogica ..ali mislim da neću stavljati oči ...
Treba paziti samo dok se šiša dlaka da se neodfikari i koja nogica  :doh:
 
Vrh Dno