Priobalne poslastice

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Kad ne radi štuka, eto prilike da se obezbedi jak izvor vitamina C. Ono što kupujemo u filter-vrećicama je shit. Čaj od šipka je dobar samo kada ga prethodno sam ubereš.
Kad te pita žena "Šta si ulovio?", odgovor je "Šipak.". :lol:
 

Prilozi

  • Sipak.jpg
    Sipak.jpg
    36,3 KB · Pregleda: 173

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Na prvom mestu su divlje kupine (kao one sa prvog posta), zastanem da ih pojedem cak i kad dobro radi riba  :D.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mixmaster je napisao(la):
Kad ne radi štuka, eto prilike da se obezbedi jak izvor vitamina C. Ono što kupujemo u filter-vrećicama je shit. Čaj od šipka je dobar samo kada ga prethodno sam ubereš.
Kad te pita žena "Šta si ulovio?", odgovor je "Šipak.". :lol:

Bolji je caj od maka :D
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
simpson H je napisao(la):
Bolji je caj od maka :D

:doh: :doh: :doh:Znao sam da si na nečem,samo nisam bio siguraan koji je opijat u pitanju.Vidim da si prešao na teške droge.Lake(lizanje selotejpa) si prevazišao.A ja se pitam odkud tolika ljubav.Samo napred.

Peace,bro...
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
rabbit je napisao(la):
simpson H je napisao(la):
Bolji je caj od maka :D

:doh: :doh: :doh:Znao sam da si na nečem,samo nisam bio siguraan koji je opijat u pitanju.Vidim da si prešao na teške droge.Lake(lizanje selotejpa) si prevazišao.A ja se pitam odkud tolika ljubav.Samo napred.

Peace,bro...

Ahahaha kakvo izanje selotejpa bre za to prvi put cujem
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Duvanje lepka je teža varijanta,a laka,i bezopasna,lizanje selotejpa. :bleh:
 
H

humphrey

Guest
Mixmaster je napisao(la):
Kad ne radi štuka, eto prilike da se obezbedi jak izvor vitamina C. Ono što kupujemo u filter-vrećicama je shit. Čaj od šipka je dobar samo kada ga prethodno sam ubereš.
Kad te pita žena "Šta si ulovio?", odgovor je "Šipak.". :lol:

Zasadicu pa kada dodjes da mozes da grickas a ima i za poneti :D :D :D :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Opet pokvari temu ovaj Simpson i njegova klapa.
Samo, da znate, opasan je ovaj čaj od šipka. Diže iz mrtvih, vraća sjaj u oči, regeneriše rane, stimuliše na sex, otvara apetit, razrađuje mozak, izoštrava sluh, čisti glasne žice... :dance:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mixmaster je napisao(la):
Opet pokvari temu ovaj Simpson i njegova klapa.
Samo, da znate, opasan je ovaj čaj od šipka. Diže iz mrtvih, vraća sjaj u oči, regeneriše rane, stimuliše na sex, otvara apetit, razrađuje mozak, izoštrava sluh, čisti glasne žice... :dance:

Ih bre ja sad pokvarih topic, pa lepo rekoh da je bolji caj od maka ali se ovi apachi ubacuju bez potrebe samo da provociraju. Ako ces posteno najbolji caj je od majcine dusice. Deluje izuzetno stimulativno i izvanredna zamena za kafu. A zdrav je opasno. Godinu dana sam ga trosio u fantasticnim kolicinama i potpuno preporodio organizam. Doduse nije samo zbog caja vec sto nisam jeo nista zivotinjskog porekla 12 meseci.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Ko bre cmizdri ovde  :mad:

Kom da kupim lizalicu  :mad:

[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/nojWJ6-XmeQ&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&feature=player_embedded&fs=1[/flash]
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
simpson H je napisao(la):
Doduse nije samo zbog caja vec sto nisam jeo nista zivotinjskog porekla 12 meseci.
E ovo puno toga objašnjava (Sim.bez uvrede). Čovjeka je bog (ili što god da je,evolucija,alah...) napravio da bude mesožder, malo toga se promjenilo i usprkos evoluciji, nije da se bez mesa ne može, nije da ne postoje adekvatne zamjene za sve što nalazimo u životinjama, nije da ja nisam ljubitelj životinja (pored toga što imam 4 psa,mače, 2 papagaja i ženu  :D  jer ih sve volim) puštam i ribe nazad u vodu, zgrožavam se nad stvarima koje ljudi rade prema životinjama i prirodi, ali Sim. ja ipak jedem životinje, uživam u tome štoviše, a nekako mi to nije neprirodno kao činjenica da se neki sile odustati od toga. Svaka čast ako ni ne osjećaš potrebu, no ja mislim da mi je taj dio ljudskog aspekta još jako daleko od odustajanja jedenja životinjskog mesa.
Negdje u dubini mene se bori činjenica da jedenjem ubijam životinje ali još uvijek nadjačava ljudski instinkt.
Svaka čast ako si ga ti savladao ili pak toliko potisnuo da možeš bez toga, ja nemogu  :(
 
Vrh Dno